Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 10 turo apžvalga

Sausio 19 dieną, SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE vyko keturios azartiškos rungtynės, nė viena iš pergalę pasiekusių komandų prieš lemiamą ketvirtį nebuvo įgijusi dviženklio pranašumo. Įdomu tai, kad „BC Rytas Fans“ ir „MF“ prieš savus varžovus po trijų kėlinių pirmavo indentišku rezultatu 57:48.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 7 turo apžvalga

Gruodžio 15 dieną, SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE buvo sužaisti paskutiniai keturi 2019 metų susitikimai. Pirmąsias pergales šį sezoną į savo sąskaitą įsirašė „Balti Žirgai“ ir „RRKK&Bendorėliai“. Beveik be perimetro žaidėjų žaidę „Broliai Šaunuoliai“ neatsilaikė (68:80) prieš „Negerų“ kolektyvą, kuris paskutinį kartą pralaimėjo 2018 metų balandį.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 4 turo apžvalga

Lapkričio 17 dieną buvo sužaisti dar keturi 2019/2020 metų sezono SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS susitikimai. Apie pirmąsias komandų pergales ir nesėkmes skaitykite tradicinėje lygos apžvalgoje. 

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 1 turo apžvalga

Spalio 20 dieną buvo sužaisti pirmieji keturi 2019/2020 metų sezono SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS susitikimai. Įskaitinius taškus į turnyrinę lentelę pirmieji pakankamai lengvai įsirašė „Broliai Šaunuoliai“,  „Meridianas“, „MF“ ir čempionų titulą šį sezoną ginantys „Negeri“.

SPALDING: Naujo sezono - proga specialus pasiūlymas kamuoliams!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS partneriai bei oficialūs Spalding atstovai Lietuvoje UAB „Sports mode“ lygos komandoms iki 2020 metų sausio 1 dienos siūlo įsigyti krepšinio kamuolius specialiomis kainomis.

Superfinale lauks „Zarasų“ bei „Negerų“ akistata!!!

Sekmadienį (04.14), SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE buvo sužaisti 2018/2019 metų sezono pusfinalių susitikimai, po kurių paaiškėjo, dėl kokios prabos medalių aštuonios komandos varžysis paskutinį balandžio mėnesio sekmadienį.

Ilgai lauktas atkrintamųjų varžybų startas (03.24, apžvalga).

Kovo 24 dieną SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE startavo „didžiosios“ bei „mažosios“ taurės turnyrų rungtynės. „Didžiosios“ taurės pirmosiose ketvirftinalio rungtynėse užtikrintą pergalę rezultatu 78:40 prieš „O.P.A.“ iškovojo reguliaraus sezono nugalėtojai „Negeri“.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 17-ojo turo apžvalga!!!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS reguliaraus sezono finišas jau čia pat!!! Kovo 17 dieną liko sužaisti penkias rungtynes. Priešpaskutinis turas, kuriame „MF“ pergalę „Broliams Šaunuoliams“ atidavė be kovos, rezultatu 0:20 buvo labai spalvingas, po jo turnyrinės lentelės dėlionėje liko daug „x“, „y“ ir „z“ nežinomųjų.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 14-ojo turo apžvalga!!!

Reguliaraus sezono finiše liko keturi turai, po kurių geriausiųjų aštuntukas keliaus varžytis dėl SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS „didžiosios taurės“. Į TOP8 nepatekusios komandos turės galimybę kovoti dėl „mažosios taurės“ turnyro apdovanojimų.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 11-ojo turo apžvalga!!!

Sausio mėnuo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE baigėsi penkiomis eilinėmis reguliaraus sezono dvikovomis. Sausio 27 dienos turas kiek pašykštėjo intrigos, tačiau daugelis žaidėjų gerino asmeninius sezono statistikos rekordus, o „Šaras sugriovė Marčėlą“ įžaidėjas Petras Jasiūnas sužvejojo net trigubą dublį.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 9 turo apžvalga

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE reguliaraus sezono pirmasis etapas persirito į antrą pusę. Kova dėl aukštesnių pozicijų įgavo pagreitį, tačiau įtampai kaistant ekipos sugeba pademonstruoti rezultatyvų krepšinį.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 6 turo apžvalga

Gruodžio 8 dienos SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS turas buvo rezultatyviausias šį sezoną. Aštuonios ekipos kartu surinko 633 taškus arba po 79,13 vidutiniškai kiekviena iš jų. Lengvas pergales pasiekė „Broliai Šaunuolių“ ir „Zarasų“ kolektyvai atitinkamai įveikę „MF“ ir „Baltų Žirgų“ krepšininkus.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 3 turo apžvalga

Visoms SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS komandoms sužaidus po dvejas rungtynes be pralaimėjimų žengia „Baltų Žirgų“ ekipą su žemėmis sulyginę „Broliai Šaunuoliai“ (135:51), čempionai „Negeri“ bei praėjusį sezoną „mažosios taurės“ turnyre triumfavę „MF“ krepšininkai.

Sezono startas: komandų tarpsezonio darbai, reitingas ir galimybės

Tuzinas komandų išsirikiavo prie 2019/2020 metų sezono starto linijos. Lenktynės dėl 13-ojo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS čempionų titulo prasideda jau spalio 20 dieną! Oficialus lygos tinklalapis krepsinistau.lt tradiciškai pristato visas lygos komandas ir jų galimybes kovojant dėl kuo aukštesnių pozicijų reguliaraus sezono metu.

Krepšinio teisėjų ir sekretorių kursai!!!

Vilniaus krepšinio teisėjų sąjungos organizuojama krepšinio teisėjų mokyklėlė kviečia visus krepšinio entuziastus, norinčius išmokti teisėjauti ar dirbti rungtynių sekretoriaus darbą.

Registruokis, ateik ir pasisemk teorinių bei praktinių žinių iš profesionalų bei pradėk teisėjauti Vilniaus miesto krepšinio mėgėjų lygose!

Išdalinti visi bilietai į finalo ketvertą! (04.07, apžvalga).

Balandžio 7 dieną buvo sužaisti paskutiniai „mažosios“ taurės turnyro „A“ ir „B“ grupių susitikimai bei dvi likusios „didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynės. Šį kartą pora dvikovų buvo nepaprastai įdomios, tačiau tokių staigmenų, kaip kovo 31 dieną, nesulaukėme.

„Didžiosios“ ir „mažosios“ taurės turnyrų prognozės!!!


Praėjusį sekmadienį finišavo SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS pirmasis etapas – reguliarusis sezonas. Po jo komandos skilo į dvi grupes ir jau kovo 24 dieną pradės kovą dėl 2018/2019 m. sezono „didžiosios“ bei „mažosios“ taurės. Mūšis dėl čempionų sosto prasideda, o atkrintamosios varžybos žada didelę intrigą.

 

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 16-ojo turo apžvalga!!!

Kovo 3 dieną startavo 2019 metais vykstančių rinkimų maratonas, jau nuo penktadienio sostinėje šurmuliavo Kaziuko mugė, tačiau SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE pergalės kaip meduolio, verbos ar iš medžio drožto šaukšto nenusipirksi. Ją reikia iškovoti patiems, aikštelėje išryškinant savo privalumus ar bandant kuo gudriau paslėpti trūkumus. 

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 13-ojo turo apžvalga!!!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS reguliarusis sezonas artėja prie finišo tiesiosios, tačiau situacija turnyrinėje lentelėje ir toliau išlieka įtempta. Po vasario 10 dienos turo komandoms lieka žaisti po 3-4 rungtynes, vienas iš jų pergalės kels į viršų, kitas, kaip bebūtų gaila pralaimėjimai, stums žemyn.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 10-ojo turo apžvalga!!!

Sausio 20 dieną buvo sužaisti dar penki SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 2018/2019 m. Reguliaraus sezono susitikimai. Prieš savaitę klupę „TG Sokol“ šį kartą gerai sužaidė vos vieną kėlinį, tačiau to pakako, kad „MF“ būtų įveikta 15-kos taškų skirtumu (63:48) ir be jokios intrigos.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 8 turo apžvalga

Po žiemos švenčių pertraukos į aikštelę grįžusios „TG Sokol“, „KK Alkanų“, „BC Rytas Fans“ bei „Negerų“ komandos varžovams intrigą leido kurti vos porą kėlinių, o po didžiosios pertraukos kaip susitarusios sužaisdavo daugiau gerų atkarpų ir įsirašė pirmąsias pergales 2020 metais.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 5 turo ažvalga

Paskutinį 2019 metų lapkričio mėnesio sekmadienį SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE buvo sužaistos ketverios rungtynės, trijose iš jų lengvas pergales šventė favoritais laikyti kolektyvai, vienintelį turo netikėtumą pateikė „Inwido“ krepšininkai, antrą sezoną iš eilės įveikę „Zarasų“ ekipą.

 

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 2 turo apžvalga

Į SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS kovų sūkurį spalio 27 dieną įsiliejo dar keturi kolektyvai. Praėjusio sezono prizininkai „Zarasai“ ir „KK Alkani“ patyrė nesėkmes, o čempionai „Negeri“ turėjo paprakaituoti rungtynėse prieš Bendorėlių atstovus. „MF“ pratęsė pergalių seriją (88:54) ir į turnyrinės lentelės dugną pasiuntė „Inwido“.

Spalding pasiūlymas krepšinio aprangoms!

UAB „Sports mode“ – Oficialus SPALDING atstovas Lietuvoje ir Latvijoje, bei SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS techninis partneris visoms lygos ekipoms siūlo įsigyti FIBA standartus atitinkančias krepšinio aprangas. Pasiūlymas galioja iki 2019 m. spalio 31 dienos.

Čempionų soste įsitaisė NEGERI!!!

Sekmadienį (04.28) MRU mažojoje salėje finišavo 12-asis SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS sezonas! Kaip ir tikėjosi dauguma lygos mėgėjų, čempionų taurę į viršų kėlė po didžiosios pertraukos iniciatyvą finale perėmę „Negeri“, rezultatu 56:49 buvo įveikta pavasarį įsibėgėjusi „Zarasų“ komanda.

„Karalius mirė – tegyvuoja karalius!” (03.31, apžvalga).

Kovo mėnesis SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE baigėsi įtemptu, staigmenų kupinu sekmadieniu. Kovo 31 dieną antrosiose „didžiosios“ taurės ketvirtfinalio rungtynėse krito abi šio sezono favoritės. Prie ežerų į gimtinę dar neskubantys „Zarasų“ krepšininkai atostogų išleido „TG Sokol“ (61:52), o „Šaras sugriovė Marčėlą“ (71:64) iš čempionų sosto išvertė „Brolius Šaunuolius“.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 18-ojo turo apžvalga!!!

Kovo 17-tą dieną buvo sužaisti paskutiniai penki SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS reguliaraus sezono susitikimai, po kurių paaiškėjo galutinė komandų rikiuotė, „didžiosios taurės“ ketvirtfinalio poros bei „mažosios taurės“ turnyro dalyvių startinės pozicijos grupėse.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 15-ojo turo apžvalga!!!

Žiema SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE baigėsi triuškinančiomis „Negerų“ bei „Brolių Šaunuolių“ pergalėmis, lygos rekordais bei puikių asmeninių pasirodymų gausa.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 12-ojo turo apžvalga!!!

Pirmasis vasario mėnesio turas (02-03) SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE išsiskyrė tuo, kad 5 pergales iš 5 šventė komandos, laimėjusios pirmą ir antrą susitikimo ketvirtį. Devintą pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Negeri“; „Zarasai“ ir „KK Alkani“ sustiprino pozicijas turnyrinėje lentelėje, „O.P.A.“ ir „Meridianas“ iškovojo po ketvirtąją pergalę bei įsitraukė į kovą dėl 7-9 vietų.

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 9-ojo turo apžvalga!!!

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 9-asis turas (01-13) buvo paženklintas netikėtų rezultatų gausa. Iš penkių rungtynių favoritėmis laikytų komandų pergalę rezultatu 54:45 prieš „BC ponus“ iškovojo tik „KK Alkani“.

<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 Sekantis > Pabaiga >>

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.