Paskutinių rungtynių rezultatai:
SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGA: 2 turo apžvalga

Į SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS kovų sūkurį spalio 27 dieną įsiliejo dar keturi kolektyvai. Praėjusio sezono prizininkai „Zarasai“ ir „KK Alkani“ patyrė nesėkmes, o čempionai „Negeri“ turėjo paprakaituoti rungtynėse prieš Bendorėlių atstovus. „MF“ pratęsė pergalių seriją (88:54) ir į turnyrinės lentelės dugną pasiuntė „Inwido“.

Praėjusio sezono išsišokėliai dvi pirmąsias sezono dvikovas pralaimėjo vidutiniu 52 taško skirtumu (!).

Šį kartą tradicinė savaitinė lygos apžvalga skirta svarbiausiems spalio 27 dienos įvykiams apžvelgti. Apžvalgos pabaigoje rasite kito turo, vyksiančio lapkričio 10 dieną, rungtynių anonsą bei prognozes.

RRKK&BENDORĖLIAI – NEGERI 51:57 (12:12; 20:12; 2:18; 17:15)

Prieš savaitę rezultatu 120:49 „Inwido“ triuškinę čempionai spalio 27 dieną sužaidė prasčiausią dvikovą per dvejus metus. Bendorėlių atstovai buvo nusiteikę rimtai, tačiau „Negeri“, pirmuosius kėlinius negalėję įjungti aukštesnės pavaros, galiausiai tarė savo žodį ir pasiekė tai, kas šioje sezono fazėje ir yra svarbiausia - pergalę.

„RRKK&Bendorėlių“ komanda pirmą kartą šį sezoną į kovą metė savo bokštus dvynius (Eimantą Taurą ir Augustiną Stropų). Toks sumanymas gynyboje pasiteisino iškart, tačiau puolime akivaizdžiai trūko mobilumo ir greitesnių sprendimų.

Pirmasis kėlinys baigėsi taikiai, rezultatu 12:12, tačiau per 10 minučių geresnį įspūdį aikštelėjo paliko varžovų gretas eliminavę Bendorėlių komandos vyrai. „Negeri“ susitikimo pradžioje turėjo vargti rengdami kiekvieną savo ataką. Čempionai greitų atakų metu prieš savaitę rinko 36 taškus, šį tokiu būdu pavyko surinkti vos 10.

Antrojo kėlinio pirmoji dalis buvo lygi, tačiau labai svarbūs Evaldo Šramaičio bei Vytenio Vainiušio tritaškiai netrukus dvikovos eigą pakreipė kiek netikėta linkme. Žiūrint į tai, kas vyksta aikštelėje, ir eliminavus visus komandų praeities nuopelnus, tuo momentu viskas atrodė dėsninga.

„Negeri“ sunkiai įžaidė kamuolį, stokojo gerų sprendimų, o ir gynyboje varžovų perimetro krepšininkai gavo per daug laisvės.

„RRKK&Bendorėlių“ komandai pavyko įšsiveržti į priekį, o kurį laiką jai į nugarą alsavę čempionai po antrojo kėlinio atsiliko jau 24:32.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Negerų“ žaidėjai sparčiai rinko asmenines pražangas, o prasidėjus 23 minutei Bendorėlių persvara pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklės (34:24).

„Negeriems“ atsiliekant 26:34 kaprizus rodė krepšinio statistikos surinkimo kompiuterinė programa. Rungtynės atnaujintos buvo tik po trumpos pertraukėlės. Pauzę, susidariusią dėl techninių nesklandumų, čempionai išnaudojo produktyviau.

Po Arnoldo Juchnevičiaus tritaškio rezultatas tapo lygus 34:34, o ketvirtį „Negeri“ baigė jau būdami priekyje 42:34. Daug metimų prametusi komanda kentėjo ir, nors puolimas ilgą laiką strigo, jai pavyko nepamesti galvos. Čempioniška atkarpa 22:0 (46:34) viską sudėjo į savas vietas.

Bendorėliai dar bandė susigrąžinti prarastą laiką, tačiau taip ir neužsikabino. Po Ryčio Varpučianskio dvitaškio skirtumas sumenko iki 4 taškų (51:55), tačiau priverstinis varžovų stabdymas pražangomis daugiau naudos neatnešė.

Po geros kovos prieš čempionus „RRKK&Bendorėlių“ kolektyvas kapituliavo 51:57.

„Negeri“ šiose rungtynėse tragiškai atakavo nuo trijų taškų atžymos (5/34), tačiau būtent tolimi metimai tapo vienu iš veiksnių, nulėmusių antrąją iš eilės pergalę sezono starte. Sunku suprasti, kokie buvo Bendorėlių komandos rotacijos sumanymai antroje rungtynių pusėje, tačiau jų gynyba visiškai išsiderino, o praėjusio sezono finalinių rungtynių MVP Gediminas Astrauskas karaliavo po abiejais krepšiais. „Negerų“ gynybos ramstis šį kartą sugriebė 29 atšokusius kamuolius. Tai, kad būtent šis krepšininkas vienu kamuoliu pagerino šio sezono rekordą, kurį spalio 20 dieną užfiksavo Gediminas Povilauskas iš „Brolių Šaunuolių“, nestebina, tačiau, kaip lengvai jis skraidė virš gerokai aukštesnių oponentų galvų, buvo reginys, vertas dėmesio ir savaitės geriausio žaidėjo titulo.

RRKK&BENDORĖLIAI: Valdas Vyšniauskis 15, Rytis Varpučianskis 10, Vytenis Vainiušis 9 (14 atk. kam.) / NEGERI: Gediminas Astrauskas 20 (29 atk. kam.), Giedrius Kvakšys 11;

MF – INWIDO 88:54 (26:10; 23:16; 20:16; 19:12)

Liūdnas spalis praėjusio sezono išsišokėliams! Be savo lyderio Edvardo Žilinsko vėl žaidę „Inwido“ krepšininkai neatsilaikė prieš antrąją pergalę pasiekusią „MF“. Praėjusį sezoną „Inwido“ buvo nusitaikę į finalinį ketvertuką, o šį pradėjo velniškai prastai. Spalio mėnesio rungtynės pralaimėtos vidutiniu 52,5 taško skirtumu. Jeigu praėjusį sezoną gerus komandos rezultatus lėmė geležinė gynyba, tai šį ji visiškai neveikia. Varžovai, žaisdami prieš „mėlynai – baltus“, vidutiniškai renka po 104 taško.

„MF“ praėjusį sezoną prieš „Inwido“ pralaimėjo rezultatu 37:50. Šis pralaimėjimas buvo pirmasis, kurį medikai patyrė po keturių iš eilės pergalių 2018/2019 m. sezono starte.

Spalio 27 dienos susitikimą „MF“ krepšininkai pradėjo užtikrintai, „Inwido“ retai spėdavo visu penketu grįžti į gynybą ir dar neįpusėjus pirmajam ketvirčiui atsiliko 2:10.

Vitalijaus Afanasjevo solo prie varžovų krepšio kurį laiką dar palaikė intrigą, tačiau greitai ją užgęsino „MF“ komandos tolimi metimai.

Pirmąjį kėlinį 10:26 pralaimėję „Inwido“ rankų nenuleido, pagerėjusi kova dėl atšokusių kamuolių leido kurį laiką kontroliuoti rungtynes. Po 7:0 laimėtos atkarpos deficitas nuo 16-kos taškų per porą minučių sumenko iki 9.

„Inwido“ sužibėjo, tačiau atkarpa truko vos kiek daugiau nei pora žaidimo minučių. „MF“ sėkmingai kontratakavo, o kai varžovai spėdavo grįžti prie savojo krepšio, atakas pradėdavo nuo tritaškio linijos ir bandydavo įmesti kamuolį į baudos aikštelę.

Sužaidus 20 minučių „MF“ pirmavo 49:26, o po didžiosios pertraukos nemažindami greičio vienu metu buvo įgiję ir 41 taško persvarą (86:45).

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms studentai atsipalaidavo, o Vitalijaus Afanasjevo 9 taškai leido „Inwido“ kolektyvui dvikovą baigti atkarpa 9:2.

Pastarasis „Inwido“ krepšininkas per dvejas spalio mėnesio rungtynes rinko po 23,50 taško, tačiau didžiąją rungynių dalį jis priminė vienišą karį, kuris į mūšio lauką veda išsigandusius būrio draugus.

Antrąją pergalę iš eilės pasiekę „MF“ krepšininkai pirmąjį sezono mėnesį demonstravo jiems būdingą kibią gynybą, o puolime dėl didelio noro kartais trūkdavo geresnių sprendimų. Akivaizdu, kad praėjusį sezoną „mažąją taurę“ į viršų kėlę studentai turi daug potencialo, pirma, dar nežaidė Julius Ščipokas, antra, komandos naujokas Pijus Grosas tikrai gerins savo taiklumą (7/41 metimai per dvi rungtynes), o kur dar turimi rezervai baudos aikštelėje.

MF: Tomas Balčius 21 (10 atk. kam.), Matas Drukteinis 20, Donatas Garjonis 14, Pijus Grosas 12, Adomas Bieliauskas 10 (12 atk. kam.) / INWIDO: Vitalijus Afanasjevas 32, Ramūnas Ribokas 8;

KK ALKANI – TG SOKOL 64:94 (8:30; 21:23; 8:20; 27:21)

„KK Alkani“ antrąjį sezoną iš eilės nepasipriešino „TG Sokol“ komandai. Praėjusių metų gruodžio mėnesį Vytauto Saulio (surinko 44 taškus) į priekį vedami sakalai šventė pergalę rezultatu 89:50, šį kartą pergalė pasiekta 30-ties taškų persvara (94:34).

„KK Alkani“ prieš sezoną pasipildė keliais patyrusiais žaidėjais, tačiau pirmosiose sezono rungtynėse spindėjo varžovų komandoje debiutavęs Lukas Buitkus. Lygos debiutantas surinko 30 taškų, varžovų krepšį atakavo 50 procentų taiklumu.

Visgi solidus Luko Buitkaus debiutas nebuvo vienintelis veiksnys, lėmęs „TG Sokol“ pergalę. Komanda, kuriai po reguliaraus sezono prognozuojama pirmoji vieta, puikiai išnaudojo didesnę rotaciją, darė mažiau klaidų, metimams susikurdavo daug idealių progų.

„KK Alkanų“ komanda rungtynių pradžioje prametė daug metimų iš patogių situacijų, tai prisidėjo ir prie galutinio neigiamo rezultato.

Sužaidus keturias minutes Lukas Buitkus smeigė antrą tritaškį ir padidino „TG Sokol“ persvarą iki 8 taškų (12:4), antroje pirmojo kėlinio pusėje pastaroji komanda išlaikė maksimalų susikaupimą, stabdė varžovų atakas, Tadas Girnius, sėkmingai rinkdamas taškus metimais iš baudos aikštelės prieigos, dar labiau didino deficitą.

Po blankaus ketvirčio „KK Alkani“ atsiliko 8:30, tačiau baltų vėliavų nekėlė.

Antrąją rungtynių kėlinį alkani pradėjo taikliais tolimais metimais. Pasižymėjus Kęstučiui Juoniui ir Denisui Oliferui puolime iškart atsirado pagyvėjimas. Visgi skirtumui ištirpus iki 15-kos taškų (17:32) savų atsakymų rado ir „TG Sokol“ krepšininkai. Puikiai sezoną pradėję Lukas Buitkus ir Gytis Badaška sėkmingai atsišaudė. Pastarasis žaidėjas per šį kėlinį pataikė tris tolimus metimus ir nustebino „KK Alkanų“ gynėjus.

„TG Sokol“ pirmąją dvikovos dalį baigė užtikrintai, rezultatas 53:29 po Karol Ruselevič tritaškio tą puikiai parodo.

„KK Alkanų“ gynybai iššūkių netrūko ir po didžiosios pertraukos, Lukas Buitkus šaltakraujiškai realizavo metimus iš tolimesnių distancijų, baudos aikštelėje įsismagino šiose rungtynėse dvitaškius 72,73 procentų taiklumu metęs Valdemar Lodziato. Tarytum to būtų negana, prie jų sėkmingai prisijungė vien per porą paskutinių kėlinio minučių šešis taškus pelnęs Karol Ruselevič.

Po trijų kėlinių rezultatu 73:37 pirmavę „TG Sokol“ krepšininkai pirmajai sezono dvikovai buvo nusiteikę rimtai, tai leido konktroliuoti rungtynes bei pademonstruoti, kokį platų puolimo arsenalą šį sezoną turi dar į vieną čempionų karūnos medžioklę pasileidę lygos senbuviai.

Per tris pirmuosius kėlinius visą darbą padarę sakalai ketvirtojo kėlinio pradžioje įgijo 40-ties taškų pranašumą (79:39), tačiau vėliau sustojo. Tą atkarpą gerai išnaudoję „KK Alkanų“ krepšininkai pademonstravo, kad gali rodyti ir kiek geresnį krepšinį. Taškų sąskaitą atsidarė ilgą laiką varžovų gynybos nepralaužęs Ovidijus Kriaunaitis, Denisas Oliferas pademonstravo, kad gali ne tik kurti atakas, tačiau, esant reikalui, ir jas užbaigti.

Toks dominavimas sezono starte „TG Sokol“ krepšininkams pridės papildomo pasitikėjimo savo jėgomis. Lygoje 12-tą sezoną pradėjusi komanda turi kuo stebinti varžovus ir reguliaraus sezono metu pralaimės retai. Ne vieną patyrusį žaidėją savo gretose turintys „KK Alkani“ po tokio beviltiško pralaimėjimo taip pat nesubyrės. Komanda turi daugiau potencialo nei sugebėjo parodyti spalio 27 dienos popietę.

KK ALKANI: Paulius Cinelis 15, Lukas Bankieta 11, Kęstutis Juonys 10 / TG SOKOL: Lukas Buitkus 30 (6/12 tritaškiai), Valdemar Lodziato 18 (11 atk. kam.), Karol Ruselevič 15 (10 atk. kam.), Gytis Badaška 13, Paulius Daukantas 10;

BC RYTAS FANS – ZARASAI 78:62 (16:16; 20:15; 20:17; 22:14)

„BC Rytas Fans“ į SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGĄ atvyko rimtai nusiteikę ir jautį už ragų čiupo jau pirmosiose sezono rungtynėse. Tikriausiai įdomiausiose spalio mėnesio rungtynėse krepšinio aikštelė priminė karo lauką, lygos naujokai antroje rungtynių pusėje sudavė lemiamą smūgį praėjusį sezoną finale žaidusiems „Zarasų“ krepšininkams.

„BC Ryto Fans“ komandos pergalę lėmė puikus nusiteikimas, gera kova dėl atšokusių kamuolių ir neblogas fizinis pasirengimas. „Zarasų“ komanda mėgsta kietą, atletišką krepšinį, tačiau šį kartą varžovai juos pranoko ir šioje vietoje. galima pastebėti, kad zarasiškių kolektyvas, žaisdamas pirmąsias sezono rungtynes, nepaisant patirto pralaimėjimo pademonstravo neblogą krepšinį.

Akivaizdu, kad abi komandos aikštelėje atidavė visas jėgas, o jų turimas potencialas beribis. Stebėti šių komandų progresą bus tikrai įdomu. Lygos naujokų gretose pirmosiose sezono rungtynėse žibėjo 27 taškus surinkęs Paulius Jonušas, įžaidėjo pozicijoje „BC Rytas Fans“ dar turi Liną Valatkevičių, kuris Kinijoje su Lietuvos kariškių rinktine tapo pasaulio čempionu.

Vilniaus „Rytą“ palaikantys vyrai į lygą atvyko be garsių kalbų ir fanfarų, tačiau matyti, kad tai bus komanda, kuri kiekvienose rungtynėse sieks pergalių ir bandys įsitvirtinti tarp geriausiųjų.

Vos tik spalio 27 dieną „Zarasų“ ir „BC Rytas Fans“ penketukai žengė į aikštelę, prasidėjo nuožmi kova dėl kamuolio ir aikštelės centimetro. Pabėgti bandė ir vieni, ir kiti, tačiau po 10 minučių rezultatas buvo lygus 16:16. „Zarasų“ komandą pirmajame kėlinyje į priekį vijo taiklūs Andriaus Predkelio metimai, Paulius Jonušas buvo kertinis krepšininkas kitoje barikadų pusėje. Abu atakų organizatoriai tarytum susitarę savo komandoms per pirmąjį kėlinį pelnė lygiai pusę visų jų taškų - po aštuonis.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, vėliau po truputį įsibėgėjo ir ėmė keistis taikliais metimais. Per pirmąsias penkias šio kėlinio minutes minimaliai pirmavo tai vieni, tai kiti.

Iki didžiosios pertraukos likus kiek daugiau nei keturioms minutėms „BC Rytas Fans“ sužaidė puikią atkarpą (8:0) ir pabėgo 31:24. Komandos atotrūkį lėmė geras komandinis žaidimas, kai į komandos atakas buvo įtraukti visi aikštelėje esantys žaidėjai.

Labai efektyviai baudos aikštelėje šioje atkarpoje žaidė centras Ignas Jackūnas, prieš kurį be pagalbos arba asmeninių pražangų zarasiškiai apsigindavo retai. Tiesa, skylių buvo ir po „BC Rytas Fans“ krepšiu, jomis pasinaudoję prieš didžiąją pertrauką „Zarasų“ žaidėjai atgijo ir sumažino atsilikimą iki 5 taškų (31:36).

Trečiojo kėlinio pradžioje apie save priminė „BC Rytas Fans“ gynėjas Paulius Jonušas. Jam pelnius 7 taškus lygos naujokai susigrąžino 8 taškų persvarą (45:37).

Prasidėjus 26 rungtynių minutei „BC Rytas Fans“ treneris Anton Sventickij turėjo kiek nusivilti komandos auklėtinių darbu gynyboje. Varžovai ėmė lipti ant galvų ir sumažino deficitą iki minimumo 44:45. Andrius Predkelis pademonstravo, kad yra pasirengęs imtis iniciatyvos, neblogai padirbėjo ir skyles baudos aikštelėje užkamšyti spėjęs Eimantas Leipus.

„Zarasai“ grįžo į rungtynes, tačiau tada sekė Kęstučio Bagdanavičiaus techninė pražanga ir vicečempionų žaidimas vėl išsiderino. Vieną iš komandos lyderių iš kantrybės išvedė kelis grumtynių momentus pražiopsoję rungtynių arbitrai.

Po minutės pertraukėlės „BC Ryto Fans“ sugebėjo užsikabinti. Po tritaškį smeigė Paulius Kapšys ir Paulius Jonušas (51:44), o „Zarasams“ per anksti pradėjus panikuoti komandas jau skyrė 9 taškai.

Beveik tris kėlnius aikštelėje virė lygi kova, tačiau ketvirtąjį kėlinį kaip iš natų žaidę „BC Rytas Fans“ galiausiai pabėgo ir net sugebėjo susikrauti 16-kos taškų pranašumą. Komandas po Pauliaus Kapšio metimo skyrė 19-ka taškų.

„BC Rytas Fans“ palaikė didelį tempą, dažnai keitė žaidėjus, o visi, kurie pasirodydavo aikštelėje, gynyboje dirbo negailėdami jėgų. Toks lygos debiutantų noras ir kovingumas privertė „Zarasų“ lyderius vargti norint išmesti kiekvieną metimą, antroje rungtynių pusėje daugeliui ėmė trūkti jėgų. Ne visomis dvikovos atkarpomis zarasiškiai susitvarkė ir su įtampa.

Šį kartą pergalingai startavo lygos naujokai, tačiau, jeigu komandų keliai šį sezoną susitiks dar kartą, aikštelėje mes vėl matysime naują mūšį.

BC RYTAS FANS: Paulius Jonušas 27, Ignas Jackūnas 17, Paulius Kapšys 15 / ZARASAI: Andrius Predkelis 21, Eimantas Leipus 17, Kęstutis Bagdanavičius 16;

GERIAUSIAS TURO ŽAIDĖJAS

GRAŽIAUSIŲ RUNGTYNIŲ EPIZODŲ TOP7

LAPKRIČIO 10 DIENOS RUNGTYNIŲ ANONSAS

BC RYTAS FANS – KK ALKANI (prognozė 45%-55%)

„KK Alkani“ sezono starte neprilygo „TG Sokol“ komandai. Pralaimėjimas rezultatu 64:94 parodė, kad praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojams dar reikės laiko susižaisti. „BC Ryto Fans“ spalio 27 dieną įveikė (78:62) „Zarasus“, jų rodytas krepšinis buvo vertas dėmesio. Iki idealaus trenerio Anton Sventickij sumanymų išpildymo dar toli, tačiau kovingumas ir nusiteikimas, kurį demonstravo lygos debiuntantai, buvo aukščiausio lygio. „KK Alkani“ į antrąją sezono dvikovą atvyksta kaip favoritai, tačiau aikštelėje viską teks įrodinėti iš naujo. Varžovai yra gerai fiziškai pasirengusi komanda, todėl praėjusio sezono prizininkai lapkričio 10 dieną turės ieškoti naujų ginklų. Vienas tokių - pirmąsias sezono rungtynes praleidęs Deimantas Pavlovskis.

Rungtynės tarp „KK Alkanų“ ir „BC Rytas Fans“ bus karštos, o papildomo aštrumo joms galėtų suteikti buvusių ekipos draugų mikro dvikova. Ignas Jackūnas ir Lukas Bankieta ne vieną sezoną kartu žaidę „Reaktoriaus smogikų“ komandoje dabar pluša užsivilkę skirtingų komandų marškinėlius. „KK Alkani“ sukirto rankomis su Luku Bankieta, o Ignas Jackūnas ir seniau žaisdavo už „BC Rytus Fans“ krepšinio sirgalių čempionatuose. Kaip matėme „KK Alkanų“ rungtynėse prieš „TG Sokol“, Lukas Bankieta pajėgus be komandos draugų pagalbos stabdyti net pačius sunkiausius ir tvirčiausius varžovus, įdomu, kaip jam seksis gintis prieš buvusį kolegą?

ZARASAI – TG SOKOL (prognozė 35%-65%)

Po pirmųjų sezono rungtynių „Zarasai“ ir „TG Sokol“ aikštelę paliko būdami skirtingų nuotaikų. Pirmieji daug fizinių jėgų pereikalavusiose kautynėse (62:78) nusileido lygos debiutantams „BC Rytas Fans“, antrieji nepasigailėjo (64:94) „KK Alkanų“.

„TG Sokol“ prieš „Zarasus“ iki praėjusio sezono ketvirtfinalio serijos žaidė keturis kartus, pralaimėjo vos kartą. Tik kartą sakalus zarasiškiai sustabdė ir ketvirtfinalio etape praėjusį sezoną.

„TG Sokol“ buvo poros favoritai, „Zarasai“ - patys tikriausi underdogai . Tą patvirtino atitinkamai 3 ir 6 vietos, užimtos reguliaraus sezono metu. Pirmąją ketvirtfinalio etapo dvikovą „TG Sokol“ laimėjo rezultatu 59:55, tačiau antroje savo pranašumą 61:52 įrodė „Zarasų“ krepšininkai.

Zarasiškiai sezono pradžioje dažnai sunkiai įsivažiuoja, „TG Sokol“ krepšininkams tai bus ne šiaip eilinis reguliaraus sezono mačas, todėl galime daryti išvadą, kad būtent pastarieji turi žymiai daugiau šansų švęsti pergalę lapkričio 10 dieną.

BC PONAI – MERIDIANAS (prognozė 35%-65%)

„Meridianas“ sezoną pradėjo galingai. Kaip ir buvo laukta, puikiai žaidė komandos lyderis Almantas Stankevičius, kiti gerai jį papildė. „Balti Žirgai“ įveikti 84:35, po 2 turų „Meridianas“ tapo turnyrinės lentelės lyderiais.

Ar „Meridianas“ pajėgus patekti į aštuntuką? Toks klausimas šį sezoną kils tikriausiai ne kartą. Norėdami įgyvendinti tokią svajonę, „žaliai – baltų“ krepšininkai privalo įveikti „BC Ponus“. Pastarieji, nors ir pralaimėjo „Broliams Šaunuoliams“ rezultatu 85:117, aikštelėje neatrodė blogai.

Ponuliai stengėsi kuo geriau įžaisti kamuolį, draugiškai juo dalijosi (26 rez. perd.), surinko 85 taškus, gynyboje ne kartą privertė patyrusius varžovus klysti (24 kld.). Aišku, kai varžovai pataiko 16-ka tritaškių (53,33%), telieka rautis plaukus…

Rungtynės tarp „Meridiano“ ir „BC Ponų“ turėtų būti įdomios ir sunkiai nuspėjamos. Kaip jos bepasibaigtų, po jų turėsime daugiau informacijos apie abiejų komandų potencialą. Pirmąsias rungtynes abi sužaidė kokybiškiau nei to galima buvo tikėtis prieš sezono startą.

Tai bus tik antras „BC Ponų“ ir „Meridiano“ tarpusavio susitikimas, praėjusį sezoną rezultatu 50:43 pergalę šventė pastarieji.

BROLIAI ŠAUNUOLIAI – BALTI ŽIRGAI (prognozė 95%-5%)

Sezoną komandos pradėjo skirtingai. Net 24 kartus klydę „Broliai Šaunuoliai“ nesunkiai įveikė „BC Ponus“ (117:85), o Darius Dūdėnas ir Gediminas Povilauskas pergale pasibaigusiose rungtynėse rinko po trigubą dublį.

Gynyba prieš šiuos du varžovų priekinės linijos žaidėjus bus rimčiausias galvosūkis „Baltų Žirgų“ kolektyvui. Lygos naujokų aukštaūgiai pirmosiose sezono rungtynėse atrodė blankiai, todėl pralaimėjimas rezultatu 35:84 „Meridianui“ per daug nestebino.

Į antrąją sezono dvikovą „Balti Žirgai“ stos turėdami autsaiderių etiketę, tačiau aikštelėje turėtume matyti kiek drąsesnį jaunimą. Pirmąją savo dvikovą spalio 20 dieną debiutantai pradėjo įsitempę, tai užprogramavo prastą startą. Po 20 minučių komanda atsiliko 12:50 (!).