Aštuntasis „SKL“ reguliariojo sezono pirmojo turo etapas

„Sekmadienio krepšinio lygoje“ įvyko aštuntasis reguliariojo sezono pirmojo etapo turas. Nors šiame konkurso etape rungėsi nevienodai pajėgios komandos, staigmenų čia netrūko.

Po ypatingai įtemtos rungtynių pabaigos pirmą pergalę komandos istorijoje iškovojo „BC Šnipiškės“, be pergalių ir toliau palikę „BC Elitaz“ jaunimą.

Taigi šiuo metu pergalės džiaugsmo dar nėra patyrusios trys ekipos: „BC Elitaz“, „BC Jad“ ir „Maišiagala“. Tuo tarpu „C“ grupės lyderių dvikovoje „Muscleshop.lt“ įrodė, jog yra išties pavojingi priešininkai, ir be didelių sunkumų sutriuškino „Tores“. Komanda ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų. „BC Dugno– VPS Solidarumas“ ekipa taip pat dar nėra pralaimėjusi. „B“ grupėje pralaimėjimo kartėlio nepatyrė „Fuxai“.

Naudingiausios savaitės komandos titulą šį kartą dalijasi „B“ grupės autsaiderius įtikinamai įveikusios „Negerų“ ir „TG Sokol“. Abi komandos surinko po 119 naudingumo balų. Šios ekipos galės nemokamai apsilankyti „KN Biliardo klube“.

Rezultatyviausiu savaitės žaidėju tapo „TG Sokol” ekipos krašto puolėjas Valdemar Smilgin rungtynėse su „BC Jad” surinkęs 32 taškus. Jam atitenka „Labas nuotykių parko“ dovanų kuponas.

„Druskininkų vandens parko“ dovanų kuponu galės džiaugtis prie pirmosios „BC Šnipiškių“ istorijoje pergalės labiausiai prisidėjęs Donatas Ditkevičius. Pirmąsias rungtynes per sezoną sužaidęs puolėjas pelnė 28 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir išviso surinko 30 naudingumo balų. Tai geriausias rodiklis šio turo metu.

„A“ grupės apžvalga

• Be pralaimėjimų žengiantis „BC Dugnas– VPS Solidarumas“ beveik užsitikrino ne tik kelialapį į stipriausių ekipų pogrupį, bet ir, galima sakyti, iškovojo pirmąją vietą „A“ grupėje.

„BC DUGNAS- VPS SOLIDARUMAS“– „BC KIBIRAI“; 71– 55;

(M. Meilūnas 24 (18 atk.), Lukas Baškys 20, V. Popovas 12 (16 atk.) / K. Levarauskas 25, P. Mažrimas 10 (13 atk.))

Rungtynes čempionų titulą ginanti ekipa pradėjo tarytum apsnūdę. Tuo pasinaudojo “BC Kibirai” ir pirmą ketvirtį laimėjo rezultatu 15- 13. Prisiminę praėjusios savaitės įvykius „BC Dugno“ vaikinai nutarė netampyti likimo už ūsų. „Dugniečiai“ susikaupė ir ėmė kur kas efektyviau pulti, todėl antrajame kėlinyje persvėrė rezultatą savo naudai 31- 29. Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinuke, kai „BC Kibirai“ pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių ir leido „BC Dugno“ aukštaūgiams šeimininkauti po savo krepšiu. Lemiamo ketvirto kėlinio metu abi ekipos daugiausiai dėmesio skyrė varžovų krepšio puolimui. Galbūt dėl to gynyba nebuvo sklandi. Šį sykį visgi geriau sekėsi čempionų titulą ginančiai ekipai, kuri ir šventė gana užtikrintą pergalę. Šiemet „BC Kibirai“ visose „A“ grupės rungtynėse žaidžia geriau nei kada nors yra žaidę, tačiau laimėti ne visuomet pavyksta, kadangi varžovai taip pat labai stiprūs. Po šio turo komanda nukrito į 8 poziciją ir apsunkino savo padėtį kovoje dėl vietos pirmajame ketverte. Patekti į jį bus be galo sunku, nes „KKSK Reaktorius“, „TG Sokol“ ir „Broliai Šaunuoliai“ po šio turo turintys po keturias pergales ir du pralaimėjimus iš jo trauktis neketina. O rimtą konkurenciją sudaryti gali pasiduoti nenorinčios „Negerų“ ir „Tirtaškis.lt“ komandos. Pastaroji ekipa šio turo metu gana netikėtai palaužė 2011- 2012 m. ir 2010- 2011 m. sezonų vicečempionus „KKSK Reaktorių“.

„KKSK REAKTORIUS“– „TRITAŠKIS.LT“; 53– 61;

(V. Daukša 14, M. Statauskas ir A. Pieslikas po 11 / P. Kaminskas 17, V. Danilovas 16 (10 atk.), A. Maisak 11)

Nors į varžybas komandos senbuviai taip ir neatvyko, „KKSK Reaktoriui“ rungtynių pradžia nežadėjo nieko blogo. Pirmasis kėlinys buvo laimėtas rezultatu 14- 12. Komanda puikiai gynėsi. Atrodė, kad šiai ekipai pavyks įveikti dar vienus varžovus. Deja, antrajame kėlinyje „reaktoriečiai“  nebepajėgė sklandžiai gintis, o tuo pasinaudojo Povilo Kaminsko ir Vitalijaus Danilovo vedama krepšinio portalo „Tritaškis.lt“ ekipa. Komanda įspūdingai sužaidusi antrą rungtynių ketvirtį išsiveržė į priekį rezultatu 33- 23. Antrojoje susitikimo dalyje, „Tritaškiui.lt“ ir toliau diktuojant žaidimo sąlygas, varžovų stovykloje kaito atmosfera. Nesutarimus, kilusius krepšinio aikštelėje, tramdė teisėjai skirdami nusižengusiesiems technines pražangas. Įtampos neatlaikė ir „KKSK Reaktoriaus“ trenerio Eduardo Rogačiovui nervai. E.Rogačiovas buvo nubaustas dviem techninėmis pražangomis ir galiausiai išprašytas iš krepšinio aikštelės. Tuo tarpu „Tritaškio.lt“ vaikinai sėkmingai pataikė gautus baudos metimus ir tokiu būdu išplėšė netikėtą pergalę. Po skaudaus pralaimėjimo „KKSK Reaktoriaus“ ekipos vadovas Darius Petrikas pranešė, jog atsisako vyriausiojo trenerio Eduardo Rogačiovo paslaugų. Jo pareigos bus patikėtos Ąžuolui Naujikui. Kol kas 2012- 2013 m. „Sekmadienio krepšinio lygos“ sezonas vicečempionų komandai nėra itin sėkmingas. Nepaisant to, kad ekipoje rungtyniauja puikūs ir patikimi krepšininkai, „KKSK Reaktorius“ nesugeba pasiekti geriausių rezultatų. Be to, jau ne už kalnų antrasis etapas, kur visi varžovai bus itin pajėgūs.

• Dėl vietos pirmajame ketverte drąsiai jaustis negali ir „TG Sokol“ vaikinai. Jiems dar teks susiremti su „KKSK Reaktoriumi“, gana neblogai rungtyniaujančiais „BC Kibirais“ bei vis geriau ir geriau žaidžiančia „Negerų“ ekipa.

„BC JAD“– „TG SOKÓŁ“; 31– 85;

(J. Butkevičius 9 / V. Smilgin 32, P. Andruškevič 17 (10 atk., 12 rp.), V. Kiseliov 15 (12 atk.), E. Vrublevski 14)

Nors „TG Sokol” į rungtynes atvyko vos penkiese, „BC Jad” nesugebėjo pasipriešinti eišiškiečiams. „BC Jad” gana neįspūdingu rezultatu 11- 18 laimėjo tik vieną rungtynių. Puiki gynyba ir taiklūs metimai jau po dviejų kėlinių leido sakalams pirmauti rezultatu 44- 17. Nors „BC Jad” stengėsi, įsibėgėjęs „TG Sokol” penketukas “siautė” ir antrojoje dvikovos pusėje (laimėjo rezultatu 41- 14). „TG Sokol” ekipa vos ne dvigubai (50- 26) laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių bei varžovams „išrašė“ net 12 blokų. Gana retai pasitaikantį trigubą dublį šiose rungtynėse atliko „TG Sokol“ ekipos vadovas Pavel Andruškevič. Jis pelnė 17 taškų, atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir atliko net 12 rezultatyvių perdavimų. Patirtas šeštasis pralaimėjimas iš tiek pat galimų „BC Jad“ gali reikšti ankstyvą turnyro pabaigą. Ekipa norėdama prasibrauti į kitą etapą turi įveikti „BC Dugną– VPS Solidarumą“, „Brolius Šaunuolius“ bei „Rajoną“. Be to, to gali ir nepakakti, nes kitos grupės ekipos jau dabar turi mažiausiai po dvi pergales. Taigi panašu, jog pirmasis „BC Jad“ blynas prisvilo. Kita vertus, tai geriau negu nieko, nes komanda bent jau bando žaisti ir turi savotišką braižą. Taip pat į viską reiktų žvelgti pozityviai, taigi pasportuoti ir gerai praleisti laiką „BC Jad“ komandos nariams jau pavyko, vadinasi niekas neprarasta. Kitais metais ekipa galės pamėginti dar sykį.

• „Broliai Šaunuoliai“ po itin sėkmingo pasirodymo „Vasaros taurės – 2012” varžybose ir rudenį išlaikė gana neblogą sportinę formą. Dėl to komanda užtikrintai žingsniuoja link pajėgiausių ekipų grupės antrame etape. „Broliai šaunuoliai“ turintys keturias pergales ir du pralaimėjimus dabar yra ketvirti, tačiau dar gali pagerinti savo poziciją. Jiems dar lieka rungtynės su „KKSK Reaktoriumi“, „BC Jad“ ir „Negerų“ ekipomis. Neįveikiamų varžovų nėra, taigi viskas dar prieš akis.

„RAJONAS“– „BROLIAI ŠAUNUOLIAI“; 68– 71;

(M. Kraujalis 21, A. Juknevičius 20, T. Juknevičius 14 / D. Dūdėnas 27, T. Ryliškis 12, A. Kleveckas ir R. Jaksebaga po 10)

„Brolių šaunuolių” rungtynės su nuolat tobulėjančia „Rajono” komanda susiklostė ganėtinai įdomiai. Pirmajame kėlinyje sėkmingai rungtyniavę Andrius Juknevičius bei Mindaugas Kraujalis be didelių problemų pralaužė varžovų gynybą ir sukrovė savo ekipos draugams 6 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje „Rajono” ekipa ir toliau puolė be priekaištų, taigi tokiu būdu padidino persvarą savo naudai. Prieš antrą rungtynių dalį jaunimas pirmavo rezultatu 38- 27. Deja, vėliau tartum iš snaudulio pabudo ir lygos senbuviai bei jų lyderis Darius Dūdėnas, kuris šį kartą turėjo patikimus talkininkus: Ryliškį, Klevecką bei Jaksebagą. Trečiojo kėlinio metu sumažinusi varžovų persvarą iki minimumo 2008- 2009 m. „Sekmadienio krepšinio lygo“ sezono čempionų ekipa pasijuto tvirčiau. Toliau vyko įtemta kova. Nei viena ekipa nenuleido rankų ir kovėsi iki pat paskutinės sekundės. Iki rungtynių pabaigos žaisti likus vos 10 sekundžių Tadas Juknevičius įmetė išties įspūdingą tritaškį. Deja, tai neišgelbėjo „Rajono“ ir „Broliai šaunuoliai“ šventė pergalę.

„BC ČIONARIK“– „NEGERI“; 37– 91;

(P. Saugėnas 12 / G. Mateika 24, E. Kriaunaitis 18, A. Liudvinavičius ir G. Kvakšys po 11)

„Negeri” pagaliau ėmė sklandžiai žaisti ir beveik pavijo į ketvertą nusitaikiusius varžovus. Tuo tarpu „BC Čionarik” laivas skęsta... Ekipa su dviem pergalėmis užima 9 vietą grupėje. Kadangi likę varžovai „BC Kibirai”, „Tritaškis.lt” ir „BC Dugną” žaidžia geriau nei „BC Čionarik”, galima sakyti, kad ekipai kitas etapas yra beveik nepasiekiamas. Prieš šią dvikovą komandą papildė debiutinio „Reaktoriaus” sezono žaidėjai Giedrius Mečkauskas ir Žygimantas Daukša. Deja, skęstančio „BC Čionarik” laivo tai neišgelbėjo. Prastas ekipos komandinis žaidimas bei aktyvi ir patikima „Negerų” gynyba neleido suabejoti tuo, kas galiausiai švęs pergalę.

„C“ grupės apžvalga

• Šio turo metu įdomiausios rungtynes vyko būtent „C“ grupėje. Išvydome dvikovą dėl pirmosios vietos grupėje bei pirmą „BC Šnipiškių“ pergalę. Ją komanda iškovojo 29 bandymu.

„KK PERKŪNAS“– „VENIPAK– BARADA“; 31– 56;

(A.Gudavičius 9 / L. Rukšėnas 13)

Trečią pergalę “C” grupėje iškovojusi „Venipak– Barada“ ekipa jau pirmojoje rungtynių pusėje palaužę „KK Perkūną” rezultatu 29- 9. Nors komandai pavyko nesunkiai įveikti antrojoje turnyrinės lentelės dalyje esančius priešininkus, šiose rungtynėse jų žaidimas nebuvo labai kokybiškas ir sklandus. Dėl to galima kaltinti tai, jog susitikimas įvyko gana ankstyvu metu. Be to, „Venipak– Barada“ žaidė be komandos lyderių. „Venipak– Barada“ grupėje žengia penktoje vietoje, tačiau ekipa turėtų dar pagerinti savo pozicijas užimti vieną iš pirmų keturių vietų grupėje. „KK Perkūnas“ po penkių rungtynių turintis vieną pergalę pasiekti tokių rezultatų jau nebegali, tačiau į kitą etapą patekti vis dar įmanoma.

„O.P.A.“– „BC VISAD GATAVS“; 59– 52;

(T. Antanaitis 24, A. Pūkys 22 (16 atk.) / T. Girnius ir D. Milius (13 atk.) po 13, V. Versockas 11)

Netikėtą nesėkmę atkakliose varžybose patyrė „BC Visad gatavs” ir gerokai apsisunkino sau darbą kovojant dėl vietos tarp keturių stipriausių “C” grupės komandų. Pirmą kėlinį  rezultatu 15- 14 laimėjo „visada pasiruošę“. Komanda truputėlį geriau jautėsi varžovų baudos aikštelėje. Antrajame ketvirtyje pamatėme dviejų lygiaverčių varžovų dvikovą, o po 20 minučių rezultatas tapo lygus 26- 26. Nors dideliu rezultatyvumu nepasižymėjo abi ekipos, stebino tai, kad „O.P.A.“ komanda į rungtynes susirinkę vos penkiese antrojoje susitikimo dalyje turėjo žymiai daugiau jėgų. Prie „O.P.A.“ sėkmės labiausiai prisidėjo neįtikėtinai daug problemų varžovams kėlęs Tomas Antanaitis ir nuolatinis komandos lyderis Artūras Pūkys šį sykį pranokęs Tadą Girnių. „O.P.A“ ekipos „C“ grupėje dar laukia palaužiami „BC Elitaz“. Kiti varžovai, su kuriais teks susiremti dėl ketvirtosios vietos grupėje yra gana grėsmingi („Muscleshop.lt“, „Venipak– Barada“ ir „Tores“). Paguldę ant menčių vieną iš šių ekipų „O.P.A“ turėtų realius šansus būti pirmame ketverte. „BC Visad gatavs“ ekipai antroji „C“ grupės dvikovų dalis pateiks du įveikiamus varžovus, tai „BC Elitaz“ ir „PeaceII“, bei du kietus riešutėlius, tai „ChF“ ir „Venipak– Barada“. Todėl „BC Visad gatavs“  teks padirbėti iš peties. Džiugu, kad beveik visos „C“ grupėje žaidžiančios ekipos yra pajėgios, todėl vyksta įnirtinga ir intriguojanti kova dėl aukštesnių pozicijų ir kelialapių į kitą turnyro etapą.

„PEACE II“– „CHF“; 33– 72;

(R. Baranovas 13 (10 atk.) / R. Beliūnas 22 (11 atk.), E. Žitkus 17, V. Petrulionis 12 (13 atk.), V. Kiseliovas 10)

„ChF” nesunkiai įveikė „PeaceII” penkiatuką, taigi ekipa „C“ grupėje jaučiasi gana užtikrintai. Jau nuo pat rungtynių pradžios gynyboje paspendę rimtus spąstus varžovams “chemikai” šovė į priekį bei po 10 pirmųjų minučių turėjo 14 taškų persvarą. Antrajame kėlinyje juodšiliečiai pagerino puolimą, tačiau gynyba nebuvo tokia sklandi, o varžovų atakos itin veržlios. Prieš antrą rungtynių dalį Ramūno Beliūno kariai pirmavo rezultatu 35- 13. Trečią kėlinį vėl laimėjo „ChF“. Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir „ChF“ šventė pelnytą pergalę. Šiuo metu „ChF“ grupėje užima trečią vietą bei turi tiek pat pergalių kaip ir „Tores“ bei „O.P.A.“ ekipos. Jų dar laukia dvikovos su ambicingomis „Tores“ ir „BC Visad Gatavs“ komandomis. Likę varžovai „BC Šnipiškės“ ir „KK Perkūnas“ didelės grėsmės „ChF“ komandai neturėtų kelti. „PeaceII“ jau senai neteko galimybių kovoti dėl vietos ketverte. „KK Perkūnas“ ir „BC Šnipiškės“ bei „BC Visad gatavs“, „Muscleshop.lt“  vaikinai tikrai nėra lengvai įveikiami varžovai „PeaceII“ ekipai.

• „Muscleshop.lt“ ekipa iškovojo penktą pergalę iš penkių galimų ir panašu, kad iki antrojo etapo rimtesnio pasipriešinimo jau nesulauks. Tuo tarpu pirmą nesėkmę patyrusių „Tores“ vyrukų dar laukia nelengvas kelias kovoje dėl vietos po saule.

„MUSCLESHOP.LT“– „TORES“; 80– 53;

(L. Valatkevičius 15 (8 rp.), E. Leipus 13, L. Vitkauskas ir M. Kibildis po 12 / V. Azarkovas 18, J. Suboč 11 (10 atk.))

Pagrindinėje šio turo dvikovoje susitiko dvi be pralaimėjimų žygiuojančio ekipos. Tomas Gakas ir Vytautas Riabovas į pirmąjį penketą delegavo Lina Vitkauską, Luką Bankietą, Liną Valatkevičių, Ernestą Leipų bei Mantą Kibildį. Tuo tarpo „Tores” ekipos pirmasis penketukas atrodė taip: Marek Pščolovski, Viktoras Azarkovas, Jaroslav Suboč, Nikolajus Makevskis ir Erikas Augūnas. Rungtynes abi ekipos pradėjo labai susikaupusios ir demonstravo puikų komandinį žaidimą. Per pirmąsias dvi susitikimo minutes rezultatas tapo lygus 5- 5. Būtent tada išryškėjo „Muscleshop.lt“ pranašumas. Lukas Bankieta su Lino Vitkausko įveikė Nikolajų Majevskį. „Muscleshop.lt“ nuo rungtynių pradžios metė tik apgalvotus metimus iš tolimesnių distancijų, o puikiai žaidimui dirigavę Linas Valatkevičius ir Mantas Kibildis nesunkiai apeidavo varžovų gynybą. Pirmasis kėlinys baigėsi „Tores“ ekipai atsiliekant 9 taškais. Nuo didesnių nemalonumų šią komandą gelbėjo Viktoras Azarkovas. Antrą kėlinį pirmaujanti komanda pradėjo su visiškai pakeistu penketuku, kuris žaidėjų meistriškumu, deja, truputį nusileido pradiniam. Kita vertus, dėl to ekipa neėmė nei prasčiau gintis, nei pulti. Galbūt šiek tiek laisviau pasijuto Nikolajus Majevskis („Tores“) būtent per šį kėlinį ir surinkęs didžiąją dalį savo taškų bei atkovojęs daugiausiai kamuolių. „Muscleshop.lt” gynėjai Vilius Urniežius, Andrius Liachovičius bei Rokas Ramanauskas rungtyniavo gana gerai, o gynėsi net efektyviau nei pradinio penketo žaidėjai. Tomas Narkun ir Martynas Vaitiekus gynyboje po krepšiais gana dažnai palikdavo spragų, dėl to taškus pelnė ne tik ankščiau minėtas Majevskis, tačiau ir Erikas Augūnas bei kelinio netikėtumu tapęs „Tores” puolėjas Jaroslav Suboč. Visgi, kad ir kaip besistengtų Mareko Pščolovskio kariuomenė, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Muscleshop.lt“ jaunimas. Prieš rungtynių antrą pusę jie įgavo ganą didelę persvarą (42- 23). Po didžiosios pertraukos , į aikštelę išleidus tiek pradinio tiek ir antrajame kėlinyje žaidusio penketuko krepšininkų, Vytauto Riabovo auklėtiniai rungtyniavo tiesiog puikiai. Jų puolimas buvo sklandus, o kiekviena varžovų klaida tapdavo pelnytais taškais. Nors „Muscleshop.lt“ kiek atsipalaidavo gindamiesi, prieš ketvirtą kėlinį jau niekas neabejojo tuo, kad „Tores“ nebeatsities. Rungtynių rezultatas tapo 66- 40. Taigi grupės lyderių akistatoje lengvą pergalę šventė „Muscleshopl.lt“ įspūdinga ataka pabaigę šias rungtynes. Iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms Ernestui Leipui „juvelyriškai“ kamuolį iš užribio išsimesdamas kamuolį pakabino solidžiai šiose rungtynėse žaidęs Linas Vitkauskas.

„BC ELITAZ“– „BC ŠNIPIŠKĖS“; 59– 61;

(D. Tandzegolskis ir M. Linkevičius po 13, E. Prochorovas 12, E. Dovydėnas 11 / D. Ditkevičius 28 (14 atk.), M. Ditkevičius 21)

Šiame ture santykius aiškinosi netik „C” grupės lyderiai, bet ir autsaideriai. Rungtynes sėkmingiau pradėjo „BC Šnipiškių” vaikinai. Ditkevičių duetas pirmojo kėlinio metu, galima sakyti, įmetė beveik visus „BC Šnipiškių” pelnytus taškus. Rezultatas tapo 16- 11. Antrajame kėlinyje „šnipiškiečiai“ pasirodė tikrai prastai, tad varžovai nesnaudė... „BC Elitaz“ jaunimas kėlinį laimėjo rezultatu 20- 2 ir prieš antrąją rungtynių dalį jie pirmavo rezultatu 31- 18. Po didžiosios pertraukos svarstyklės vėl nukrypo „BC Šnipiškių“ naudai. Pastarosios komandos gretose ir toliau sėkmingai rungtyniavo Donatas ir Marius Ditkevičiai. Šie krepšininkai galima sakyti dviese žaidė už visą komandą. Ketvirtajame kėlinyje abi ekipos daugiau dėmesio skyrė taiklumui, nei gynybai. Toks rungtynių braižas labiau tiko „BC Šnipiškėms“, kurie gana lengvai rinko taškus. Rungtynių pabaigoje viskas pakrypo taip, kad bet kuri ekipa galėjo pasiekti pergalę. Likus žaisti vos 10 sekundžių „BC Šnipiškės“ turėjo 2 taškų persvarą, tačiau prarado kamuolį. Deja, vienas iš „BC Elitaz“ žaidėjų nepataikė iš po krepšio ir „palaidojo“ savo komandą.

Kitame „Sekmadienio krepšinio lygos“ ture:

„BEGALVIAI“– „FUXAI“ („SKL“ prognozė: 10% - 90%)

Išties netikėtai „B“ grupės turnyrinės lentelės viduryje įsitaisiusių „Begalvių“ laukia susitikimas su lyderiais „Fuxais“. Prarasti taškų pastaroji ekipa tikrai nenori... Todėl grupės „išsišokėliai“ turės labai rimtai pakovoti, nes kitaip gali būti sutriuškinti.

„VENIPAK– BARADA“– „BC ŠNIPIŠKĖS“ („SKL“ prognozė: 95% - 5%)

Po pirmosios pergalės komandos istorijoje laiko mašina „BC Šnipiškes“ turėtų grąžinti atgal. O gal ekipai užaugo sparnai?

„KK PERKŪNAS“– „CHF“ („SKL“ prognozė: 25% - 75%)

Nors „ChF“ ryškūs šios dvikovos favoritai, „KK Perkūnas“ nepasiduos.

„PAKILK“– „WWW.STOVI.LT“ („SKL“ prognozė: 80% - 20%)

Lygos naujokams „Stovi.lt“ laikas išbristi iš pralaimėjimų pelkės, tačiau panašu, kad šių rungtynių varžovai pagalbos rankos tikrai neišties...

„MUSCLESHOP.LT“– „PEACE II“ („SKL“ prognozė: 95% - 5%)

Šios rungtynės, tai tik formalumas, kadangi laimėtojai ir taip aiškūs...

„O.P.A.“– „TORES“ („SKL“ prognozė: 40% - 60%) rungtynės nukeltos

Po praėjusio turo abiejų ekipų sąskaitoje vienodas pergalių ir pralaimėjimų balansas 4/1. Todėl dvikova svarbi abiems. Nors „Tores“ laikomi poros favoritais, „O.P.A.“ taip pat stiprūs priešininkai. Įdomi mikro dvikova turėtų vykti ir tarp dviejų į lygos naudingiausių žaidėjų dešimtuką patekusių aukštaūgių Nikolajaus Majevskio (25,25 n.b. – 6 vieta) ir Artūro Pūkio (21,8 n.b. – 10 vieta). Abu krepšininkai šiuo metu karaliauja lygoje ir geriausių kovotojų dėl atšokusių kamuolių kategorijoje. Pūkys renka po 19,2 kamuolio per rungtynes ir yra pagal tai yra geriausias „Sekmadienio krepšinio lygoje“. Iškart po jo Majevskis. Šis “Tores” ekipos vidurio puolėjas sugriebia po 16 kamuolių.

„FABINIAI“– „BC MAIŠIAGALA“ („SKL“ prognozė: 80% - 20%) rungtynės nevyks

„ BC Maišiagala“ paskutinį sykį nesusirinko į varžybas. Ekipos stovyklą paliko ir vienas iš šio sezono lyderių Zbignev Dubovski. Gynėjas persikėlė į „Tores“ komandą. Ar „BC Maišiagala“ suras žaidėjų galinčių garbingai užbaigti šį sezoną dar neaišku. Visgi, atrodo, kad ekipa nesitrauks iš „Sekmadienio krepšinio lygos“.

„BC ELITAZ“– „BC VISAD GATAVS“ (SKL prognozė: 10% - 90%)

„BC Visad gatavs“ po gana netikėto  pralaimėjimo turėtų būti įpykę.

„BC JUSTAI“– „KK COMMA“ (SKL prognozė: 30% - 70%)

Nors „KK Comma“ turnyrinėje lentelėje ir yra žymiai aukščiau nei varžovai, šioje grupėje lengvų rungtynių beveik nebūna.

„NUTRŪKUSI STYGA“– „VAPSE NEPRICIOM“

(SKL prognozė: 40% - 60%)

Tai bus gana netolygiai rungtyniaujančių varžovų dvikova , kurioje daugiau šansų turi „Vapse Nepriciom“ komanda.