Warning: getimagesize(images/banners/svyturys.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/165x70.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/lnp_logotipas_cmyk.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/lazeriai_baner.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/sabonis220_160.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/spaldingtruetothegamewhite.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/peiliukai.com_33.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/prezervatyvai_logo.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/tarzanija_logo.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335
Septintasis „Sekmadienio krepšinio lygos“ turas

Paskutinįjį lapkričio mėnesio sekmadienį „Sekmadienio krepšinio lygoje” įvyko 7- tojo turo susitikimai. Reguliariojo sezono pirmasis etapas vis labiau įsibėgėja ir komandos  žaidžia vis geriau ir geriau. Tampa aišku, kurios komandos gali būti laikomos grupių lyderėmis, o kurios autsaiderėmis. Naudingiausia savaitės komanda: Šią savaitę naudingiausia komanda tapo „KKSK Reaktorius”, rungtynėse prieš „BC Čionarik” surinkęs 152 naudingumo balus. „Reaktoriečiai“ galės nemokamai apsilankyti „KN Biliardo klube“.

Naudingiausias savaitės žaidėjas: Naudingiausiu „Sekmadienio krepšinio lygos” žaidėju tapo „Tritaškis.lt” komandos naujokas Povilas Kaminskas. Vaikinas debiutinėse savo rungtynėse surinko 41 naudingumo balą. Puolėjas į varžovų „BC Jad“ krepšį įmetė 18 taškų (8/12 dvitaškiai), sugriebė 18 kamuolių ir 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams. Povilui Kaminskui žaidėjui šią savaitę atitenka „Druskininkų vandens parko“ dovanų kuponas.

Rezultatyviausias savaitės žaidėjas: „Fuxų” ekipos lengvasis krašto puolėjas Laurynas Kirlys rungtynėse su „BC Justais” surinko 42 taškus. Šis jaunas talentingas žaidėjas pataikė 14 dvitaškių iš 20 mestų, 3 tritaškius iš 9 bei po šio turo pakilo į pirmąją rezultatyviausių lygos žaidėjų „TOP10” vietą.

Geriausias „Sekmadienio krepšinio lygos“ lapkričio mėnesio žaidėjas: Lapkričio mėnesį „Fuxų“ šio sezono lyderis pasirodė visose trijose žaistose rungtynėse. Šį mėnesį jis rinko po 34,3 taško per kiekvienas rungtynes, o varžovų krepšį atakavo pavydėtinai taikliai. Baudos metimai 88,9%, dvitaškiai 61,5%,  tritaškiai 48% taiklumas. Vidutiniškai renkamas 31,3 naudingumo balas šį mėnesį buvo vienas iš solidžiausių lygoje. Taigi Laurynui Kirliui atitenka specialus „Tūta“ prizas, o jis skelbiamas geriausiu „SKL“ lapkričio mėnesio žaidėju.

„BC ČIONARIK“– „KKSK REAKTORIUS“; 34- 114 (A. Davidonis 11 / M. Statauskas 24, Ž. Rubliauskas 23 (10 atk.), M. Statauskas 18 (10 akt.),  A. Pieslikas 17, Ž. Petkus 13, T. Miškinis 12). Iš pradžių atrodė, kad šioms rungtynėms „BC Čionarik“ nesugebės surinkti penkių žaidėjų, tačiau būkštavimai nepasitvirtino ir komanda atvyko į susitikimą. Deja, to nepakako ir ekipa patyrė itin skaudų pralaimėjimą. „BC Čionarik“ gynyba buvo skylėta kaip rėtis, o puolimas padrikas. Taigi „ KKSK Reaktorius“ be vargo rinko taškus.

„BC JAD“– „TRITAŠKIS.LT“; 27- 83 (M. Kliukas 9 / A. Jankovskis 19 (10 akt.), P. Kaminskas 18 (21 akt.),  G. Rekašius ir R. Rizgelis po 12). Povilo Kaminsko debiutas „Tritaškis.lt“ komandoje paženklintas įspūdinga pergale ir solidžiu asmeniniu pasirodymu. Pirmajame kėlinyje suparalyžavę „BC Jad“ ekipos puolimą „Ttritaškio.lt“ vaikinai išsiveržė į priekį, rezultatu 20 -4. Ir nors vėliau dėl sėkmingo Martyno Kliuko ir Aivaro Rakausko žaidimo puolime pavykdavo prasiveržti pro varžovų gynybą, visgi to nepakako ir „Tritaškis.lt“ be didelių pastangų išlaikė pranašumą. Deja, „BC Jad“ gynyba buvo tokia prasta, jog varžovai nekliudomi pelnė taškus ir galiausiai itin dideliu skirtumu laimėjo rungtynes.

„BC DUGNAS– VPS SOLIDARUMAS“– „BROLIAI ŠAUNUOLIAI“; 61- 54 (V. Popovas 23, T. Balčiūnas 19, M. Krivcovas 16 / D. Dūdėnas 25 (11 atk.), A. Kleveckas 10). Šiose rungtynėse „BC Dugnas” komandai trūko kelių svarbių krepšininkų. „Broliai šaunuoliai” buvo vos šešiese, tačiau tai nesutrukdė puikiai pasirodyti puolant varžovus. Tai tikrai buvo netikėta, tiek žiūrovams, tiek „BC Dugnui”. Pirmojo kėlinio metu „Broliai šaunuoliai” pelnė 25 taškus. Po pirmojo kėlinio atsilikdami 13 taškų „BC Dugno“ vaikinai suprato, kad teks pasistengti. Jie ėmė geriau gintis, o „Brolių šaunuolių“ energija ir užsidegimas seko. Negausus atsarginių žaidėjų suolelis šį kartą tapo labai svarbiu minusu. Įsibėgėję čempionai vis dažniau sugebėdavo pralaužti varžovų gynybą. Po 36 minučių vyrukai iš „dugno“ pavijo „brolius“, o likusias keturias rungtynių minutes sužaidė kaip ir pridera grupės lyderiams, tvirtai ir užtikrintai. Po rungtynių būtų galima pagirti „Brolius šaunuolius“. Jie parodė, kad gali kovoti su visomis ekipomis kaip lygūs su lygiais. Visgi „Broliai šaunuoliai“ norėdami iškovoti aukštas pozicijas grupėje turėtų rungtyniauti užtikrinčiau.

„BC KIBIRAI“– „NEGERI“; 49- 55 (T. Šilingis 16 (14 atk.), V. Kolesnik 14 / G. Kvakšys 16). Dviejų lygiaverčių varžovų dvikovą šį kartą laimėjo buvę truputėlį taiklesni „Negeri”. Nors pirmasis kėlinys baigėsi lygiai, rezultatu 16– 16, o rungtynių pabaigoje „BC Kibirai“ turėjo šiokių tokių šansų išsigelbėti (prie to smarkiai prisidėjo agresyviai po krepšiais žaidęs Tomas Šilingis), susitikimą laimėjo „Negeri“. Rungtynių lyderiai šį sykį visiškai pasikliovė komandiniu žaidimu, o tai ir lėmė pergalę. „BC Kibirų“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir tai, kad net du svarbūs varžovų krepšininkai Gediminas Mateika ir Jonas Norvaišas sužaidė vienas iš blankiausių sezono rungtynių. Abi ekipos po šios dvikovos savo sąskaitoje turi po 2 pergales ir 3 pralaimėjimus.

„RAJONAS“– „TG SOKÓŁ“; 79– 57 (A. Juknevičius 30, T. Juknevičius 21 / V. Smilgin 24, A. Gaiduk 16). „TG Sokol” buvo laikomi šios dvikovos favoritais. Komanda taip pat tikėjo iškovosianti pergalę. Deja, vos vieną laimėjimą pasiekusi “Rajono” ekipa nei nemanė pasiduoti... Po pirmojo kėlinio dėl brolių Juknevičių pastangų lygos naujokai pirmavo, rezultatu 19- 18. „TG Sokol” į priekį vedė Valdemar Smilgin. Žaidėjas į varžovų krepšį pirmojo kėlinio metu įmetė 8 taškus. Antrajame kėlinyje „Rajonas“ ėmė kur kas geriau gintis. Sulaukę gana netikėto varžovų pasipriešinimo „TG Sokol“ vaikinai vis dažniau ginčijosi su arbitrais bei priešininkais, tačiau gynybą apleido. Jaunesnysis Juknevičius nesunkiai įveikdavo varžovų gynybą, ją eišiškiečiai stabdydavo pražangomis, o pastarasis įmesdavo baudos metimus. Sakalams susispaudus po krepšiu, kamuolys būdavo perduodamas Tadui Juknevičiui, kuris per šias rungtynes pelnė 6 tritaškius iš 9. Dėl vietos pirmame grupės ketverte kovojantiems „TG Sokol“ krepšininkams antrajame kėlinyje meškos paslaugą padarė ir emocijų protrūkiai. Per šį kėlinį ekipa uždirbo tris technines pražangas, o tuo pasinaudoję varžovai išsiveržė į priekį, rezultatu 43- 22. Po didžiosios pertraukos sakalai nurimo, pagaliau susikaupė,  Ir ėmė žaisti kur kas geriau. Solo pasirodymą surengė Andrius Gaidukas. Tuomet ekipa ėmė geriau gintis. Valdemar Smilgin pataikė kelis tritaškius metimus ir situacija pakrypo visai kita linkme... Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms „TG Sokol“ atsiliko vos 8 taškai. Deja, „Rajonas“ nepasidavė ir padidino persvarą iki 12 taškų. Ketvirtajame kėlinyje „TG Sokol“ beviltiškai mėgino kabintis į pergalę, tačiau pastangos buvo bergždžios.

„BC JUSTAI“– „FUXAI“; 59- 94 (V. Gaidjurgis 19, D. Kavaliauskas 14 (15 atk.), G. Paulauskas ir G. Gaidjurgis po 10). „BC Justų” penketukas nepajėgė pasipriešinti 42 taškus pelniusio Lauryno Kirlio ir 24 taškus pridėjusios bei geriausias sezono rungtynes sužaidusios Ritos Žilinskaitės duetui. Nuo pat rungtynių pradžios per daug nepersistengdami „Fuxai“ diktavo savo sąlygas, o draskytis ir nereikėjo, nes varžovai buvo vos penkiese, be to,  jų jėgos su kiekviena minute seko. Antrojoje rungtynių dalyje ir patys „Fuxai“ daugiau dėmesio skyrė puolimui, o ne gynybai. Nors „BC Justai“ patyrė triuškinantį pralaimėjimą, juos galima pagirti už tai, kad stengėsi iš visų jėgų.

„BEGALVIAI“– WWW.STOVI.LT; 52- 51 (R. Šimkus 16, M. Sūdžius ir D. Matuliukštis po 11 / D. Baltrušaitis 14, Ž. Palaitis 11 (14 atk.)). Mirtininkų grupės “B” atradimu galima vadinti “Begalvių” komandą. Nors jų galimybės prieš turnyro pradžią buvo vertintos skeptiškai, jie iškovojo trečią pergalę iš eilės ir grupėje pakilo į penktą poziciją. Ši komanda gali jaustis pakankamai ramiai, kelialapis į kitą etapą jau beveik ranka pasiekiamas. Šiose rungtynėse du kėlinius “Bagalviai” diktavo savo sąlygas varžovams, geriau pataikė, geriau gynėsi bei susikrovė 12 taškų skirtumą. Antrojoje dalyje „Stovi.lt“ pagerino savo puolimą, tačiau įsibėgėję varžovai užtikrintai jautėsi rengdami savo atakas. Trečio kėlinio viduryje „oranžinė“ gvardija atsibudo ir ėmė vytis varžovus. Sėkminga antroji šio kėlinio dalis leido laimėti šį kėlinį 13-12 ir nepaleisti varžovų dar labiau į priekį. Ketvirtajame pajutę, kad gali kabintis dar į pergalę „Stovi.lt“ vaikinai atrado papildomų jėgų, kurios įpatingai pagelbėjo gynyboje. Sustabdę varžovų puolimo mašiną ir pagerinę gynybą „Stovi.lt“ vaikinai likus iki rungtynių galo 15 sekundžių savo rankose turėjo kamuolį. Tuo tarpu priekyje 52-49 buvo “Begalviai”. Tačiau dėl nesuprantamų priežasčių „Stovi.lt“ nebandė sukurti progos tritaškiam metimui. Sudeginęs visą rungtynių laiką ekipos gynėjas prasiveržė po krepšiu pelnė gana lengvus du taškus, tačiau su šiuo metimu ir baigėsi rungtynių laikas. O rezultatas švieslentėje rodė minimalų jų varžovų pranašumą

„BC MAIŠIAGALA“– „VAPSE NEPRICIOM“; 0– 20. „Maišiagala” nesusirinko į rungtynes. Jiems įskaitytas techninis pralaimėjimas ir paskirta 200 lt. nuobauda. Ją komanda turi sumokėti iki kitų rungtynių.

„NUTRŪKUSI STYGA“– „PAKILK“; 43- 72 (G. Jakimavičius 15, B. Višinskis 13 / A. Butkus 13, T. Lukša 12, T. Balčius 11). “Nutrūkusi styga“ ir toliau nežiba puolime ir gynyboje bei neišbrenda iš pralaimėjimų liūno. Šiose rungtynėse jie nesugebėjo nieko pastatyti prieš greitą žaidimą rodžiusią „Pakilk“ ekipą. „Pakilk“ ekipa tvirtai kontroliuoja žaidimą jau ne pirmose rungtynėse nors jų lyderis Tadas Lukšys neįprastai daug minučių praleidžia ant atsarginių žaidėjų suolelio. Neišimtis ir šios rungtynės kada nedaugiau nei pusę rungtynių žaidęs puolėjas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

„FABINIAI“– „KK COMMA“; 59– 77 (K. Grigonis 22, M. Šeibokas 21 / A. Reut 29 (11 atk.), K. Prišmantas 15, T. Salaveičikas 10). Kaip ir keliomis valandomis ankščiau žaidę “BC Justai” Fabijoniškių atstovai susirinko vos penkiese... Nors pirmajame kėlinyje dėl neįtikėtino Marijaus Šeiboko taiklumo komanda mėgino nepasiduoti, deja, jų pastangos buvo bevaisės. Gausesnis ir iš kur kas jaunesnių krepšininkų sudarytas „KK Commos” atsarginių žaidėjų suolelis triuškino visas „Fabinių“ viltis išplėšti pergalę. Greitas ir agresyvus žaidimas vargino „Fabinius”. Viena iš pralaimėjimo priežasčių tapo „Fabinių“ nepareigingumas, kadangi didžioji dalis komandos narių varžybose taip ir nepasirodė.

Kitame ture:

Šį sykį mūsų laukia susitikimai, kurių baigtis gana lengvai nuspėjama, kadangi tarpusavyje susirungs itin skirtingo pajėgumo komandos. Taigi lyderiai turėtų džiaugtis nesunkiai pasiektu laimėjimu. Kita vertus, niekada nesakyk niekada...

„KK PERKŪNAS“-  „VENIPAK– BARADA“ (Prognozė: 5% - 95%);

„KK Perkūnas“ praėjusiame ture iškovojo pirmąją pergalę, tačiau šį kartą jiems teks susidurti su ypač stipriais varžovais.

„KKSK REAKTORIUS“– „TRITAŠKIS.LT“ (Prognozė: 70% - 30%);

Nors „KKSK Reaktorius“ yra aiškūs šių rungtynių favoritai, atsipalaiduoti negalima. „Tritaškio.lt“ žaidžia vis geriau ir geriau.

„BC DUGNAS- VPS SOLIDARUMAS“ - „BC KIBIRAI“ (Prognozė: 70% - 30%);

„BC Kibirai” šiame sezone žaidžia taip puikiai kaip niekuomet nėra žaidę. Kita vertus, „Sekmadienio krepšinio lygos“ čempionai tikrai neketina pasiduoti.

„BC JAD“– „TG SOKÓŁ“ (Prognozė: 20% - 80%);

„TG Sokol“ turėtų reabilituotis po netikėto pralaimėjimo praėjusio turo metu. Kita vertus, „BC Jad“ nepasiduos, kadangi ekipa jau nebeturi, ko prarasti.

„O.P.A.“– „BC VISAD GATAVS“  (Prognozė: 40% - 60%);

Nors „BC Visad gatavs” galimybės šioje grupėje yra vertinamos geriau nei „O.P.A”, pastaroji ekipa tikrai nepasiduos. Pergalė išties reikalinga abiems komandoms. Pralaimėjusieji beveik praras viltį iškovoti vietą tarp keturių geriausiųjų grupėje. Žiūrovus turėtų sudominti ekipų lyderių Artūro Pūkio ir Tado Girniaus dvikova. Abu krepšininkai yra neginčijami komandų lyderiai. Be to, įdomu tai, kad šie vaikinai netikėtai tapo komandos draugais ir petys į petį gina „SK Kikl” komandos garbę „3x3 Lietuvos krepšinio lygoje“.

„RAJONAS“– „BROLIAI ŠAUNUOLIAI“ (Prognozė: 70% - 30%);

„Broliai Šaunuoliai“ 35 minutes pirmavo rungtynėse prieš grupės lyderius „BC Dugną“. Broliai Juknevičiai į šipulius daužė „TG Sokol“ gynybą. Taigi neaišku, kuriems broliams šį sykį šypsosis sėkmė. Tai galėsime pamatyti jau kitą sekmadienį.

„PEACE II“– „CHF“ (Prognozė: 30% - 70%);

„Peace2“ šio sezono pradžioje rungtyniavo ne itin sklandžiai, o Fortūna taip pat nesišypsojo. Antrą kartą iš eilės komandai tenka išties pajėgūs varžovai....

„MUSCLESHOP.LT“– „TORES“ (Prognozė: 70% - 30%);

Be pralaimėjimų žengiančių „Muscleshop.lt” ir „Tores” ekipų dvikova jau dabar tapo svarbiausiu „Sekmadienio krepšinio lygos“ žiūrovų diskusijų objektu. Po šio susitikimo grupėje liks vos viena nepralaimėjusi komanda. Galima teigti, jog šį sykį daugiau šansų turi „Muscleshop.lt”. „Tores” pelno po 71,5 taškus, tuo tarpu, priešininkams leisdami pelnyti po 39,75 taškus (geriausia gynyba lygoje). Kita vertus, ekipa vis dar nėra žaidusi su stipriausiais varžovais Vieni stipriausių „Tores“ nugalėtų varžovų, tai „BC Visad Gatavs“ (70-44). „Muscleshop.lt” į priešininkų krepšį įmeta 97,5 taškus ir demonstruoja geriausią puolimą visoje „Sekmadienio krepšinio lygoje“. Varžovams „maisto sportui“ krautuvėlės atstovai leidžia įmesti vidutiniškai 51 tašką. „Muscleshop.lt” jau žaidė su „Venipak– Barada” ir „ChF”. Pažvelgus į kitus statistikos rodiklius galima teigti, jog dominuoja „Muscleshop.lt”. Dar daugiau, ši ekipa gali būti laikoma „Sekmadienio krepšinio lygos“ 2012- 2013 m. sezono lyderiais. „Tores” prieš šį sezoną gerokai sustiprėjo, tai tapo aišku dar „Vasaros taurės– 2012” varžybose, tačiau „Muscleshop.lt” taip pat nesnaudė. Komanda gali pasigirti itin gausiu ir iš išties aukšto lygio krepšininkų sudarytu atsarginių žaidėjų suoleliu. Jeigu į aikštelę žengia Lukas Bankieta, Algirdas Palaima, Linas Vitkauskas, Linas Valatkevičius ir Mantas Kibildis, turime beveik neįveikiamą penketą. Šio sezono metu „Tores” komandoje itin pasižymi trys žaidėjai: Nikolajus Majevskis, Viktoras Azarkovas ir Marek Pščolovski. Deja, kiti žaidėjai  rungtyniauja kiek prasčiau ir tikrai šiuo metu nėra geriausios sportinės formos. „Muscleshop.lt” turėtų be vargo sustabdyti vos tris žaidėjus... Visgi šios intriguojančios kovos nugalėtojai paaiškės tik sekmadienį. Be to, bus įdomu pamatyti, ko išties yra vertas „Tores” komandos naujokas ir lyderis Nikolajus Majevskis. Reiktų nepamišti, jog šiame sezono etape kiekviena pergalė itin svarbi ir nepaisant to, kad abi ekipos užima lyderių pozicijas, pralaimėjimas gali būti itin skaudus.

„BC ELITAZ“-  „BC ŠNIPIŠKĖS“ (Prognozė: 60% - 40%);

Šioje dviejų “C” grupės autsaiderių dvikovoje viena komandų patirs pirmąjį pergalės džiaugsmą. Įvertinus abiejų komandų pajėgumą, daugiau šansų turi kokybiškiau žaidžianti jauna „BC Elitaz” ekipa. Kita vertus, „BC Šnipiškės“ taip pat neketina nuleisti rankų. Komanda yra nutarusi po pirmosios pergalės keisti pavadinimą į “BC Geriau būtume nedalyvavę”.

„BC ČIONARIK“– „NEGERI“ (Prognozė: 20% - 80%);

„BC Čionarik“ vyrukai ne itin pareigingi ir, deja, dalis jų taip ir nepasirodė rungtynėse su „KKSK Reaktoriumi“. Toks žaidėjų elgesys tapo dar viena skaudaus pralaimėjimo priežastimi. Šį kartą „BC Čionarik“ laukia „Negeri“. Pastaroji komanda nei neketina pasiduoti, kadangi pergalė jiems itin reikalinga.