Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Interviu su "Muschleshop.lt" komandos rėmėju Vytautu

Šią savaitę tradicinėje "SKL interviu" rubrikoje svečiuojasi netradicinis svečias. Šį kartą mes nutarėme pakalbinti "Muschleshop.lt" komandos rėmėjas Vytautas Medineckas. SKL: Laba diena, Vytautai. Malonu, kad radote laiko atsakyti į klausimus.

SKL: Esate „Muschleshop.lt“ direktorius, kaip kilo mintis įkurti šią sportininkams skirtą elektroninę parduotuvę?

Laba diena. Pirmiausiai noriu padėkoti Jums už tai, kad susidomėjote muscleshop.lt. Mintis  įkurti šia parduotuvę atsirado prieš gerus 5 metus, tada pats aktyviai sportavau negalvodamas apie verslą, tačiau vis susidurdavau su problema kur įsigyti kokybiškų maisto papildų bei specializuotų treniruočių rūbų. Kitose parduotuvėse pasigedau vakarietiško požiūrio į verslą - stiliaus, aukštos kokybės prekių, dėmesio klientui, asortimento, paprasčiausiai nebuvo prestižinio "brendo" kuris būtų orientuotas į šiuolaikinį sportininką, taip ir pradėjo vystytis muscleshop.lt idėja.

SKL: Kaip kilo mintis remti ex  „Acuros“ komandą?

Kompanijos muscleshop.lt vienas iš tikslų yra skatinti ir propoguoti sportą bei sveiką gyvenimo būdą, todėl mes glaudžiai bendradarbiaujame ir remiame įvairias sporto šakas, dabar neišimtis jau ir krepšinis. Dėl ex Acuros pasirinkimas buvo paprastas. Susitikę filmavimo aikštelėje su Vytautu Riabovu kalbėjome apie Lietuvos regbio perspektyvas bei jo remimo galimybes ir apie krepšinį nė neužsiminėm. Tik kitą dieną man paskambino Vytautas ir pasiūlė remti jo atstovaujamą komandą. Susitikom, aptarėm ir štai atsirado BC muscleshop.lt. Neslėpsiu, kad įtaką padarė puikus komandos žaidimas ir rimtas žaidėjų požiūris į varžybas. Kaip tik tokią komandą ir įsivaizdavau pavadinimu BC muscleshop.lt, tai štai ji ir atsirado.

SKL: Kokią naudą, Jūsų manymu šios komandos rėmimas atneš pačiai Jūsų įmonei?

Tokia pajėgi komanda tikrai sustiprina įmonės įvaizdį, kelia prekės ženklo žinomumą. Bet pagrindinė nauda yra ta, kad daugelis mūsų klientų įsilieja į šios komandos aistruolių ratą ir seka informaciją kaip gi BC muscleshop.lt sekasi, o tai reiškia, kad mūsų įmonė kelią susidomėjima SKL lyga. Taigi, mes įgyvendinam vieną iš mūsų tikslų propoguoti sportą.

SKL: Esate sportuojantis žmogus. Papasakokite kokias sporto šakas teko kultivuoti? Kodėl apsistojote ties jėgos sportu?

Taip, aš aktyviai sportuoju jau daugiau kaip 10 metų. Jei skaičiuoti sporto šakas į kurias mama vesdavo vaikystėje, tai jų buvo tikrai nemažai :) tačiau jėgos sportą pasirinkau pauglystėje ir sėkmingai užsiemu juo iki šiol. Kodėl aš pasirinkau butent šia sporto šaką? Manau, todėl, kad tai yra sunkus ir ilgas darbas su savimi, tai nėra paprastas geležių kilnojimas, tai tarsi meditacija, menas ir sportas viename. Kodėl aš taip suskirstęs? Tai galima būtų išskaidyti dar smulkiau, taciau sunkus darbas su savim ir ėjimas link tikslo, tai tarsi meditacija kuri užgrūdina kantriai eiti link savo tikslo nekreipiant dėmesio į nesekmes, tai labai praverčia tiek gyvenime, tiek versle. Kodėl galima šį sportą pavadint menu, tai todėl, kad visada savo kūne yra ką pataisyti, vienur nuimti, kitur priauginti, čia kaip skulptoriai kala savo skulptūrą, o šiame sporte mes formuojam savo kūną.

SKL: Ar gyvenime yra tekę lankyti krepšinio treniruotes? O gal esate žaidęs kažkokioje komandoje?

Kaip ir minėjau, kad vaikystėje daug ką teko lankyti, ne išimtis ir krepšinis, bet mano kaip krepšininko karjera truko kažkur vieną ar du mėnesius :) Žinoma kaip ir visi vaikai krepšinį žaizdavom kieme su draugais, tiesa pasakius man jis ne itin gerai sekėsi.

SKL: Tenka Jus matyti visose „Muschleshop.lt“ komandos rungtynėse stebint komandos žaidimą. Ar tai taps tradicija ir stebėsite visus komandos pasirodymus šį sezoną?

Beabejonės, o kaip gi galima nepalaikyti savo komandos? Manau, kad ir patiems žaidėjams yra maloniau, kai kažkas juos ateina palaikyti. Neabejoju, kad kuo toliau tuo komandos palaikymas tik gausės ir į varžybas ateis ne viena kompanija palaikyti muscleshop.lt.

SKL: Kokius tikslus išsikėlė šį sezoną Jūsų remiama komanda? Ar Jūs pats asmeniškai komandai keliat kažkokius tikslus?

Tikslas yra tapti čempionais ir žaisti taip pat gerai kaip ir iki šiol arba dar geriau. Aš komandai nekeliu tikslų, jie puikūs žaidėjai ir žino ko eina į aikštelę. Aš keliu tik sau tikslus, ką aš galiu padaryti dėl komandos, kad jie jaustūsi geriau aikštelėje ir toliau džiugintų pergalėmis.

SKL: Ar bausite komandą jei ji nepateisins lūkesčių? :D

BAUSIU IR SMARKIAI! Geriau tegul nejuokauja ir gerai žaidžia :D

SKL: Kokį įspūdį palieka komandos žaidimas po sezono pirmųjų rungtynių?

Po pirmųjų rungtynių panašu, kad bausti nereikės :)) Jei rimtai, tai puikiai žaidžia, Vytautas Riabovas nemelavo, kad komandos sudėtis puiki, lankydamas rungtynes tuo įsitikinau 100%.

SKL: Kokias matote komandos spragas?

Aš neesu krepšinio ekspertas, tai negaliu detaliai analizuoti visų komandos spragų. Vieną spragą kurią matau, tai yra ne visų žaidėjų pasirodymas rungtynėse, tačiau žinant, kad tai nėra profesionali krepšinio komanda, tai ši spraga savaime suprantama, juk visi turim asmeninius gyvenimus ir savo reikalų, tačiau žaidėjai kurie būna visose rungtynese verti didžiausios pagarbos.

SKL: Ar domitės „Muschleshop.lt“ komandos žaidėjų statistika?

Kaip jau minėjau neesu ekspertas ir detaliai neanalizuoju statistikos, tačiau po varžybų būna visada įdomu pažiūrėti statistikos lentelę, galbūt sezono gale reiks padaryt apdovanojimus ir paskatinti geriausius :)

SKL: Kaip vertinate pačią „Sekmadienio krepšinio lygą“?

Vertinu išties puikiai, tai labai gera iniciatyva skatinti jaunus žmones sportuoti ir burtis į komandas. SKL  pagrindinės ekipos atrodo tikrai pajėgios ir jų žaidimą išties įdomu stebėti, bet čia susiduriam su problema - sėdimų vietų mažai. Būtų puiku jei kitą sezona rungtynės vyktų salėje su daugiau sėdimų vietų, manau, tai pritrauktų tikrai nemažai žiūrovų, juk geriau savaitgalį stebėti nemokamas krepšinio rungtynes nei gulėti lovoj prieš televizorių.

SKL: Ką išskirtumėte iš komandos žaidėjų?

Visi žaidėjai puikūs ir įdedantys maksimalų indelį į komandos žaidimą, išskirti vieno tikrai negalėčiau.

SKL: Ar palaikote kažkokią Lietuvos krepšinio komandą kaip sirgalius?

Sąžiningai aš palaikai visada Lietuvius kai žaidžia su su kitų šalių ekipomis ar tai būtų Žalgiris ar Lietuvos rytas, abi komandas palaikau vienodai, žinoma kai jos lošia viena prieš kitą tai palaikau žemiečiu, tai yra Vilniaus komandą.

SKL: Kokie Jūsų pomėgiai be sporto? Darbas, mokslai ir t.t. Papasakokite apie tai plačiau.

Taip, be sporto yra dar nemažai veiklos. Iš kitų mano atsakymų į klausimus jau aišku, kad valdau didmeninę ir mažmeninę prekybą maisto papildais, sporto rūbais bei aksesuarai užsiemančią įmonę UAB "Muscle shop LT". Taip pat dar studijuoju MRU žmogiškųjų išteklių vadyba, tiksliau liko tik apsiginti magistro diplomą, kurį dėl darbų ir laiko stokos teko atsikelti metams. Išgirdęs šį klausyma supratau, kad lenkiate jį link mano sceninės veiklos :) Vienas iš didžiausių mano pomėgių yra muzika, todėl laisvu laiku lekiu į savo su kolega įkurtą garso įrašų studiją "City sound" ir dirbam ties ironvytas Pro bei kitais projektais.

SKL: Kokią muziką mėgsti klausytis?

Klausau įvairios muzikos, tačiau labiausiai širdis linksta link hip hopo. Daugelis gali sakyti, kad repas yra pauglių ar nesubrendusių žmonių muzika, bet pažvelkite į  užsienyje hip hopo muzika skamba visur, tai mano siekis įrodyti Lietuviams, kad šią muziką galima klausyti tiek sėdint muokyklos suole, tiek biure ar vadovaujant verslui . Kaip  žinia krepšinio muzika yra būtent repas, todėl gal kada reiks ir įrašyti Muscleshop.lt komandos himną :))

SKL: Ar turite pravardę? Jei taip kokia ji ir kaip atsirado?

Kaip ir minėjau anksčiau, mano sceninis pseudonimas yra ironvytas Pro. Vėlgi šis pavadinimas atsirado neplanuotai. Kol įrašinėjau pirmuosius kūrinius jokio pavadinimo negalvojau, bet paragintas draugų įkėlinėjau savo dainas į internetą, tada teko kažką užrašti ir čia nusprendžiau panaudoti dar pauglystėje sugalvota nicką ironvytas.  Žodelį Pro pridėjau kaip pagarbos ženklą visiems žmonėms kurie prisideda prie mano kūrybos, ar tai būtų instrumentalų kūrimas, koncertų organizavimo rūpesčiai, paskatinimas judėti į priekį ar tiesiog geri žodžiai, visa pagarba prisidėjusiems prie šio reikalo yra žodelyje Pro.

SKL: Ar gerai mokėtės mokykloje?

Vienareikšmiškai atsakyti negaliu, nes buvo ir geresnių ir blogesnių metų. Tikrai nebuvau pirmūnas ir tačiau nebuvau ir  koks nesimokantis begalvis, tiesiog nenorėjau priimti visko ką bruko mokytojai, man tiesiog buvo neįdomu ir nuobodu, tačiau vyresnėse klasėse supratau, kad reik pasistengti ir eiti mokytis toliau. Manau mano asmenybę labiau suformavo šeimos auklėjimas ir domėjimasis įvairiais dalykais nei mokykla, bet mokytis reikia, žinoma, tai kas patinka ir svarbu nestovėti vietoje.

SKL: Ačiū už sugaištą laiką ir šaunius atsakymus. Linkiu sėkmės Jūsų komandai ir Jūsų vykdomai veiklai.

Dėkui už klausymus, o sėkmės visada prireiks, kad ir kokia stipri komanda mes esame :)

{jcomments on}

 

 
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.