Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Interviu su Mindaugu Markevičiumi „Vapse Nepriciom“

„SKL“ interviu rubrikoje šį kartą svečiuojasi  „Vapse Nepriciom“ komandos  naujokas Mindaugas Markevičius. Šis 22 metų amžiaus ir 194cm ūgio puolėjas, nuo pat pirmųjų lygoje sužaistų rungtynių parodė, kad gali būti netik savo ekipos lyderis, tačiau ir vienas iš geriausių visos lygos žaidėjų.

Per 3 pirmas rungtynes Mindaugas rinko po 28,33  (2v SKL) taško, atkovodavo po 11,0 (6-7v SKL) kamuolių ir rinko po 24 (7v SKL) naudingumo balus.

 

SKL: Laba diena, Mindaugai. Malonu, kad radote laiko atsakyti į klausimus.
Sveiki!
SKL: Kelių metų pradėjote žaisti krepšinį? Kas lėmė, kad pasirinkote šią sporto šaką?
Seniai jau, prieš 16m, kai man buvo 6m. Pradžioje tėvai nuvedė į tenisą, tačiau gavus rankos traumą teko jį pamiršti ir kaip nekeista, išsigydęs traumą, nutariau išbandyti save krepšinio treniruotėse.
SKL: Kokias sporto moklyklas lankėte?
Buvo dvi, pirmoji buvo Š. Marčiulionio akamedija, kurioje žaidžiau 8m., antroji Amerikoje, kurioje teko žaisti pora metų.
SKL: Kokie treneriai padarė didžiausią įtaką Jūsų žaidimui?
Per tiek metų kiek žaidžiu krepšinį esu susidūręs su daug trenerių, tačiau galėčiau išskirti du: Gintarą Pocių, kuris buvo U16 rinktinės treneris bei mano universiteto trenerį Joe Harge, kuris man Amerikoje buvo ne tik treneris, bet ir draugas už aikštelės ribų.
SKL: Kokiose komandose esi žaidęs ir kokie didžiausi pasiekimai?
Esu žaidęs už Š. Marčiulionio Akademiją, už U16 Lietuvos rinktinę, Amerikoje už mokyklos bei universiteto komandas. Šie metai pirmi kai žaidžiu mėgėjų komandose.
SKL: Gal galite plačiau papasakoti apie tą karjeros laikotarpį, kai teko krepšinį žaisti JAV ir už lietuvos U16 rinktinę?
Tas laikotarpis išties labai idomus, kuris įsimins visam mano gyvenimui. Viskas prasidėjo kai budamas 16m. gavau kvietima į U16 Lietuvos rinktinę. Treniravomės visą vasarą, kad pasiruoštume Europos čempionatui. Rinktinės treniruotės buvo labai rimtos ir davė daug naudos. Viskas buvo nauja, nepatirta, nes tai buvo Lietuvos rinktinė. Aišku dar buvau jaunas ir nelabai supratau kokia garbė yra atstovauti savo šalį. Europos čempionatas buvo įsimintinas, bet po jo, manęs laukė dar vienas įsimintinas įvykis – kelionė į JAV. Atsimenu, kai oro uoste atsisveikinau su tėvais ir visiškai vienas, būdamas 16m, išvykau į JAV, kur neturėjau nei draugu, nei šeimos. Pirmi mėnesiai buvo labai įdomūs, bet kai artėjo Kalėdų metas, atsirado didelis namų ilgesys. Tačiau viskas išgyvenama, po Naujų metų jau prasidėjo laukimas kada galėsiu grįžti namo. Į Lietuvą grįždavau porai mėnesių kiekvieną vasarą. Taip kartojosi iki praeitų metų, kai baigęs mokslus JAV grįžau gyventi į Lietuvą.
SKL: Įsimintiniausios Jūsų rungtynės?
Daug įsimintinų varžybų.... Bet turbūt turėčiau išskirti dvi, kai pirmą kartą žaidžiau už U16 Lietuvos rinktinę bei pirmas Universiteto rungtynes JAV. Buvo tikrai įspūdinga, susirinko apie 15,000 žiūrovų, žaidėme svečiuose. Rungtynes pralaimėjome, bet man asmeniškai jos buvo puikios.
SKL: Ar daug esi gavęs techninių pražangų? Jei taip už ką dažniausiai?
Esu gavęs, turbūt kaip ir kiekvienas, bet kad daug tai nelabai pasakyčiau. Už ką? Turbūt už emocijas ar teisėjų kritiką, aišku JAV buvo lengviau išsisukti nuo kritikos teisėjams, nes jeigu kažką ir pasakydavau susinervinęs teisėjui, tai darydavau lietuviškai, niekas nesuprasdavo.
SKL: Ar buvai sulaukęs pasiūlymų iš profesionalių krepšinio klubų?
Taip
SKL: "Sekmadienio krepšinio lygoje" visose žaistose rungtynėse demonstravai neblogą sportinę formą, kokia to priežastis? Kokiose komandose dar žaidi? Ar treniruojiesi reguliariai?
Nepasakyčiau, kad sekasi labai gerai, gali būti ir geriau. Priežastis, kad sekasi neblogai tai didelis komandos draugų pasitikėjimas manimi, na ir turbūt 16m. žaidimo patirtis. Dar be SKL žaidžiu kitoje Vilniaus mėgėjų lygoje. Taigi pora kartų per savaitę žaidžiu rungtynes, na o kitas dienas kai būna daugiau laiko stengiuosi pabėgioti, o vasarą dažniausiai pasivažinėti dviračiu.
SKL: Kuriuos kitų komandų žaidėjus su kuriais teko susitikti akis į akį šios lygos rungtynėse laikote sunkiausiai įveikiamais oponentais?
Kad dar tik tris varžybas žaidžiau, nelabai ką ir atsimenu, bet kiek domėjausi yra daug pajėgių krepšininkų.
SKL: Kaip vertini savo atstovaujamos komandos "Vapse Nepriciom" pajėgumą "Sekmadienio krepšinio lygoje"?
Vertinu puikiai! Esame tikrai gera komanda ir galime nueiti toli šioje lygoje.
SKL: Kokios Jūsų komandos stipriosios ir silpnosios pusės?
Stiprioji pusė ta, kad visi komandoje gerai mokame žaisti krepšinį ir esame geri draugai už aikštelės ribų. Silpnoji? Neišduosiu, kad kitos komandos nesužinotų .
SKL: Koks Jūsų komandos mikroklimatas?

Puikus! Beveik visus komandos draugus žinau nuo vaikystės, o su kai kuriais teko žaisti ir Š. Marčiuliono Akademijoje vienoje komandoje.
SKL: Ar turi pravardę? Jei taip, kokia ji ir kaip atsirado?
Turiu! M-dawg, na bet mane taip vadino tik JAV. Pirmą dieną atvykus į JAV, daugumai mano vardas pasirodė labai ilgas bei niekas negalėjo jo normaliai ištarti mano, taigi vienas iš draugų sutrumpino ir supaprastino mano vardą, taip tapau Mdawg.
SKL: Trumpai papasakokite kaip Jūs atsiradote šioje komandoje ?
Paprastai, parašė komandos treneris ir paklausė ar nenorėčiau prisijungti prie komandos.
SKL: Kokius tikslus išsikėlėte žaisdami pajėgumą "Sekmadienio krepšinio lygoje"?
Laimėti! Tikimės minimum patekti į finalinį ketvertą, o ten patekus ir laimėti turnyrą!
SKL: Kokį ispūdį palieka "Sekmadienio krepšinio lyga"?
Labai gerą! Esu nustebęs ir džiaugiuosi puikia lygos organizacija.
SKL: Laisvalaikis be krepšinio koks jis?
Mėgstu pažaisti tenisą, pažvejoti, leisti laiką su drauge
SKL: Kokia tavo kaip krepšininko svajonė?
Kai buvau mažas, kaip ir kiekvieno krepšininko svajonė buvo žaisti NBA, na o dabar tikiuosi, kad būčiau sveikas ir galėčiau žaisti savo malonumui.
SKL: Didžiausias tinginys krepšininkas kurį teko sutikti?
Geras klausimas.... Turbut toks amerikietis, kuris simuliuodavo rimtas traumas, tačiau prieš rungtynes stebuklingai pasveikdavo ir rodydavo kaip gražiai moka įdėti kamuolį į krepšį.
SKL: Kurią lietuvos komandą palaikote kaip sirgalius?

Esu vilnietis, taigi palaikau Lietuvos rytą.
SKL: Pabaigai, ką galėtumėte palinkėti "Sekmadienio krepšinio lygai".
Linkiu, kad ir toliau sektusi taip puikiai organizuoti šią lygą. Tikiu, kad galite plėstis dar daugiau. Sėkmės!
SKL: Ačiū už sugaištą laiką ir šaunius atsakymus. Linkiu Jums iškovoti daug pergalių.

{jcomments on}

 
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.