Warning: getimagesize(images/banners/svyturys.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/165x70.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/lnp_logotipas_cmyk.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/lazeriai_baner.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/sabonis220_160.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/spaldingtruetothegamewhite.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/peiliukai.com_33.gif) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/prezervatyvai_logo.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335

Warning: getimagesize(images/banners/tarzanija_logo.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /home/krepsinistau/domains/krepsinistau.lt/public_html/plugins/content/smartresizer.php on line 335
Ketvirtas „Sekmadienio krepšinio lygos“ turas

Ketvirtasis „Sekmadienio krepšinio lygos“ turas pasižymėjo atkaklių kovų gausa bei keletu gana netikėtu rezultatu pasibaigusių rungtynių.  Laisvadienį šį kartą turėjo „c“ grupės komandos, o „a“ ir „b“ grupių ekipos sužaidė trečiasias rungtynes.

„BC Dugnas– VPS Solidarumas“ ir „Broliai Šaunuoliai“ išlieka vienintelės komandos „a“ grupėje, kurioms dar neteko patirti pralaimėjimų, analogiškai „b“ grupėje sekasi „KK Commai“ ir „Fuxams“.

Naudingiausia savaitės komanda tapo „BC Kibirai“, kurie 87-38 sutriuškino „BC Jad“ ir išviso surinko 96 naudingumo balus. „BC Kibirams“ šiose rungtynėse pavyko pataikyti 10 tritaškių iš 18. „BC Kibirai“ galės nemokamai apsilankyti „KN Biliardo klube“.

Rezultatyviausiu turo žaidėju tapo „Vapse Nipriciom“ komandos šio sezono vedlys Mindaugas Markevičius į „Pakilk“ krepšį įsūdęs 6 tritaškius iš 16 ir išviso surinkęs 32 taškus. Mindaugui atitenka „Labas nuotykių parko“ dovanų kuponas.

„Brolių Šaunuolių“ lyderis Darius Dūdėnas į „Tritaškis.lt“ krepšį įmetė 22 taškus (10/14 dvitaškiai) bei atkovojo 15 kamuolių. Viso komandos „monstras“ surinko 31 naudingumo balą ir tapo naudingiausiu turo žaidėju. Jam atitenka „Druskininkų vandens parko“ dovanų kuponas.

„BC Jad“ košmaras tęsiasi

„BC JAD“– „BC KIBIRAI“; 38– 87 (A. Rakauskas 22/ K. Levarauskas 22 (6/ 10 tritaškiai), V. Kolesnik 15, T. Paliulis 11). Į rungtynes „BC Kibirai“ susirinko pakilios nuotaikos, tuo tarpu „BC Jad“ ekipoje trūko daugelio žaidėjų. Pirmo kėlinio 5 pirmas minutes vyko lygi kova, tačiau po dviejų Karolio Levarausko tritaškių „BC Kibirai“ atitrūko. Šiose rungtynėse puikiai pasirodė Lukas Jurkšaitis, kuris komandos draugams „išrašė“ 9 rezultatyvius perdavimus.

„KK Comma“ pergalių serija

„KK COMMA“– „WWW.STOVI.LT“ 67- 45 (K. Prišmantas 19, A. Reut 14 (12 atk. kam.), H. Paplauskis 13, M. Dambrauskas 10/ D. Janonis 19). Pirmąjį kėlinį abi komandos pradėjo gana chaotišku žaidimu, tačiau „KK Commai“ sekėsi atkovoti kamuolius ir jie jau šio kėlinio metu nutolo 17- 7. Antrajame kėlinyje į žaidimą puikiai įsitraukė „Stovi.lt“ vidurio puolėjas Danas. „Stovi.lt“ neblogai gynėsi, tačiau netaikliai metė tritaškius ir todėl nesugebėjo pasivyti „KK Commos“. Kėlinys baigėsi 16- 16 (33-23) lygos senbuvių naudai. Trečiasis ir ketvirtasis kėlinys vyko pagal panašų scenarijų. Visus „Stovi.lt“ bandymus savo naudai persverti rungtynių rezultatą varžovai nesunkiai numalšindavo. Baigiantis susitikimo laikui „KK Commos“ pergalė jau niekam nekėlė abejonių.

Čempionai sudorojo ir „TG Sokol“

„BC DUGNAS- VPS SOLIDARUMAS“– „TG SOKÓŁ“ 58- 33. „BC Dugno“ gretose trūko Vladimiro Popovo, Mariaus Meilūno, Mykolo Krivcovo bei aikštės generolo Tomo Steikūno. „TG Sokol“ susirinko beveik visi. Po pirmųjų 10 minučių atrodė, kad šį kartą „TG Sokol“ gali mesti labai rimtą iššūkį čempionams. Kėlinuką jie laimėjo 11- 9. Antrajame kėlinyje rungtynių rezultatas augo iš lėto. „BC Dugnas“ geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių ir todėl sugebėjo išsiveržti į priekį 20-18. Po didžiosios petraukos „TG Sokol“ žaidėjai „švaistėsi“ tolimais metimais, kurių daugelis net neliesdavo lanko, tuo tarpu Lukas Baškys ir Tomas Balčiūnas buvo itin taiklūs. Pagerinę gynybą čempionai trečią kėlinį laimėjo net 21- 5 (41-23). Dar prieš ketvirtą kėlinį buvo aišku, kas laimės rungtynes. Nors „TG Sokol“ dar kelias pirmas lemiamo ketvirčio minutes nenuleido rankų, visgi „BC Dugno“ puolimas veikė kaip šveicariškas laikrodis. Kamuolys visada atsidurdavo to žaidėjo rankose, kuris ataką galėjo užbaigti taikliu metimu arba aštriu prasiveržimu. „TG Sokol“ šiose rungtynėse akivaizdžiai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, nors priekinė linija ir žaidimas baudos aikštelėje turėtų būti ekipos koziris.

Netikėta, bet užtikrinta „Begalvių“ pergalė

„BEGALVIAI“– „BC MAIŠIAGALA“ 69- 52 (D. Matuliukštis 16, J. Jarusevičius 14, T. Katauskas ir D. Ragelis po 10/ Z. Dubovski 16). „Maišiagala“ šį kartą susirinko gausiau, tačiau ir tai nepadėjo. Komanda jau po trijų turų ne tik beveik prarado galimybes kovojanti dėl 1- 4 pozicijų grupėje, bet ir gali išvis nepatekti į kitą etapą. Nors dar lieka 6 rungtynės, tačiau daugelis iš jų bus prieš pajėgiausias „b“ grupės komandas. Kalbant apie šias rungtynes, galima teigti, kad pirmojoje susitikimo pusėje vyko lygių varžovų kova. Tačiau trečiajame kėlinyje įvyko lūžis ir „Maišiagala“  pasidavė. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas 51-38 dar teikė vilčių pralaiminčiai komandai, tačiau vaikiškos klaidos perduodant kamuolį bei nesusipratimai ginantis, „Begalviams“ leido džiaugtis pergale.

Nelengva „KKSK Reaktoriaus“ kova su  „Negerais“

„NEGERI“– „KKSK REAKTORIUS“ 51- 62 (J. Norvaišas 18 (10 atk. kam.), G. Mateika 16/ V. Daukša 16 (12 atk. kam.), L. Žilinskas 15, M. Statauskas 12). Pirmasis kėlinys prasidėjo „KKSK Reaktoriaus“ klaidų virtine. Tuo mėgino pasinaudoti „Negeri“. Visgi „KKSK Reaktoriaus“  pirmą ketvirtį sugebėjo laimėti 14- 11. Antrajame kėlinyje sėkmingai rungtyniavo Žilvinas Rubliauskas, Laurynas Žilinskas ir Manvydas Statauskas. Ekipa dėl puikaus šių krepšininkų žaidimo atitrūko 6 taškais. Trečiojo kėlinio metu iniciatyvą perėmė Gediminas Mateika ir jo komandos draugai. Gynėjas pelnė 9 taškus iš eilės. Traumą patyrus Žilvinui Rubliauskui „KKSK Reaktoriaus“ žaidimas atrodė truputį nesubalansuotas, tačiau ketvirtojo kėlinio antrojoje dalyje „raudonieji“ susikaupė ir užbaigė rungtynes gana užtikrintai.

„BC Čionarik“ istorinę pergalę pasiekė trečiuoju bandymu

„BC ČIONARIK“– „RAJONAS“ 57- 45 (L. Beliūnas 17 (10 atk. kam.), M. Sedziniauskas 15, D. Lebedinskas 13/ M. Kraujalis 13). Rungtynių pradžia nė vienai iš komandų nežadėjo lengvai pasiekiamos pergalės. Abi komandos buvo nusiteikusios pakiliai ir nei viena neplanavo atiduoti pergalės be kovos. Jėgas truputį sulygino tai, kad „Rajono“ gretose nerungtyniavo Andrius Juknevičius ir vidurio puolėjas Marius Karvelis. Sužaidus 10 pirmų minučių pranašumo neįgijo nei viena iš komandų (12- 12). Antrajame kėlinyje geriau sekėsi „Rajonui“, tačiau skirtumas buvo labai nedidelis, o varžovai nuolat lipo ant kulnų. Po pertraukos „BC Čionarik“ daug geriau gynėsi bei sugebėjo pataikyti kelis svarbius tritaškius. Baigiantis trečiam ketvirčiui „BC Čionarik“ jaunimas jau pirmavo 36- 30. Nors „Rajonas“ turėjo nemažai šansų ketvirtajame kėlinyje persverti rezultatą  savo naudai, tačiau „BC Čionarik“, užuodę pirmosios pergalės kvapą, nesiruošė pasiduoti ir netgi  sugebėjo skirtumą padvigubinti.

Grumtynės iki pat paskutinių sekundžių

„VAPSE NEPRICIOM“– „PAKILK“ 57- 59 (M. Markevičius 32/ T. Lukša 12). Įtemtą ir azartišką dviejų komandų kovą galėjo išvysti visi, kurie atvyko pažiūrėti 18val. vykusių rungtynių tarp „b“ grupės lyderių ketvertui priskiriamų komandų. Įdomu tai, kad su buvusiais komandos draugais į kovą stojo ilgametis „MF“ lyderis Jonas Gutauskas. Krepšininkas šiose rungtynėse pelnė 8 taškus bei atkovojo 7 atšokusius kamuolius ir buvo pastebimas „Pakilk“ ekipos gretose. Pirmojoje rungtynių dalyje geriau sekėsi „Pakilk“ komandai. Jie išnaudojo visas progas greitoms kontraatakoms, tuo tarpu, „Vapse Nepriciom“ gynyba bei puolimas buvo ne itin sklandūs. Ekipos žaidėjų veiduose buvo matyti ir atsipalaidavimo ženklų. Dvi atakas pirmojoje rungtynių dalyje efektingais dėjimais užbaigė nugalėtojų lyderis Tadas Lukša, kuris ir šiose rungtynėse puikiai papildė savo komandos gynybą bei puolimą. Po 20 minučių „Pakilk“ pirmavo 30- 23 ir turėjo . Antrojoje dalyje įvykiai klostėsi truputį kitaip. „Vapse Nepriciom“ atsibudo ir ėmė geriau gintis. Puikiai žaisti pradėjo Mindaugas Markevičius (7/10 dvitaškiai ir 6/16 tritaškiai per rungtynes). Jo vedama ekipa prieš lemiamą ketvirtį turėjo vos 4 taškų deficitą. Vėliau įvykiai klostėsi ypač permainingai. Likus žaisti mažiau nei minutę, vieną iš kelių neįtikėtinų tritaškių per varžovų rankas pataikė Markevičius ir jo ekipa viltį laimėti šias rungtynes. Justinas Naidzinavičius iš „Pakilk“ neįmetė dviejų baudos metimų po to rezultatas tapo lygus 57- 57. Po kelių sekundžių prie baudos metimų linijos stojo Justino „komandžiokas“ Deimantas Pavlovskis. Jis pataikė abu baudos metimus. Po to rezultatas buvo 59- 57. „Vapse Nepriciom“ dar turėjo laiko surengti paskutinę lemiamą ataką, tačiau Benediktas Jonuška nesugebėjo pasipriešinti efektyviai varžovų gynybai ir „Pakilk“ šventė antrą pergalę per šį sezoną.

Per paskutines sekundes komandos sugebėjo apsikeisti rolėmis

„NUTRŪKUSI STYGA“– „BC JUSTAI“ 45- 43 (R. Niparavičius 14, D. Pamerneckis 12/ D. Kavaliauskas 12, P. Lukšys 11). Po įtemtų rungtynių tarp jaunų „Pakilk“ ir „Vapse Nepriciom“ komandų savo jėgas išmėgino truputį vyresnės tos pačios grupės ekipos. Užsikrėtę jaunimo pavyzdžiu vyrukai visas 40 minučių demonstravo gana gera gynyba paremtą krepšinį, o įgyti dviženklio taškų skirtumo niekam taip ir nepavyko. Pirmaujanti ekipa keitėsi labai daug kartų, o likus žaisti apie 17 rungtynių sekundžių pergalę išplėšti šansus turėjo abi ekipos. „BC Justai“ pataikė „žudantį“ tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą 43-4 3. Deja, per akimirką patikėję savo sėkme jie užmigo ant laurų ir „Nutrūkusi styga“ įmetė dvitaškį metimą, kuris ekipai atnešė pirmąją ir labai smagią pergalę.

„Fuxai“ nutraukė „Fabinių“ pergalių seriją

„FABINIAI“ – „FUXAI“ 57- 64 (S. Liepinaitis 20, T. Kleinotas 14, K. Grigonis 13/ L. Kirlys 31, D. Aukštuolis 14). Šiose rungtynėse susitiko iki šiol be pralaimėjimų žengusios ekipos. Vienai iš jų buvo lemta „kristi“ jau trečiose rungtynėse, o krito „Fabiniai“. Pastaroji komanda šį nors ir nepasidavė, tačiau turėjo du didelius trūkumus. Pirmasis, tai gynyba prieš varžovų lyderį Lauryną Kirlį (6/10 tritaškiai). Antrasis, tai Tomo ir Vytauto Buckų nedalyvavimas varžybose. „Fuxai“ po šios pergalės ir toliau užtikrintai žygiuoja pirmojo ketvertuko link, o pirmą pralaimėjimą patyrė „Fabiniai“ smarkiai dėl to neturėtų išgyventi, nes jų žaidimas ir komandos sudėtis yra pakankamai solidūs.

„Broliai Šaunuoliai“ sulaukė rimto pasipriešinimo

„BROLIAI ŠAUNUOLIAI“– „TRITAŠKIS.LT“ 55- 49 (D. Dūdėnas 22 (15 atk. kam.), A. Kleveckas 16/ A. Jankovskis 12, V. Danilovas 11 (11 atk. kam.)). Pasipildžiusi keliais naujais žaidėjais „Tritaškis.lt“ komanda rungtynes pradėjo labai sėkmingai. Po pirmųjų 10 minučių 17- 9 pirmavo lygos naujokai. Jau nuo antrojo kėlinuko pradžios „Broliai Šaunuoliai“ atsibudo po šalto dušo ir pradėjo „irtis“ varžovų link. Nepaisant to, sėkmingiau ketvirčio pabaigą sužaidusi jauna lygos naujokų komanda sugebėjo padidinti pranašumą dar vienu tašku. Po ilgosios rungtynių pertraukos „Broliai Šaunuoliai“ į aikštę grįžo nusiteikę įvykius pakreipti sau naudinga linkme. Tai pavyko visai neblogai ir lygos senbuviai vedami kariškių Dudėno, Klevecko bei puikiai komandos draugams vadovavusio įžaidėjo Daliaus Gaikos pasivijo varžovus 39- 44. Sunku paaiškinti, kas ketvirtajame kėlinyje nutiko „Tritaškis.lt“ žaidėjams, tačiau ekipos žaidimas pasikeitė neatpažįstamai. Komanda per kėlinį surinko 5 taškus ir leido varžovams išplėšti sunkią, tačiau jau trečią pergalę iš eilės.

„BC ELITAZ“– „PEACE II“ 45%- 55%. Šioje dvikovoje susitiks dvi komandos, kurios negali pasigirti dideliu pergalių skaičiumi. Jų žaidimas toli gražu nėra puikus nežiba ir jų žaidimas. Visgi jau po šio turo viena iš šių ekipų galės džiaugtis pergale.

„TORES“– „BC ŠNIPIŠKĖS“ 95%- 5%. Šios kovos lyderiai gana akivaizdūs...

„KK PERKŪNAS“– „O.P.A.“ 55%- 45%. Mūsų laukia „Sekmadienio krepšinio lygos“ debiutantų dvikova, kurios baigtį nuspėti labai sunku. Visgi daugiau šansų turi „KK Perkūnas“, kadangi šios ekipos komandinis žaidimas kur kas sklandesnis nei priešininkų.

„CHF“– „VENIPAK– BARADA“ 40%- 60%. Nors daugelis dvikovos favoritais laiko „Venipak– Barada“ ekipą, galima teigti, kad jiems lengva nebus ir „ChF“ tikrai nepasiduos.

„MUSCLESHOP.LT“– „BC VISAD GATAVS“ 75%- 25%. Jeigu vertintume tai, kaip šios ekipos pradėjo 2012/ 2013 metų sezoną, galima teigti, kad „Muscleshops.lt“ neturės didelio vargo tuomet, jeigu nenuvertins varžovų ir gausiai rinksis į susitikimą.

„RAJONAS“– „TRITAŠKIS.LT“ 40%- 60%. Pakylus „Tritaškis.lt“ žaidimas su „Brolius Šaunuolius“ leidžia tikėtis, kad šios rungtynės ekipai pasibaigs pergalingai.

„BC DUGNAS“– „VPS SOLIDARUMAS– NEGERI“ 55%- 45%.

Mūsų laukia gerų draugų tarpusavio dvikova, kurią visgi turėtų laimėti čempionų titulą ginanti „BC Dugno– VPS Solidarumas“ ekipa.

„BROLIAI ŠAUNUOLIAI“– „TG SOKÓŁ“ 60%- 40%. „TG Sokol“ sugadino du pastaruosius „Brolių Šaunuolių“ sezonus. Todėl šiai ekipai greičiausiai atėjo laikas nutraukti eišiškiečių prakeiksmą.

„BC JAD“– „BC ČIONARIK“ 45%- 55%. Ar „BC Jad“ sugebės iškovoti pirmą pergalę, pasakyti labai sunku. Varžovai įveikiami, tačiau gana pajėgūs.

„BC KIBIRAI“– „KKSK REAKTORIUS“ 30%- 70%. „BC Kibirai“ praėjusio turo metu rungtyniavo puikiai. Visgi „KKSK Reaktorius“ tikrai nepasiduos. Norint įveikti vicečempionus, reikia ne tik puikiai žaisti, bet ir lašelio sėkmės.