Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Interviu su Tadu Lukša iš "Pakilk" komandos

Šią savaitę "SKL" interviu rubrikoje svečiuojasi jaunas talentingas ir lygoje puikiai užsirekomendavęs "Pakilk" komandos universalus puolėjas Tadas Lukša.

SKL: Laba diena, Tadai. Malonu, kad radote laiko atsakyti į klausimus.

 

-Sveiki.

SKL: Kelių metų pradėjote žaisti krepšinį? Kas lėmė, kad pasirinkote šią sporto šaką?

-Kiek pamenu, pradėjau lankyti Marčiulionio mokyklą nuo 7 metų. Tokio amžiaus nepriimdavau sprendimų pats, todėl tėvai nutarė, jog aš tinkamiausias sportui.  Krepšinis- populiari sporto šaka,  mano tėtis taip pat dievina šį žaidimą, manau tai ir nulėmė šį pasirinkimą. Be abejo, tėtis taip pat mėgsta dainuoti, o mama šokti, todėl keletą metelių ir šiuos užsiėmimus teko palankyti :)

SKL: Kokie treneriai padarė didžiausią įtaką Jūsų žaidimui?

- Manau,kad  iš visų trenerių įgijau tam tikrus krepšinio elementus, kurie man padeda dabar žaidžiant. Žinoma, buvo ir tokių trenerių, kurių nemėgau, tačiau laikui bėgant supratau, kad kiekvienas treneris turi savo stilių ir iš kiekvieno gali kažko pasisemti.

Vieno trenerio, kuris suteikė man daugiausiai, tikrai negalėčiau išskirti.

SKL: Kokiose komandose esi žaidęs ir kokie didžiausi pasiekimai?

-Esu žaidęs už Marčiulionio mokyklą bei nemažą skaičių mėgėjų lygų komandų. Didžiausiais pasiekimais galėčiau įvardinti moksleivių krepšinio lygos dvi trečiąsias vietas.

SKL: Įsimintiniausios Jūsų rungtynės?

-Moksleivių krepšinio lygoje žaidėme prieš saboniukus. Kiek atsimenu, rungtynių metu buvo pakilusi temperatūra ir jaučiausi tikrai prastai, tačiau teko išbėgti į aikštelę. :)  Rungtynės truko ilgai, kadangi reikėjo sužaisti net tris pratęsimus, po kurių pralaimėjome. Tada žaidžiau apie 45 minutes, po kurių norėjosi tik į lovą.

SKL: Ką veiki gyvenime, juk krepšinis tikriausiai norm pagrindinė tavo veiklą?

-Mokausi Mykolo Romerio universitete verslo informatiką. Laisvu laiku kremtu kodą :) Mėgstu informacines technologijas, todėl ir ateitį sieju su šia sritimi.

SKL: Kuriuos kitų komandų žaidėjus su kuriais teko susitikti akis į akį šios lygos rungtynėse laikote sunkiausiai įveikiamais oponentais?

-Tegul atleidžia oponentai, tačiau kažko išskirti negalėčiau. Per kiekvienas rungtynes stengiuosi padėti kiekvienam komandos draugui tiek puolime tiek gynyboje, todėl niekada nesusitelkiu tik į vieną varžovą.

SKL: Pernai prisijungęs prie komandos antrojoje sezono pusėje svariai prisidėjai prie sezono staigmenos („Pakilk“ užėmė III vietą). Kaip vertini savo komandos pajėgumą šį sezoną?

-Šį sezoną komanda atrodo tikrai neblogai. Tiesą sakant, manau, kad su tokia sudėtim galėtume kovoti dėl pirmos vietos, tačiau iki to reikėtų tikrai pasistengti, nes yra nemažai komandų, kurios pajėgios padaryti tą patį. Viskas priklausys nuo kovingumo ir sėkmės.

SKL: Kokios Jūsų komandos stipriosios ir silpnosios pusės?

-Kolkas su komanda  žaidžiau tik vienas rungtynes, todėl didelių pliusų ar minusų įvardinti negalėčiau. Jautėsi prastas susižaidimas pirmų rungtynių metu , bet viskam reikia laiko.

SKL: Koks Jūsų komandos mikroklimatas?

- Visi esame beveik vienodo amžiaus bei daugelis esame pažįstami, todėl surasti bendrą kalbą nėra sunku. Tikėkimės kokios staigmenėlės sezono eigoje neišlįs iš maišo :) Trumpai tariant- mikroklimatas puikus!

SKL: Trumpai papasakokite kaip Jūs atsiradote joje šioje ekipoje ?

-Praėjusį sezoną Vilius Kulbė, su kuriuo esam draugai jau nuo seno, paprašė truputėlį pagelbėti. Mėgstu krepšinį, tad nedvejodamas sutikau.

SKL: Kokius tikslus išsikėlėte šį sezoną ?

-Kaip ir minėjau norėtųsi laimėti SKL, bet tai tik noras. Tačiau patekti į finalo ketvertą manau tikrai esame pajėgūs.

SKL: Praėjusį sezoną puikiai sekėsi „Pakilk“ komandoje. Vasara su „Venipaku“ tapai „Vasaros taurės – 2012“ nugalėtoju ir naudingiausiu finalų žaidėju. Ar nesulaukiai pasiūlymo pasilikti atsinaujinusioje „Venipak – Barada“ komandoje?

-Ne, nesulaukiau. Kiek mačiau, tik keletas žaidėjų yra iš Vasaros taurės ir dabar jų komandoje susirinkę geri draugai. Džiaugiuosi būdamas „PAKILK“ komandoje, todėl jei kas nors pasiūlytų prisijungti prie kitos, kažin ar sutikčiau.

SKL: Ar po puikaus praėjusio sezono ir vasaros taurės turnyro buvai sulaukęs kažkokių „Sekmadienio krepšinio lygos“ komandų kvietimų rungtyniauti pas juos šį sezoną?

-Nesulaukiau. Ši lyga yra mėgėjų, todėl komandoms nėra taip svarbu prisikviesti kuo geresnių žaidėjų ir laimėti. Svarbiau praleisti gerai laiką su draugais ir tuo pačiu palaikyti sportinę formą.

SKL: Jūsų manymu kurios komandos žais finale ir kas taps čempionais?

Nenagrinėjau turnyro sistemos bei lentelės, todėl kol kas tikrai nežinau kas gali išeiti į finalą. Bet pajėgiomis komandomis tai padaryti laikyčiau BC Dugnas, Vapse Nepriciom, Fuxai, Muscleshop.lt, Venipak – Barada, Pakilk. Kai kurios komandos gal ir supyks, bet tai bus paskatinimas įrodyti, kad aš klįstu :)

SKL: Laisvalaikis be krepšinio koks jis?

-Sportas užima tikrai svarbią vietą mano gyvenime, todėl neapsiriboju tik krepšiniu. Mėgstu žaisti tinklinį, bėgioti, lavinti atletiškumą. Be sporto kaip ir sakiau mėgstu mokytis programavimo. Daug laiko praleidžiu su mergina bei mėgstu susitikti ir bendrauti su draugais nors kartais darau tai gana retai, dėl ko jų ir atsiprašau :)

SKL: Kokia tavo kaip krepšininko svajonė?

-Seniau svajonių buvo daug, tačiau laikui bėgant reikėjo tapti realistu ir suprasti, kad kartais svajonės ir liks svajonėmis. Dabar norėtųsi, kad būčiau sveikas ir galėčiau toliau žaisti krepšinį savo malonumui.

SKL: Kurią lietuvos komandą palaikote kaip sirgalius?

-Lietuvos rytą, nors šį sezoną Žalgiris palieka tikrai gerą įpūdį, todėl stengsiuos sirgti už šias abi ekipas Eurolygoje. O tiesą sakant, esu didelis gražaus žaidimo sirgalius.

SKL: Pabaigai, ką galėtumėte palinkėti "Sekmadienio krepšinio lygai".

-Toliau plėstis bei įtraukti kuo daugiau Lietuvos krepšinio mėgėjų į šią lygą. Sėkmės!

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.