Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Pažintis su „Sekmadienio krepšinio lygos“ debiutantais (III dalis)

Šį sezoną „Sekmadienio krepšinio lygoje“ rungtyniauja 9 naujokų komandos: „BC Elitaz“, „KK Perkūnas“, „BC Čionarik“, „O.P.A.“, „Nutrūkusi styga“, „www.stovi.lt“, www.tritaskis.lt“, „BC Jad“ ir „Rajonas“.

Visoms ekipoms prireiks laiko pagerinti savo susižaidimą bei apsiprasti prie „Sekmadienio krepšinio lygos“ sfecifikos, todėl kokie bus šio sezono lygos debiutantų pasiekimai vertinti dar labai sunku. Šiame rašynėlyje išdėstysime pačių komandų atstovų mintis, apie komandų susikūrimą bei tikslus. Šį kartą pristatome dar vieną naują „KK Perkūnas“ komandą.

„KK Perkūnas“ komandos vadovas Maksimas Trojan

Kaip gimė Jūsų komanda? Kokia jos atsiradimo istorija?

Užsimaniau save išbandyti kokioje nors megėjų lygoje, bet nepavyko rasti tinkamos komandos, tad nusprendžiau sukurti savo. Tiesiog suradau palyginti nebrangią salę ir pradėjau ieškoti norinčių prisidėti, nelengvai, bet pavyko surasti bendraminčių.

Kodėl pasirinkote būtent tokį komandos pavadinimą? Ir nusprendėte jėgas išbandyti būtent šioje lygoje?

Tai veikiau buvo spontaniška mintis, kaip Perkūnas iš giedro dangaus...ir kitiems patiko :) Kad žaidžiam būtent SKL, daug įtakojo pirmiausia rungtynių laikas - sekmadieniais laisvą laiką atrasti lengviausia. taip pat svarbu, kad dalyvavimas palyginti nebrangus ir nebūtina turėti savo salės.

Kaip vyko komandos sudėties formavimas prieš šį sezoną?

Lengva nebuvo, komandą rinkau gerą pusmetį, džiaugiuosi, kad apskritai pavyko tai padaryti. Atkrito daug pajėgių žaidėjų, dėl įvairių priežasčių. Būdavo, atrodė surinksiu geresnę komandą nei tikėjausi, o kartais, kad išvis nieko nesigaus. Visgi, komanda turime.

Ar ši ekipos sudėtis išliks iki sezono galo? Ar ieškote pastiprinimo?

Ieškome centro, bet tikėtina, kad pasipildysim ir kitoje pocizijoje.

Apie kuriuos žaidėjus bus lipdomas ekipos žaidimas?

Tikrai neplanuoju, kas bus lyderis. Labiausiai norėtusi, jog visi komandoje įneštų svarų indėlį.

Kokie Jūsų komandos trūkumai ir privalumai?

Esam nauja komanda, stipriai trūksta patirties ir susižaidimo, yra žaidėjų, kuriem tai yra debiutas tokios rungtynėse (arba sugrįžimas po pertraukos). Privalumas - noras tobulėti.

Kaip vertinate savo grupės komandas? Ką iš jų įvardintute, kaip rimčiausius konkurentus?

Yra įvairaus lygio komandų, dvi stipriausios pretenduoja į aukščiausias vietas visoje lygoje. Bet mums aktualesnė kova dėl patekimo į kitą etapą, įsivaizduoju, kad dėl trijų vietų kovos penkios komandos.

Kokius tikslus sau išsikėlė komanda?

Tikslus labiau siekčiau ne su rezultatais, o su pačiu žaidimu, kad žaistume kokybiškesnį krepšinį ir kuo geriau praleistume laiką, o tada galima bus kalbėti ir apie pergales.

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.