Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Pažintis su „Sekmadienio krepšinio lygos“ debiutantais

Šį sezoną „Sekmadienio krepšinio lygoje“ rungtyniauja 9 naujokų komandos: „BC Elitaz“, „KK Perkūnas“, „BC Čionarik“, „O.P.A.“, „Nutrūkusi styga“, „www.stovi.lt“, www.tritaskis.lt“, „BC Jad“ ir „Rajonas“.

Visoms ekipoms prireiks laiko pagerinti savo susižaidimą bei apsiprasti prie „Sekmadienio krepšinio lygos“ sfecifikos, todėl kokie bus šio sezono lygos debiutantų pasiekimai vertinti dar labai sunku. Šiame rašynėlyje išdėstysime pačių komandų atstovų mintis, apie komandų susikūrimą bei tikslus. Šį kartą pristatome tris ekipas: „www.stovi.lt“, „BC Čionarik“ ir „Nutrūkusi styga“.

 

„Nutrūkusi styga“ komandos vadovas Kipras Beleišis

Kaip gimė Jūsų komanda? Kokia jos atsiradimo istorija?

Vyrukai iš vieno rajono, kaikurie iš tos pačios mokyklos sportuodavo kartą per savaitę. Pasidarė liūdna žaisti vis prieš savus, tai susigalvojom, kad reikia žaisti prieš kitus.

Kodėl pasirinkote būtent tokį komandos pavadinimą? Ir nusprendėte jėgas išbandyti būtent šioje lygoje?

Komandos pavadinimą sugalvojo komandos kapitonas, tai jo vaizduotės vaisiai (SKL: komandos kapitonas: Giedrius Jakimčius). Nusprendėme dalyvauti šioje lygoje, nes nereikia turėti savo salės, be to šios lygos lygis kiekvienais metais didėja, siūloma daug prizų ir sekmadienis tokia puiki diena krepšiniui.

Kaip vyko komandos sudėties formavimas prieš šį sezoną?

Prie sportuojančių grupės prijungėm kelis draugus ir gavosi komandą, per daug nevargome, esame beveik visi draugai, todėl ir lengvai susibūrėme.

Ar ši ekipos sudėtis išliks iki sezono galo? Ar ieškote pastiprinimo?

Gali prisidėti vienas aukštas žmogus, bet didelių pokyčių nebus. (SKL: gal tas aukštas žmogus komandoje bus buvęs profisionalus krepšininkas, vienos iš komandos žaidėjo Roko Niparavičiaus vyresnysis brolis Matas?).

Apie kuriuos žaidėjus bus lipdomas ekipos žaidimas?

Čia yra paslaptis :) Bet kiekvienose varžybose bandysim rasti lyderį, juo gali būti kone kiekvienas.

Kokie Jūsų komandos trūkumai ir privalumai?

Privalumai, kad dauguma kartu sportavo porą metų, beto žaidžiame dėl savo malonumo. Trūkumai tai tik tokie, kad kad esam nutrūkę.

Kaip vertinate savo grupės komandas? Ką iš jų įvardintute, kaip rimčiausius konkurentus?

Kiekviena komanda iš grupės turi gerus šansus patekti į kitą etapą, daugumą jų yra apyligios, dėl to kiekvienose varžybos reiks tikrai labai pasistengti. Rimčiausi konkurentai turbūt yra Comma komanda, kuriai ir pralaimėjome pirmas varžybas.

Kokius tikslus sau išsikėlė komanda?

Norėtųsi patekti į kitą etapą. Kuo daugiau varžybų sužaisim tuo bus mums patiems smagiau. Šiam sezonui svarbiausia yra pasižvalgyti ką gali nuveikti tokio tipo komanda kaip mūsų.

„www.stovi.lt“ komandos vadovas Dainius Baltrušaitis

Kaip gimė Jūsų komanda? Kokia jos atsiradimo istorija?

Mūsų kolektyvas, kurį sudaro daugiausiai grupiokai ir bendri draugai, kartu krepšinį žaidžia jau treti metai. Kiekvieną sezoną 2-3 žaidėjai pasikeičia, bet branduolys išlieka tas pats. Komandos atsiradimo istorija labai paprasta – tiesiog vieną dieną supratom, kad žaisti krepšinį tik šiltuoju metų laiku per mažai, todėl susiradom salę ir subūrėm šį kolektyvą.

Kodėl pasirinkote būtent tokį komandos pavadinimą? Ir nusprendėte jėgas išbandyti būtent šioje lygoje?

Susirinkę šį rugsėjį nusprendėme pasitikrinti savo jėgas ir išbandyti save susigrūmus su kitomis komandomis.  Internete pasidomėjus apie Vilniuje esančias mėgėjų lygas pasirinkome „Sekmadienio krepšinio lyga“, nes ši lyga mums pasirodė patraukli savo formatu bei manome, kad mūsų komanda atitinka jos lygį

Komandos pavadinimas „gimė“ radus komandai rėmėja.

Kaip vyko komandos sudėties formavimas prieš šį sezoną?

Mūsų kolektyvas praktiškai nepasikeitė, palyginus su praėjusiais metais, kai žaidėme kartu. Vienas žmogus išėjo, kiti du prisijungė prie mūsų. Nieko specialaus neieškojom ir neorganizavom.

Ar ši ekipos sudėtis išliks iki sezono galo? Ar ieškote pastiprinimo?

Manome, kad sudėtis išliks praktiškai nepakitusi. Galbūt norėtūsi vieną ar kitą aukštesnį žmogų pasikviesti.

Apie kuriuos žaidėjus bus lipdomas ekipos žaidimas?

Turime tik vieną tikrą centrą - tai Danas Janonis. Manau jis bus mūsų „ramstis“ po krepšiu, o jam puikiai talkinti turėtų Žygis Palaitis. Kristijonas Gailius su Deividu Baltrušaičiu turėtų atlikti nemažą vaidmenį tiek puolime ,tiek gynyboje. Mantas Mažeika turėtų nevieną nustebinti savo tolimais metimais.

Kokie Jūsų komandos trūkumai ir privalumai?

Manau mūsų didžiausias trūkumas yra mažas ūgio vidurkis, dėl to gali kilti bėdų po krepšiu. Taip pat komandai stygsta patirties oficialiose varžybose - jaudulys padaro savo.

Mūsų privalumas turėtų būti mūsų greitis ir veržlumas, kurių, kad ir kaip gaila, bet praeitose varžybose dar mes neparodėme J . Manau trūksta susižaidimo, bet tikiuosi, kad mes dar įsibėgėsim ir parodysim ką galim.

Kaip vertinate savo grupės komandas? Ką iš jų įvardintute, kaip rimčiausius konkurentus?

Dar sunku kažką kalbėti tik po vienerių grupės varžybų, bet manau, kad su lygos senbuviais bus ką veikt J. Išskirčiau komandas – Fabiniiai, Pakilk, KK Comma.

Kokius tikslus sau išsikėlė komanda?

Planas max.: – 4 vieta grupėje, planas min.: – 8 vieta grupėje.

„BC Čionarik“ komandos vadovas Arvydas Dumbrava

Kaip gimė Jūsų komanda? Kokia jos atsiradimo istorija?

Suburti komandą kilo mintis po praėjusio sezono, kai dar atstovavom Bc Naujokų komandai su keleta komandos draugų, kadangi sezonas buvo tragiškas ir norėjosi įrodyti savo vertę, kad nesame tokie pastumdeliai ir beviltiški kaip galėjo pasirodyti praėjusį sezoną.

Kodėl pasirinkote būtent tokį komandos pavadinimą? Ir nusprendėte jėgas išbandyti būtent šioje lygoje?

Buvo įvairiausių pasirinkimų dėl komandos pavadinimo, bet nusprendėm kaip komanda, kad šis pavadinimas yra įdomiausias, kiek paslaptingas, bet ką pavadinimas reiškia, pasilaikysim sau. Komandos paslaptis :) Kaip ir minėjau dalis komandos žaidėjų jau pažįstą lygą, žino jos kriterijus, sąlygos yra tikrai neblogos, todėl ir pasirinkimo dalyvauti šiame sezone.

Kaip vyko komandos sudėties formavimas prieš šį sezoną?

Komandos kontūrus jau turėjau labai anksti, bet deja daug žmonių atsisakė ir reikėjo ieškoti papildomų alternatyvų, o kaip pavyko pamatysim sezono eigoje :)

Ar ši ekipos sudėtis išliks iki sezono galo? Ar ieškote pastiprinimo?

Manu ne. Sezoną pradėjom ne taip kaip tikėjomes, dėl asmenių priežasčių negalėjo pasirodyt pirmuose sezono mačuose labai svarbus komandos narys - Paulius Saugėnas. Nežinia kaip bus ir ateityje, todėl ieškome papildomo pastiprinimo po lenta ir artimiausiu metu turėtume sustipėti.

Apie kuriuos žaidėjus bus lipdomas ekipos žaidimas?

Pagrindinis mūsų komandos lyderis šiuo metu yra Marius Sedziniauskas ir aplink jį lipdomas yra žaidimas, bet nesakau, kad kito komandos nariai yra silpni. Visi komandos nariai turi savo pliusų, yra neblogi žaidėjai, bei stengiamės išnaudoti kiekvieno privalumus.

Kokie Jūsų komandos trūkumai ir privalumai?

Pivalumai mano manymu yra jaunatviškumas, didelis noras pasirodyti ko geriau aikštelėje. Esame alkani pergalių ir tas mus veda į priekį. Apie trūkumus nenorečiau kalbeti, konkurentai dar pamatys ir pasinaudos jomis :)

Kaip vertinate savo grupės komandas? Ką iš jų įvardintute, kaip rimčiausius konkurentus?

Grupė yra tikrai įdomi, bei stipri. Viską pasako vien tai, kad turim savoje grupėje lygos čempionus ir vicečempionus, taip pat visada neblogai atrodančius Brolius Šaunuolius ir Tg Sokol, Negerus bei Kibirus. Sunkiau būtų nupasakoti apie kitus naujokus, bet kiek mačiau ir jie taip pat atrodo neblogai. Kitaip tariants lengvų varžovų tikrai nėra ir su visomis reiks kovoti iš visų jėgų. Konkurentai yra visi lygus ir neskirstau juos į rimtus ar nerimtus, privalome kovoti su visais 40 minučių be atokvepio.

Kokius tikslus sau išsikėlė komanda?

Sudaryti konkurecinga komandą visoms ekipoms, bei pakovoti dėl paguodos taurės :)

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.