Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Interviu su “Sekmadienio krepšinio lygos” koordinatoriumi

Interviu parengė Marius Krukonis (buvęs lygos dalyvis)

M.K: Labas Audriau Smile

M.K: Sveikinu su dar vienu SKL sezonu Smile

A.U: Sveikas, ačiū Mariau sveikinu ir tave su jau prasidėjusiu taip pat.

M.K: Kokią vietą tavo gyvenime užima krepšinis? Kokios kitos sporto šakos tau patinka?

A.U: Pirmas krepšinio rungtynes pamačiau gal 1988 metais, tada žaidė  Kauno “Žalgirio” legendinė komanda ir Maskvos “CSKA”. Nuo 1992 Barselonos olimpinių nepraleidžiu nei vienų oficialių rinktinės varžybų.  Krepšinis užima nemažą gyvenimo dalį, tai puikus laisvalaikio praleidimas. Kiekvieną dieną apžvelgiu visų lygų rezultatus ir svarbiausias naujienas (nuo NBA iki mėgėjų). Taip pat man labai patinka tenisas, futbolas, lengvoji atletika ir t.t Atvirai pasakius nesidomiu tik auto / moto sportu ir kovinėmis sporto šakomis, tačiau per olimpines žaidynes pasižiūriu ir boksą ar imtynes. Tačiau pats jokios sporto šakos nekultivuoju.

M.K: Ko galima tikėtis iš šio SKL  sezono?

A.U: Iš šio sezono galima manau tikėtis nemažai intrigos ir nenuspėjamų rezultatų. Dar nesu buvęs tokioje “keblioje” situacijoje, kad negalėčiau įvardinti bent dviejų į finalinį ketvertą labiausiai pretenduojančių komandų ir aplamai iškirti sezono favoritų. Šį sezoną komandų, kurios gali būti finale labai daug.

M.K: Kaip manai ar lyga sustiprėjo palyginus su praeitu sezonu?

A.U: Manau, kad ši lyga rado savo nišą mėgėjų krepšinyje ir stiprėja su lyg kiekvienu sezonu. Po praėjusio gana intriguojančio sezono lygą paliko tik dvi komandos iš pimojo 16 – uko. Tai “Krituliai” ir “LP Baltic”. Likusios ekipos vasarą sustiprino savo sudėtis, o dauguma iš jų labai tikrai sulaukė rimtų žaidėjų pastiprinimo. Į turnyrą įsiliejo 9 naujos komandos. Apie jų pajėgumą dar sunku kažką kalbėti, tačiau manau bent kelios iš jų nustebins, o likusios tikrai nepasirodys prasčiau, nei praėjusį sezoną į paguodos finalinį ketvertą nepatekusios ekipos.

M.K: Ar yra minčių dar ką nors tobulinti kad lyga taptų dar patrauklesnė?

A.U: Tų minčių visada buvo ir bus. Tik vienoms įdėjoms pavyksta “išlipti” į dienos šviesą, o kitos taip ir lieka “stalčiuje” Laughing Daugelis gerų įdėjų reikalauja nemažų investicijų, o rasti investuotojus rasti gana sudėtinga. Tačiau manau iš lietuvoje veikiančių organizacijų, kurios rengia mėgėjiškas lygas,  galėtų pasimokyti tokios lygos, RKL, o gal ir tą pati NKL, bent jau už pirmąją visos mėgėjų lygos turi patrauklesnius ir gerokai informatyvesnius tinklalapius.

M.K: Ar bus šiais metais All-stars varžybos?

A.U: Mariau, tokių varžybų jau nebuvo ir praėjusį sezoną. Ir šį jos nenumatytos, nes įtemtas grafikas. Turiu tokią vieną įdėją. Kadangi mūsų lygoje arba vasaros turnyruose yra žaidę gana didelė dalis KK “Trakų” komandos žaidėjų, būtų gal visai neblogai surengti draugiškas rungtynes. “SKL rinktinė” – KK “Trakai”. Nenoriu “prikarksėti”, tačiau aš šią komandą matau, kaip būsimus RKL čempionus.

M.K: Rėmėjų su kiekvienu sezono daugėja, kokiu būdu tu prisivilioji remėjus?

A.U: Noriu padėkoti visiems mūsų lygos rėmėjams, kurie šį sezoną įsteigė įvairių prizų mūsų lygos dalyviams. Nors automobilių, dviračių ar televizorių geriausi žaidėjai ir negauna, visgi manau smagu visiems gauti, kad ir kažkokį smulkesnį ar labai smulkų priziuką.

M.K: Kada pradėsite bausti komandas, kurios neturi tvarkingų aprangų? Juk lyga tobulėja, reikia gi pagaliau Smile

A.U: Taip Mariau pritariu tau ir šią vasarą priėmiau sprendimą, kad lyga išaugo iš “sauskelnių” lygio Laughing ir norėtusį, kad komandos turėtų bent vienodos spalvos aprangas su aiškiai matomais žaidėjų numeriais. Šiais laikas nesunku įsigyti manau krepšinio marškinėlius už labai prieinamas kainas visiems. Spalį dar nebausime komandų, nes daugelis dar gaminasi aprangas, tačiau jau nuo lapkričio vadovausimės griežtai nuostatais. Netvarkingos aprangos apsunkina darbą statistams, teisėjams bei tikrai blaško dėmesį varžovams. Daug lygos komandų pačios manes prašė, kad įvestume tvarkingų aprangų “standartus” Laughing

M.K: Jūs žinomas kaip orakulas ir ekspertas, koks Jūsų nuomone galėtų būti final-4 šį sezoną?

A.U: Nesu aš orakulas ir ekspertas, tik gal esu tas kuris mato daugiausiai lygos rungtynių. Šį sezoną finalinio ketverto varžybose, kurios komandos žais dar labai sunku spresti. „BC Dugnas“, „KKSK Reaktorius“, „Acura“, „Venipak – Barada“, „Fuxai“, „Vapse Nepriciom“, „Pakilk“ visos rimtos ekipos iš jų gali patekti tarp keturių geriausių bet kuri. Per penkis sezonus be favoritų į ketvertuką „įlysdavo“ ir viena komanda iš kurios tai nebuvo tikėtasis, o būdavo atveju, kad ir dvi ekipos neturinčios favoritų statuso atsirasdavo, ten. Jei ši taisyklė nebus sulaužyta, manau iš 30 ekipų finalinio ketverto kovose sudalyvauti pretenduoja realiai, net pusė ekipų iš visų startavusių.

M.K: Startinis šio sezono SKL rinktinės penketas, koks jis? Smile

A.U: „C“ Arūnas Baronas „Fuxai“ – didelis ir patyręs žmogus, kuris yra toks didelis, kad užima visą baudos aikštelę, nors daugeliui nepatinka, jo emocingumas, manau bent šiai minutei jis realiausias pretendentas į geriausio vidurio puolėjo vietą. „PF“ Darius Dūdėnas „Broliai Šaunuoliai“ žmogus „tankas“, tikrai vienas iš geriausių šios pozicijos žaidėjų lygoje, nors ir nusileidžia kitiems puolėjams ūgiu. „SF“ Tadas Lukša „Pakilk“ šis žaidėjas praėjusį sezoną, nuvedė savo komandą į finalinį ketvertą prikėlęs ją iš pelenų, laimėjo „Vasaros taurę – 2012“, ten buvo geriausias „Venipako“ žaidėjas, universalus, šoklus, pagerinęs metimą iš toli. Gaila, kad šis puikus žaidėjas nebuvo paimtas į Molėtų „Ežerūną“. „SG“ Dainius Novickas „Venipak – Barada“ šis „senukas“ dar turi parako, ne kiekvienas 33 metų jaunuolis sugeba išsilaikyti, tokią sportinę formą, kad jis geras parodo ir jo neblogas debiutas Molėtų „Ežerūne“. „PG“ Deividas Aukštuolis „Fuxai“. Gal ir yra geresnių įžaidėjų lygoje, tačiau būtent Deivido žaidimas, greitis ir kovotojo mentalitetas man labiausiai imponuoja paskutiniu metu. Lygoje tikrai yra daug gerų žaidėjų, todėl tikrai nesupykit, ko nepaminėjau Smile.

M.K: Žinome, kad palaikote Žalgirį, ką manote apie šio sezono Kauno komanda, komplektacija ir kokios prognozės Eurolygoje? Smile

A.U: Sudėtis lyg ir nebloga, tačiau žaidėjų amžius neramina dėl traumų. Jei visi bus sveiki manau pateks į TOP16, o toliau sunku kažką pasakyti. Tiesa sakant dar nemačiau į kokią grupę papuolė Laughing

M.K: Komanda kurią palaikysite SKL? Smile

A.U: Aš už gražų krepšinį Smile

M.K: Linkiu sėkmės naujame sezone Smile

A.U: Sėkmės Mariuk „Smuklės lygoje“ tau ir „Krituliams“ gaila, kad tavęs šį sezoną nėra SKL‘e.

Interviu parengė Marius Krukonis (buvęs lygos dalyvis)

 

 

 

 

 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti