Paskutinių rungtynių rezultatai:
SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS 6-ojo turo apžvalga!!!

Gruodžio 9 dienos SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS reguliaraus sezono turas buvo paženklintas skirtingų siužetų dvikovomis bei įspūdingais asmeniniais pasirodymais. „TG Sokol“ atstovas Vytautas Saulis pagerino sezono rezultatyvumo rekordą (44), o jo vedama komanda 89:50 nepasigailėjo „KK Alkanų“.

Aukštesnę pavarą įjungę čempionai („Broliai Šaunuoliai“) 66:42 pranoko „Šaras sugriovė Marčėlą“, „Inwido“ 52:46 nukovė puikiai sezoną pradėjusius „BC Ponus“, „Visad gatavs“ įsirašė pirmą įskaitinį tašką dvikovoje su Bendorėlių atstovais, „Zarasai“ skaudžiai nudegė trečią sekmadienį iš eilės. Šį kartą po pratęsimo 49:50 pralaimėta „Tores“.

Kaip klostėsi visos penkios 6-tojo turo dvikovos sužinosite perskaitę gruodžio 9 dienos lygos įvykių suvestinę.

Inwido – BC Ponai 52:46

Sezono starte lūkesčius viršijusių kolektyvų akistatoje triumfavo geriau rungtynes pradėję „Inwido“. Nugalėtojams daugiau nei pusę taškų pelnė etatiniai lygos antrokų lyderiai Vitalijus Afanasjevas (22) ir Edvardas Žilinskas (14).

Dvikovą geriau pradėjo 5:0 spurtavę „BC Ponai“, tačiau „Inwido“ visiškai nepanikavo ir sistemingai laikėsi savojo žaidimo plano. Gynyboje dirbo visi penki, o atakas užbaiginėjo Vitalijus Afanasjevas bei Edvardas Žilinskas. Po šio dueto keturių atakų be atsako ponai atsiliko 5:8, o ketvirtį pralaimėjo 10:13.

Antrajame ketvirtyje „BC Ponų“ atakos vis dažniau baigdavosi netaikliais tolimais metimais, tai iškart palengvino kelius link savojo krepšio sėkmingai tvėrusių „Inwido“ krepšininkų užduotis gynyboje. Įpusėjus kėliniui „BC Ponai“ buvo pelnę viso labo tik 2 taškus ir atsiliko jau dviženkliu skirtumu (12:22). Blankus ketvirtis buvo pralaimėtas 10:16 (20:29).

„Inwido“ komandai antrajame kėlinyje visus taškus surinko Vitalijus Afanasjevas ir Edvardas Žilinskas.

Po didžiosios pertraukos „Inwido“ puolimas tapo dar įvairesnis, o prie beveik visus taškus pirmojoje dvikovos pusėje rinkusių žaidėjų prisijungė ir kiti. Geras varžovų komandinis krepšinis „BC Ponus“ stūmė į dar gilesnę duobę. „Inwido“ vienu metu buvo įgijusi 15-kos taškų pranašumą (35:20), o prieš ketvirtą kėlinį turėjo (+13).

Tą ką matėme aikštelėje per paskutines 10 rungtynių minučių leido daryti prielaidą, kad „BC Ponai“ rimčiau padirbėję gynyboje galėjo tikėtis ir visiškai kitokios šio mačo baigties.

Praktiškai visą laiką varžovus gaudę „BC Ponai“ lemiamo ketvirčio metu pakilo į lemiamą šturmą. Jiems pavyko apsiginti, pataikyti iš toli ir likus žaisti mažiau nei 5 minutes komandas jau skyrė tik 7 taškai (41:48).

„Inwido“ komanda tris kėlinius diktavusi tempą ir sąlygas lemiamu momentu smarkiai strigo, tačiau „BC Ponai“ intrigos kaip rungtynėse prieš „Brolius Šaunuolius“ ar „MF“ lapkričio mėnesį iki pat finalinės sirenos neišlaikė. Po kelių netaiklių tolimų varžovų persvara vėl tapo dviženklė (52:41).

Po minutės pertraukėlės „BC Ponai“ dar privertė „Inwido“ klysti, tačiau net ir po 5 taškų be atsako jėgų santykis per daug nepasikeitė.

Praėjusį sezoną „Inwido“ laimėjo du kartus, šį po keturių mačų komandos sąskaitoje jau yra trys pergalės. Sezono atradimu tapęs kolektyvas „BC Ponus“ 52:46 palaužė nepaisant to, kad dvitaškius metė vos 27,27% taiklumu (sezono anti rekordas). Komanda šį savo reikia manyti laikiną trūkumą puikiai kompensavo kitais žaidimo komponentais, „Inwido“ pataikė 7 tritaškius iš 19-kos (sezono rekordas) ir suklydo tik 8 kartus (sezono rekordas).

Metus „Inwido“ dvikovą baigs rungtynėmis prieš „MF“, „BC Ponai“ varžysis su „O.P.A.“. Mūsų lauks tikrai du įdomūs susitikimai. Prieš sezono startą „Inwido“ bei „BC Ponai“ šansai buvo vertinami žymiai kukliau, tačiau dabar kai 2018/2019 metų sezono antrasis mėnuo eina į pabaigą galima daryti išvadą, kad ir tie kas buvo nurašyti gali pateikti siurprizų.

Inwido: Vitalijus Afanasjevas 22, Edvardas Žilinskas 14 (14 atk. kam.) / BC Ponai: Danielius Krikštaponis 12 (12 atk. kam.), Tadas Burmonas 10;

Tores – Zarasai 50:49

Vienu metu 10-ties taškų pranašumą turėję „Zarasų“ krepšininkai krito po pratęsimo. Akivaizdu, kad beveik 40 minučių pirmavusiai komandai fortūna laiko atsukusi nugarą, tai buvo trečias iš eilės sekmadienis kai ežerų krašto atstovai pralaimėjo įtemptų rungtynių pabaigoje. Savo ruoštu su varžovais pagal pergalių – pralaimėjimų santyki (2-3) susilyginę „Tores“ vyrai sužaidė kokybiškiausią sezono dvikovą.

Sunkiai į rungtynes šį sezoną besirenkančių kolektyvų dvikovos pradžioje vyko kova taškas į tašką. Tai 1-2 taškais pirmavo „Zarasai“, tai „Tores“. Užbėgant įvykiams už akių galima pasakyti, kad šiose rungtynėse rezultatas lygus buvo šešis kartus, o pirmaujanti komanda keitėsi 11-ka kartų.

„Zarasai“ po varžovų vidurio puolėjo Eriko Augūno dvitaškio atsiliko 7:8, tačiau tada įjungė aukštesnę pavarą, spurtavo 8:0 ir pirmą kėlinį baigė būdami priekyje 15:8.

Antrojo kėlinio pradžioje „Tores“ pataikė kelis svarbius tolimus metimus, kartą tokius būdu pasižymėjo ir pirmą sezono dvikovą žaidęs Erikas Augūnas.

„Tores“ vidurio puolėjas per 11-ka sezonų SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE po šių rungtynių yra išmetęs lygiai 10 tritaškių ir pataikęs 3. Per pastaruosius septynis sezonus jis aplamai metė vos du tolimus metimus ir prieš „Zarasus“ pataikė tą vienintelį. Komanda šį sezoną tolimus metimus meta labai prastai (17,44%, 13 vieta lygoje), todėl labai tikėtina, kad Erikas Augūnas ties tuo vienu sėkmingu bandymu gali ir nesustoti.

Po trumpos, tačiau produktyvios atkarpos „Tores“ atsiliko 16:22, tačiau „Zarasų“ penketukas neblogai pasidarbavo gynyboje, sužaidė ryžtingai puolime ir pirmą permainingos dvikovos dalį laimėjo 32:24.

Trečio kėlinio pradžioje „Zarasai“ dažnai klydo, tačiau Migliui Dambrauskui pelnius 17-tą tašką vargais negalais įgijo ir rekordinį šioms rungtynėms 10-ties taškų pranašumą (34:24).

Ežerų krašto atstovai šį kartą vertėsi be daugelio savo priekinės linijos žaidėjų, o kova su aukštesniais „Tores“ vyrais pareikalavo begalo daug jėgų. Būtent jų geriau pirmą dvikovos pusę sužaidusiai komandai ir ėmė trūkti dar neįpusėjus trečiajam kėliniui.

Pamažu įsižaidę „Tores“ vyrai trečio kėlinio gale daugiausiai Marek Pščolovski dėka sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų (33:36). Po tokio pastarosios komandos atgimimo viskas šiame mače darėsi dar įdomiau.

Lemiamo kėlinio pradžioje vyko tikras nervų karas. Minimalią persvarą turėdavo tai vieni tai kiti susitikimo dalyviai.

Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes „Tores“ pirmavo 43:41, tačiau Salvijus Ragėnas išprovokavo 4 pražangą Vladislavui Budko ir sumetęs abu baudos metimus atstatė lygybę 43:43.

Per dvi likusias pagrindinio laiko minutes abu kolektyvai kibiai gynėsi ir varžovų atakas nutraukdavo dar pirmoje jų fazėje. Įtampa kaito, rezultatas nesikeitė...

Likus 14 sekundžių „Tores“ rengė savo lemiamą ataką, tačiau ji ilgai neužsitęsė. Rungtynių arbitrai užfiksavo pražangą puolime, užtvarą stačiusiam Marek Pščolovski. Šansą gavo „Zarasai“, tačiau juo nepasinaudojo. Aivaras Karla ir Martynas Mičiūnas nesuprato vienas kito ir likus 7 sekundėms kamuolys atiteko „Tores“ komandai.

Per minutės petraukėlę Marek Pščolovski parengė puikų planą, tačiau Erik Bilkevič jį vykdydamas kiek įstrigo, taip kamuolys neatsidūrė ten kur turėjo ir likus 2 sekundėms jam pačiam jau teko mesti neparuoštą metimą.

Per 40 minučių komandos santykiu neišsiaiškino, todėl jau netrukus keliavo į pratęsimą. Jį geriau pradėjo „Zarasai“ po Migliaus Dambrausko ir Salvijaus Ragėno metimų pabėgę 47:43.

Tais pačiais 4 taškais (49:45) ežerų krašte gimęs, augęs penketukas pirmavo ir prasidėjus priešpaskutinei pratęsimo minutei, tačiau tada komanda sustojo.

Iki pirmojo pratęsimo pabaigos likus mažiau nei minutei „Zarasai“ grubiai suklydo gynyboje. Kol Andrius Predkelis ir Miglius Dambrauskas žiūrėjo ką darys Eriką Augūną statyti užtvarkos pasikvietęs Marek Pščolovski „Tores“ pelnė svarbiausius taškus (48:49). Tas pats Marek Pščolovski net neįmitavo prasiveržimo ir gavęs pakankamai erdvės smeigė tritaškį. Tai nebuvo „Zarasų“ komandos rizika bandant išvengti taškų iš po krepšio, tai buvo kuo tikriausias nesusipratimas kurį galima paaiškinti tik dideliu nuovargiu.

Migliui Dambrauskui suklydus „Tores“ turėjo 40 sekundžių ir (-1). „Zarasai“ nespaudė varžovų nuo galinės linijos, tačiau jų ataka kiek įstrigo. Likus 5 sekundėms iki jos pabaigos Marek Pščolovski pataikė dar vieną svarbų metimą, šį kartą iš vidutinio nuotolio. Po titaniškų veterano pastangų „Tores“ atsidūrė priekyje 50:49.

„Zarasams“ liko beveik 18 sekundžių grįžti į priekį, o po minutės pertraukėlės pratęsus ataką „Tores“ pademonstravo fantastišką gynybą. Miglius Dambrauskas pritilęs dar ketvirtojo kėlinio pradžioje dar spėjo atsidurti po varžovų krepšiu, tačiau varžovų rankų miškas gerokai apsunkino jam galimybes išmesti padorų metimą. Likus 2 sekundėms kamuolį atkovojo įspūdingą pergalę išplėšusi „Tores“.

2018 metus apimančią sezono dalį abi komandos baigė iškovodamos po 2 pergales (2-3), tačiau reguliaraus sezono finiše joms surinkus vienodai taškų aukščiau liktų 50:49 pergalę pasiekusi „Tores“.

Tores: Marek Pščolovski 15, Erik Bilkevič 13, Erikas Augūnas 11 (11 atk. kam.) / Zarasai: Miglius Dambrauskas 21, Andrius Predkelis 10 (12 atk. kam.);

TG Sokol – KK Alkani 89:50

Pirmoje susitikimo pusėje dominavęs (42:12) sakalų penketukas nepasigailėjo lapkričio mėnesio geriausio lygos žaidėjo (Deimanto Pavlovskio) vedamų „KK Alkanų“. Nugalėtojus į pergalę skraidino 44 taškus pelnęs Vytautas Saulis. Lygos sezono rezultatyvumo rekordą pagerinęs krepšininkas iš žaidimo atakavo net 60 procentų taiklumu.

Vienų iš sezono favoritų „TG Sokol“ krepšininkai antrą mėnesį vangiai renkasi į rungtynes, tačiau tai visiškai neįtakoja metus užtikrinta pergalę baigusio klubo rezultatų. Šį kartą po „sakalų“ volu atsidūrė beviltišką dvikovą sužaidę „KK Alkani“. Šį kartą pastarosios komandos nuo visiško fiasko negelbėjo nei lapkričio mėnesio geriausias lygos žaidėjas, nei pagaliau prisijungęs „centras“ Rolandas Bajoras ar gilesnė rotacija.

Rungtynių pradžioje „KK Alkani“ nesugebėjo pristabdyti Vytauto Saulio, jo vedini „TG Sokol“ iškart šovė į priekį 11:0. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos „KK Alkanų“ komanda Gyčio Mackevičiaus bei Rolando Bajoro taiklių metimų dėka trumpam stabilizavo padėtį (6:15), tačiau po „TG Sokol“ spurto (23:0) antrojo kėlinio pradžioje mes jau žinojome, kam šį kartą teks taikytis su pasmerkųjų vaidmeniu.

Ketvirčio pabaiga „KK Alkaniems“ kurie atsiliko 6:38 buvo analogiška tai kurią matėme visai nesenai. Kaip ir besibaigiant pirmajam šiai komandai pavyko pelnyti 6 taškus (12:42). Visus juos šį kartą pelnė ilgai tylėjęs ir net 6 pirmus savo metimus prametęs Deimantas Pavlovskis.

Trečiojo kėlinio pradžioje Deimantui Pavlovskiui pelnius 8 taškus be atsako „KK Alkani“ sužaidė savo sėkmingiausią rungtynių atkarpą. Kiek apmažėjęs (20:44) skirtumas bei gerėjantis žaidimas prie varžovų krepšio leido tikėtis, kad nuobodžios rungtynės nevyks vien tik pagal dominuojančios komandos taisykles. Visgi nieko panašaus neįvyko. „TG Sokol“ toliau nesulaukė jokio pasipriešinimo, smaginosi puolime ir metus baigė pergale 39 taškų skirtumu. Susitikimo pabaigoje „KK Alkanų“ deficitas vienu metu siekė ir 40-ties taškų ribą.

Lengvą pasivaikščiojimą turėję „TG Sokol“ žaidėjai dominavo baudos aikštelėje, puikiai gynėsi ir daug kontratakavo.

Lengvą treniruotę surengęs Vytautas Saulis pelnė 44 taškus ir pataikė 8 tritaškius (lygos sezono rekordai), Valdemar Lodziato surinko trečią savo dvigubą dublį (3/4), o Karol Ruselevič tapo trečiuoju lygos krepšininku šį sezoną surinkusiu dvigubą dublį kuriame figuruoja rezultatyvus perdavimai. Jų atakuojantis gynėjas atliko 10.

Naudingiausias praėjusio sezono „TG Sokol“ komandos krepšininkas pirmą sezono mėnesį rungtyniavo tragiškai ir buvo net patekęs į juodąjį sąrašą. Per tris dvikovas jis rinko po 4 taškus, 4,33 atkovotus kamuolius, atlikdavo po 3,33 rezultatyvaus perdavimo (3,00 naud. bal.). Prasidėjus žiemai jo skaičiai pasikeitė radikaliai: 17,50 tšk., 7,00 atk. kam., 6,50 rez. perd., 4,00 per. kam., 22,50 naud. bal. Progresas akivaizdus, o lapkričio mėnesio dvikovos jam buvo tik kažkoks nesusipratimas.

TG Sokol: Vytautas Saulis 44 (8/14 tritaškiai), Valdemar Lodziato 20 (12 atk. kam.), Karol Ruselevič 19 (10 rez. perd.) /KK Alkani: Deimantas Pavlovskis 23, Gytis Mackevičius 10;

Broliai Šaunuoliai – Šaras sugriovė Marčėlą 66:42

Gausiai į rungtynes susirinkusių komandų mūšyje „Šaras sugriovė Marčėlą“ turėjo pripažinti užtikrintą čempionų pranašumą. Nugalėtojų gretose nesulaikomi buvo Darius Dūdėnas (30 tšk.) bei Gediminas Povilauskas (24 tšk., 23 atk. kam.). Pastarasis aukštaūgis pakartojo sezono atkovotų kamuolių (vienose rungtynėse) bei naudingumo balų (46) rekordus. Pergalę pasiekusi komanda įjungė aukščiausią pavarą 2018/2019 metų sezone, o jaunimas gruodžio mėnesį kolkas rinkdamas tik po 42 taškus dar smarkiai buksuoja.

Praėjusį sezoną link čempionų sosto žygiavusi „Brolių Šaunuolių“ gvardija patyrė tris pralaimėjimus. Būsimus čempionus 67:64 įveikė „TG Sokol“, 68:54 „Ginio Pajėgos“ bei 69:68 po įspūdingos kovos „Šaras sugriovė Marčėlą“.

Prieš savaitę 58:51 atsirevanšavę „TG Sokol“, gruodžio 9 dieną „Broliai Šaunuoliai“ su kaupu atsilygino ir 2017/2018 metų sezone lygos duris pravėrusiai „Šaras sugriovė Marčėlą“.

Susitikimo pradžioje pastarosios komandos puolimas strigo, o tuo pasinaudoję broliai vedami Dariaus Dūdėno ir Gedimino Povilausko tandemo iškart įsiveržė į priekį 10:2. Įpusėjus ketvirčiui komandas dar skyrė 7 taškai (12:5), tačiau ketvirčio gale įsibėgėjusio Svajūno Matulėno 6 taškai bei Nojaus Vaikšnoro tritaškis leido „Šaras sugriovė Marčėlą“ jaunimui išlyginti rungtynių rezultatą 14:14.

Jis lygus 16:16 buvo ir antrojo kėlinio pradžioje kai energingai dvikovą pradėjęs Paulius Tebeliškis išprovokavo varžovo pražangą ir realizavo abu baudos metimus. Neblogai gynyboje padirbėję jaunuoliai po Renaldo Blažio dvitaškio trumpam įsiveržė į priekį 18:16, tačiau vos tik vėl iniciatyvos ėmėsi Darius Dūdėnas bei Gediminas Povilauskas jų situacija ėmė prastėti. Išpradžių broliai pirmavo 1-3 taškų skirtumu, o besibaigiant pirmai rungtynių daliai įgijo ir 9 taškų pranašumą (34:25).

Per pirmą dvikovos dalį „Šaras sugriovė Marčėlą“ į neviltį varė 18 taškų pelnęs Darius Dūdėnas bei per du ketvirčius dvigubą dublį surinkęs Gediminas Povilauskas (14 taškų ir 10 atkovotų kamuolių). Priešingoje barikadų pusėje aiškaus lyderio nebuvo, o iki šių rungtynių puikiai rungtyniavęs Linas Einikis kiek įstrigo.

Gynyboje rimtai padirbėję čempionai trečią ketvirtį laimėjo 16:8, o tai kas be ko jiems leido galutinai perlaužti rungtynių eigą. Po 30 minučių kovos „Šaras sugriovė Marčėlą“ atsiliko jau 33:50. Jaunimas per šį ketvirtį prametė visus savo šešis tolimus metimus, o kitokių opcijų puolime taip ir nerado.

Atsiliekančios komandos naudai nepasitarnavo ir tai, kad „Broliai Šaunuoliai“ iki ketvirtojo kėlinio buvo praradę jau 15-ka kamuolių.

Paskutinę rungtynių atkarpą čempionai pradėjo kaip iš natų ir nuolat didino atotrūkį kuris rungtynėms einant į pabaigą siekė ir 28 taškus (66:38).

„Broliai Šaunuoliai“ dominavo baudos aikštelėje, 48-28 laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių bei gerai padirbėjo gynyboje. Įdomu tai, kad pergalę pasiekusi komanda vėl viršijo savo sezono klaidų vidurkį (21) bei per rungtynes nepataikė nei vieno tolimo metimo (0/6).

Geriausias sezono rungtynes sužaidę čempionai gruodžio 16 dieną varžysis su be pergalių esančia „RRKK&Bendorėlių“ komanda, o „Šaras sugriovė Marčėlą“ metus turėtų baigti lengva pergale prieš „Meridianą“. Praėjusį sezoną ši komanda buvo įveikta 78:51, tačiau dabar ji demonstruoja žymiai geresnį krepšinį ir jaunuoliai nuvertinti senukų tikrai negali.

„Šaras sugriovė Marčėlą“ šiuo metu (1-3) turnyrinėje lentelėje vos 12-ta, tačiau dėl to graužtis perdaug nereikėtų. Sezono starte komandai kliuvo ne pats parankiausias tvarkaraštis ir ji jau sužaidė su trimis TOP4 komandomis. Gerėjant žaidimui, silpnėjant varžovams pergalės turėtų pasipilti kaip iš gausybės rago.

Broliai Šaunuoliai: Darius Dūdėnas 30, Gediminas Povilauskas 24 (23 atk. kam.) / Šaras sugriovė Marčėlą: Svajūnas Matulėnas ir Paulius Tebeliškis po 11, Linas Einikis 10;

Visad gatavs – RRKK&Bendorėliai 69:57

Po didžiosios pertraukos buksuoti pradėję „RRKK&Bendorėlių“ krepšininkai toliau lieka be pergalių. Šį kartą vienintelę nelaiminčią šio sezono komandą pranoko fantastišką ketvirtą kėlinį sužaidę „Visad gatavs“ vyrai. Pastaroji komanda laimėjo pirmą kartą, o Bendorėlių atstovai toliau serga antrosios rungtynių pusės sindromu.

Susitikimą 5:0 pradėję rungtynių favoritai „Visad gatavs“ komandos krepšininkai Bendorėlių atstovų pirmu bandymu neišgąsdino. Šie kantriai laukė varžovų gynybos klaidų, žaidė drausmingai bei Valdo Vyšniauskio bei Augustino Stropaus rezultatyvių atakų dėka į įvykius aikštelėje regavo spurtu 11:0 (11:5).

„Visad gatavs“ ketvirčiui artėjant prie finišo kiek rimčiau pasidarbavo gynyboje ir gana blankų ketvirtį pralaimėjo tik 11:13.

Antrojo kėlinio pradžioje po Dainiaus Strakšio metimo rezultatas tapo lygus (13:13), tačiau labai neilgam. Šalia Valdo Vyšniauskio suspindėjo Karolis Lentinas ir „RRKK&Bendorėlių“ krepšininkai atsiplėšė 22:13. Skubėjusiai ir daug kamuolių praradusiai „Visad gatavs“ komandai pirmoji dvikovos dalis nesusiklostė taip kaip buvo planuota, tačiau minus 5 taškai (21:26) po dviejų kėlinių nebuvo blogiausia kas galėjo nutikti praradu 10 kamuolių bei prametus 15-ka tritaškių.

Lygi kova, taškas į tašką vyko ir visą trečią ketvirtį. Po Donato Balandžio tritaškio „Visad gatavs“ buvo užsikabinę (30:31), tačiau įpusėjus ketvirčiui Laurynas Bakutis pasižymėjo tritaškiu bei kuriam laikui apsaugojo savo komandos draugus (34:30).

Po Tumo Bajoro tritaškio ketvirčio gale trumpam priekyje buvo atsidūrę ir „Visad gatavs“ kariai (35:34), tačiau pagaliau iššovęs ir sužaidęs kaip iš jo tikimasi visada Mindaugas Martinonis grąžino persvarą Bendorėlių atstovams (41:37).

Nors „RRKK&Bendorėlių“ komandai po didžiosios pertraukos nepavyko apsiginti, individualios atskirų žaidėjų pastangos renkant taškus leido dar kurį laiką palaikyti intrigą.

Ilgą laiką priekyje buvusio kolektyvo pasaka baigėsi sužaidus pora minučių ketvirtajame kėlinyje. Išpradžių Tumas Bajoras pataikė iš toli, vėliau jo pavyzdžiu sekęs Dainius Strakšys surinko dar 5 be atsako, toks geras startas lemiamo kėlinio pradžioje leido „Visad gatavs“ netik įgyti 4 taškų pranašumą (45:41), tačiau ir įnešė nemažai sumaišties drausmingai iki tol savo tikslų siekusių varžovų žaidime.

Puikią atkarpą sužaidę rungtynių favoritai įsismarkavo nejuokais, pataikė iš toli, o tai visiškai išjudino Bendorėlių atstovų gynybos užtvaras. Kai šie bandė išgaudyti metikus rankos atsirišo savo šanso laukusiems „Visad gatavs“ krašto puolėjams.

Tris ketvirčius oriai atsilaikę Bendorėlių atstovai lemiamą ketvirtį pralaimėjo beviltiškai 16:32, o tai reiškė ne ką kitą, o nutrūkusią „Visad gatavs“ kolektyvo pralaimėjimų seriją. Pergalę 69:57 pasiekusi komanda per susitikimą pataikė 10 tolimų metimų (6 per ketvirtą kėlinį).

„Visad gatavs“ 2018 metus baigė pergale (1-4), o „RRKK&Bendorėliai“ norėdami atsidaryti bei prie šventinių stalų sėsti geresnių nuotaikų jau gruodžio 16 dieną turės nustebinti patys save. Jų kelyje „Broliai Šaunuoliai“!

Bendorėlių komandos rodomi rezultatai nedžiugina, tačiau šioje komandoje yra ir šviesulių. Šį sezoną lygoje debiutavęs „centras“ Augustinas Stropus komandai renka po 9,75 taško, atkovoja po 12,25 atšokusių kamuolių, renka po 17,25 naudingumo balus bei varžovams išrašo po 4,50 stogo. Jaunuolis pagal efektyvumo balus lygoje 11-tas, pagal atkovotus atšokusius kamuolius šeštas, pagal blokus pirmas. Šį sezoną trijose rungtynėse bent po 5 kartus varžovų metimus blokavęs Augustinas Stropus pretenduoja tapti ne tik šio sezono blokų karaliumi. Bendorėlių ilgarankis taikosi į lygos istorijos metraščius. Iki šiol nei vienas žaidėjas sezono nebaigė turėdamas didesnio nei 4 blokų vidurkio.

Visad gatavs: Vygantas Versockas 15, Dainius Strakšys 12, Donatas Balandkis 11 / RRKK&Bendorėliai: Augustinas Stropus 15, Valdas Vyšniauskis 13, Karolis Lentinas 10;