Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Ketvirfinalių apžvalga: Kurios komandos viena koja pusfinalyje?

Oficiali SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS svetainė www.krepsinistau.lt apžvelgia balandžio 8 dienos DIDŽIOSIOS ir MAŽOSIOS taurės ketvirtfinalių etapo kovas bei pristato savaitinę rubriką „Įvykių kaleidoskopas“. Staigmenos, užtikrintos favoritų pergalės bei kiti įdomiausi rungtynių akcentai.

 

 DIDŽIOJI TAURĖ

 


„ŠKK Šnapiai“ – „Visad gatavs“ 96:76


Pakiliai pirmąjį ketvirtfinalio susitikimą pradėję „Visad gatavs“ vyrai kapituliavo po didžiosios pertraukos ir dabar jų sezoną išgelbėti gali tik didelis stebuklasatsakomosiose rungtynėse.

Susitikimo pradžioje „ŠKK Šnapių“ krepšininkai nedemonstravo maksimalaus susikaupimo, o tuo puikiai pasinaudoję jų varžovai kelis kartus pirmajame kėlinyje buvo pabėgę 3-4 taškais į priekį. „Visad gatavs“ draugiškai dalinosi kamuolių bei pataikę 7 tolimus metimus per kėlinį jį laimėjo 23:22.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatas tapo lygus 25:25, tačiau Artiom Lisovskij pataikė eilinį visada pasiruošusių tritaškį ir dar kartą išvedė savo komandą į priekį 28:25. Poros autsaideriais laikyta komanda patikimai kovojo dėl atšokusių kamuolių puolime bei demonstravo agresyvią gynybą, tačiau daugiau talento turintys „ŠKK Šnapių“ žaidėjai surengė kelias rezultatyvias atakas ir po Kristijono Kirlio tritaškio 14 susitikimo minutę pabandė pabėgti į priekį 32:28.

Įsibėgėję „žaliai – balti“ ketvičiui einant į pabaigą buvo įgiją 7 taškų pranašumą, tačiau kėlinį tolimu metimu su sirena baigęs Vygantas Versockas „Visad gatavs“ deficitą nukirto iki 2 taškų (44:46).

Po didžiosios pertraukos „Visad gatavs“ krepšininkai kurį laiką laikėsi pagirtinai. Sužaidus dvi minutes trečiajame ketvirtyje „ŠKK Šnapiai“ visą dėmesį skyrę tik darbui prie varžovų krepšio pirmavo 54:52. Kai pastarosios ekipos žaidėjai labiau pasistengė gynyboje svarstyklės žaibiškai ėmė krypti jų naudai. Ketvirčio gale šnapiai įgijo 13-kos taškų pranašumą, tačiau Vygantas Versockas tiksint paskutinėms sekundėms jį vėl baigė taikliu tolimu metimu 61:71.

Ketvirtojo kėlinuko metu pritilo „Visad gatavs“ ekipai 38 taškus per tris ketvirčius pelnę gynėjai Vygantas Versockas bei Artiom Lisovskij. „ŠKK Šnapiai“ pagerino kovą dėl atšokusių kamuolių, įdėjo daugiau pastangų ginant savo tvirtovę ir patyliukais ėmė krautis persvarą kuri jiems pravers atsakomosiose rungtynėse.

Įpusėjus paskutiniam rungtynių ketvirčiui Kristijonas Kirlys smeigė du tritaškius po kurių „ŠKK Šnapiai“ jau pirmavo 84:68. Per likusias penkias minutes „Visad gatavs“ komandai akivaizdžiai trūko jėgų, o komandą nuo didesnių nemalonumų gelbėjo tik vienas geresnių sezono rungtynių sužaidęs Jurij Chšanovskij. Varžovų spragas gynyboje išnaudojęs gynėjas per šį kėlinį pelnė 10 taškų iš 12-kos kuriuos surinko per visą rungtynių laiką, dar 5 pridėjo Dainius Strakšys. Šie du žaidėjai surinko 15-ka taškų ir tai buvo visas po didžiosios pertraukos subyrėjusios komandos indėlis puolime paskutiniame pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių kėlinyje.

Abi komandos rezultatyviose rungtynėse rėmėsi tolimais metimais, nugalėtojai pataikė 13 iš 30 (43,33%), „Visad gatavs“ 15 iš 44 (34,09%).

Antrosiose rungtynėse prie „Visad gatavs“ gali prisijungti rezultatyviausias (19,43) bei naudingiausias (24,57) komandos žaidėjas Lukas Praskorys, tačiau panaikinti 20-ties taškų pranašumą bus pernelyg sunku.

„ŠKK Šnapiai“: Kristijonas Kirlys 32 (8/13 tritaškiai), Karolis Bagdonas 22, Laurynas Kirlys 17, Martynas Rakauskas 12 (10 atk. kam.) / „Visad gatavs“: Vygantas Versockas 20 (6/17 tritaškiai), Artiom Lisovskij 18 (6/15 tritaškiai), Dainius Strakšys 13 (11 atk. kam.), Jurij Chšanovskij 12;

 


„Broliai Šaunuoliai“ – „Negeri“ 77:63


„Broliai Šaunuoliai“ trečią iš eilės kelionę finalo ketverto link pradėjo susikraudami 14-kos taškų pranašumą, tačiau stebint komandos žaidėjų reakcijas ir nuotaikas susitikimo gale galima buvo suprasti, kad demonstruotas žaidimas bei galutinis rungtynių rezultatas 77:63 praėjusį sezoną finale žaidusios komandos netenkino.

„Broliai Šaunuoliai“ gynybą fokusavoį snaiperį Arnoldą Juchnevičių bei fantastiškai TOP16 etape žaidusį aukštaūgį Gediminą Astrauską, tačiau negalėjo pažaboti rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidusių „Negerų“ klubo mohikanų Giedriaus Kvakšio bei Gedimino Mateikos. Komandos senbuviai pasinaudojo, kad varžovų dėmėsys nukreiptas į kitus jų komandos draugus ir savo komandai kartu pelnė net 43 taškus iš 63.

„Negeri“ dvikovą pradėjo labai energingai ir beveik pusę kėlinio ardė brolių puolimo gijas (8:8). Kai „Broliai Šaunuoliai“ pradėjo dalinti greitus bei tikslius perdavimus po krepšiu atsidūrusiems savo žaidėjams „Negerų“ pastangos gynyboje tapo bevaisės. Po Egidijaus Mažeikos tritaškio poros favoritai įgijo 5 taškų persvarą (13:8), o į dienos šviesą ištraukę kontratakas „žudikes“ pabėgo 22:12.

Prasisėjus 9 susitikimo minutei pasirodė pirmieji ženklai, kad „Negerų“ komanda pradėjo byrėti, tačiau kovinga komanda sukandusi dantis apsigynė ir ketvirtį baigė 4 taškais be atsako (16:22).

Įpusėjus antrajam kėliniui „Broliai Šaunuoliai“ pirmavo 28:20, o „Negeri“ išpradžių leidę atsiskvėpti Gediminui Mateikui poilsio minučių suteikė ir puikiai rungtynes pradėjusiams Giedriui Kvakšiui. Didele rotacija pasigirti negalinti komanda buvo priversta taupyti jėgas.

Po lygaus (13:13) antrojo ketvirčio „Negeri“ atsiliko 29:35 kai beveik trijų minučių atkarpą laimėjo 5:2. Per pirmą rungtynių dalį pagirtinai kovojusiais ekipai 11-ka taškų pelnė Giedrius Kvakšys, 10 pridėjo Gediminas Mateika.

Neblogą komandinį krepšinį pademonstravę ir daug rezultatyvių perdavimų atlikę „Broliai Šaunuoliai“ po didžiosios pertraukos įsibėgėjo. Įpusėjus trečiojo kėlinio laikui Gediminas Povilauskas pelnė du taškus su varžovo pražanga, pataikė baudos metimą ir į priekį truktelėjo visą komandos puolimo garvežį. Po kelių žaibiškų kontratakų broliai ir šaunuoliai pirmavo jau 53:39, o kėlinį baigė būdami priekyje 57:44.

Susidūrę su greitomis „Brolių Šaunuolių“ atakomis „Negerų“ komandos krepšininkai ėmė panikuoti, o tai lėmė, kad lemiamo ketvirčio viduryje jų deficitas pasiekė kritinę 21 taško ribą (50:71).

„Negeri“ kovinga ir motyvuota komanda, todėl baltų vėliavų ir šį kartą nekėlė. Po ilgai tylėjusio Arnoldo Juchnevičiaus poros tritaškių iš eilės deficitas sumažėjo iki 14-kos taškų (59:73).

Vaizdas aikštelėje netenkino „Brolių Šaunuolių“ stovyklos, todėl apie antrą susitikimą jau pradėjusi galvoti ekipa iškart suskubo prašyti minutės pertraukėlės. Po jos „Broliams Šaunuoliams“ nepavyko padidinti atotrūkio, o 14-kos taškų persvara kurią po pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių susikrovė pastaroji komanda tikrai nenumalšins „Negerų“ noro ir antrosiose rungtynėse kovoti iki paskutinio prakaito lašo.

„Broliai Šaunuoliai“ po šių rungtynių keliais žingsniais arčiau finalo ketverto, tačiau žinant, kad varžovai lengvai neatsitrauks mūsų laukia labai karšos antrosios šių komandų rungtynės.

„Broliai Šaunuoliai“ gali džiaugtis, kad sužaidę labai vidutines rungtynes išvengė didesnių komplikacijų taip ir toliau išlikdami padėties šeimininkais.

Nugalėtojai šiose rungtynėse puikiai susitvarkė su Gediminu Astrausku (4 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, 5 naudingumo balai), laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (35-24) bei atliko net 32 rezultatyvius perdavimus. Būtent tikslūs perdavimai ir neblogai organizuotas puolimas šį kartą tapo jų raktu į pergalę. Komandos gynyba šį kartą neveikė taip kaip turėtų, todėl aštuoni rungtynėse dalyvavę broliai turėtų nusilenkti savo vedliui Gediminui Povilauskui. Aukštaūgis šį kartą patikimai gynėsi netik baudos aikštelėje, tačiau ir prie tritaškio linijos, taip užkamšydamas daugelį skylių kurias palikdavo jo komandos bičiuliai.

„Broliai Šaunuoliai“ turi daug pajėgių žaidėjų, tačiau be savo MVP šį kartą būtų tikrai nudegę pirštus.

„Broliai Šaunuoliai“: Laurynas Ralys 19, Gediminas Povilauskas 15 (11 atk. kam.), Darius Jovaiša 13, Egidijus Mažeika 11 / „Negeri“: Giedrius Kvakšys 23, Gediminas Mateika 20, Arnoldas Juchnevičius 12;

 


„MF“ – „Kažkas Bus“ 72:47


TOP16 (B) grupėje staigmenų pateikę „MF“ krepšininkai nesiruošia sustoti. Studentai 72:47 sudorojo„Kažkas Bus“. Šioje poroje ryškaus favorito nebuvo, todėl medikų pergalė per daug neturėjo nustebinti net ir tų kurie manė, kad daugiau kozirių savo rankose laiko Vaido Petrulionio į SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGĄ tik šį sezoną deleguotas kolektyvas. Visgi kaip lengvai studentai susitvarkė su varžovais turėjo kažkiek šokiruoti netik „Kažkas Bus“ komandos atstovus.

Neaišku, kur, operacinėje, budėjime ar klausantis BeLeo muzikos ramiai namie „MF“ dėliojo savo žaidimo planą, tačiau jis pavyko kaip aukšto lygio Šachmatų partija. Kovingi ir motyvuoti studentai norėjo „kažką įrodyti“ kol jų varžovai laukė „kas čia bus“ dvikova buvo pralaimėta per dideliu skirtumu…

Medikai šį kartą žaidę geltonais marškinėliais pirmiausiai nukirto juodųjų bokštus (Marius Karvelis, Andrius Araminas ir Dainius Pakeltis kartu pelnė 3 taškus bei sugriebė 5 kamuolius), o vėliau ėmėsi žirgų, rikių, pėstininkų, kol galiausiai atėjo eilė valdovei bei karaliui. Galiausiai „Kažkas Bus“ komandai buvo paskelbtas šachas ir antrosiose rungtynėse pato tikrai nebus. Vaidas Petrulionis ir jo bičiuliai bus priversti imtis kažkokių gudrybių arba tiesiog žaisti va bank. O tai reiškia, toliau mesti tritaškius... Gal rungtynėse pasirodysiantys gynėjai Paulius Borkys, Arūnas Mačiulis bei Vitalijus Dūda įneštų kažkokių naujovių ir suteiktų puolime laisvumo tinkamai įžaisdami kamuolį bei kažkiek pristabdytų varžovų gynėjus, kas ten žino?

Visgi rezervų ir ryškių turi ir „MF“. Pastaroji komanda pirmosiose rungtynėse vertėsi be atletiško gynėjo Gražvydo Mockaus, trijų puolėjų Domanto Želvio, Andriaus Misiūros bei Dominyko Stankevičiaus, o Julius Ščipokas vėlavęs į rungtynių pradžią taip pat pasirodė žemiau savo galimybių ribos (9 taškai, 3/9 metimai, 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai, 9 naudingumo balai).

Dvikovą „MF“ pradėjo sausa atkarpa 5:0, tačiau po Benedikto Jonuškos tritaškio vėliau įstrigo. Dar labiau strigo „Kažkas Bus“. Ši komanda per pusę pirmo kėlinio pelnė vos tašką (1:5). Po Benedikto Jonuškos dar vieno tolimo metimo studentai nutolo 8:1.

Nuo pat pirmojo kėlinio didesnį norą sunkiai dirbti gynyboje rodę „MF“ krepšininkai pirmą 10-ties taškų atkarpą įveikė būdami priekyje 13:7. „Kažkas Bus“ taip tragiškai prie varžovų krepšio šį sezoną nežaidė net ir tada kai 61:108 pralaimėjo „Broliams Šaunuoliams“.

Vos tik antrojo kėlinio pradžioje „Kažkas Bus“ laisvės tolimiems metimams vaizdas aikštelėje kaip mat pasikeitė. Prasidėjus 13 susitikimo minutei „MF“ pirmavo 16:13, o po minutės pertraukėlės prasileido dar vieną bombą. Ji rezultatą išlygino 16:16.

Per likusias keturias minutes iki didžiosios pertraukos „MF“ toliau kontroliavo lentą, tačiau didesnę veiksmų laisvę gavę „Kažkas Bus“ rodė raumenis puolime bei vis drąsiau jautėsi aikštelėje. Žaidėjų veiduose atsirado viena kita šypsena... Nejaukiai jautėsi tik lygos debiutantų aukštaūgiai kuriuos visada galva žemesni varžovai skriaudė, smaugė be jokio gailesčio.

Likus 6,6 sekundės „Kažkas Bus“ atsiliko 22:25, o jų paprašyta minutės pertraukėlė atrodė kiek netikėta, nes varžovai tuo metu taisykles buvo pažeidę vos kartą. Visgi Vaido Petrulionio kuruojami vaikinai turėjo savų planų. Po „MF“ taktinės pražangos liko 3,2 sekundės, kurių pakako, kad aikštelės kampe Mindaugas Kraujalis rastų laisvą Simą Aleksandravičių. Gynėjas pataikęs rungtynėse 2 iš 3 rezultatą išlygino 25:25.

Po didžiosios pertraukos svarstyklės vėl ėmė krypti „MF“ komandos naudai kai trečią ketvirtį dviem taikliais tolimais metimais pradėjo „centras“ Edvinas Sparvelis. Po jo metimų (+7). Studentai „Kažkas Bus“ ėmė smaugti gynyboje ir galutinai išmušė iš jiems šį sezoną įprasto žaidimo ritmo. Kontratakavę, aktyviai besivežę į baudos aikštelę studentai po trijų kėlinių įgijo gana svarų 11-kos taškų pranašumą (46:35), tačiau kaip paaiškėjo po dar 10-ties minučių tai buvo tik lašas jūroje.

Šį kartą „MF“ netik pasirinko tinkama taktiką gynyboje, tačiau ir nevengė varžovų skriausti jų pačių labiausiai naudojamu ginklu. Per 3 kėlinius „Kažkas Bus“ pataikė 6, o „MF“ net 10 tritaškių. Pasibaigus rungtynėms šie skaičiai atitinkamai pasikeitė į 10 ir 13.

Prasidėjus ketvirtai lemiamo ketvirčio minutei „Kažkas Bus“ atsiliko 38:57 ir buvo visiškai pasimetę, niekas nepasikeitė ir po jų paprašytos minutės pertraukėlės. „MF“ gynyboje dirbo vienu ir tuo pačiu ritmu, o apsigynus prie varžovų krepšio tik beliko mėgautis žaidimu. Tritaškius aukščiausiu procentu (48,15%) šį sezoną sumetę medikai dvikovos gale džiaugėsi 28 taškų persvara kurią dar galvodamas apie atsakomąsias rungynes iki 25 spėjo sumažinti Vaidas Petrulionis pataikydamas 4 savo tolimą metimą iš 15.

Studentai leidę varžovams pataikyti vos 6 dvitaškius iš 22 nusipelnė pergalės ir varžovų pagarbos, o „Kažkas Bus“ dabar belieka laukti tik stebuklo, kuris turėtų įvykti balandžio 15 dieną. Gal ši komanda į varžovus kurie reguliaraus sezono metu liko keliais laipteliais žemiau pažiūrėjo pro rožinius akinius, gal komandos prastą pasirodymą lėmė įžaidėjų nebuvimas bei blogai pasirinkta taktika žaisti prieš mobilius „MF“ puolėjus su lėtais „centrais“ kas ten dabar žino... Istoriją galima pakeisti, o ją komandos kuria pačios.

Antrosiose šios įdomios ir sunkiai prognozuojamos poros rungtynėse „Kažkas Bus“ turės panaikinti 25 taškų persvarą kuri yra pakankamai saugi „MF“ komandos atžvilgiu. Visgi prisiminus studentų kelis pasirodymus antroje sezono pusėje ir net TOP16 etape galima daryti prielaidą, kad lygos naujokus „nurašyti“ dar per anksti. Keli pavyzdžiai: „MF“ reguliaraus sezono finiše „Juoda – Balta“ pralaimėjo 41:70. Ar „Kažkas Bus“ blogesni? „MF“ paskutinėse TOP16 (B) grupės rungtynėse prieš „Negerų“ kolektyvą kovojo dėl pirmosios vietos ir negalėjo pralaimėti didesniu nei 13-kos taškų skirtumu. Studentai dvikovą pralošė (-12) ir tai jiems tiko, tačiau rungtynių pradžioje prabangą pralaimėti turėjusi komanda atrodė pernelyg pasimetusi ir vienu momentu pralaiminėjo bent 20 taškų. Visgi dabar sunku tikėti, kad tokį šansą patys susikūrę studentai jį paleistų vėjais.

„MF“: Edvinas Sparvelis 16, Tomas Balčius ir Benediktas Jonuška po 15 / „Kažkas Bus“: Mindaugas Kraujalis ir Vaidas Petrulionis po 12;


„TG Sokol“ – „Ginio Pajėgos“ 40:43


Pirmosios DIDŽIOSIOS taurės ketvirtfinalio rungtynės tarp į mirtininkų porą patekusių „Ginio Pajėgų“ ir „TG Sokol“ nenuvylė tų kurie laukė įtemptos ir kietos vyriškos kovos. Šios komandos iki galo taškėsi du kartus ir reguliaraus sezono metu, kai pasidalino po pergalę.

„Ginio Pajėgos“ kelią į antrą finalo ketvertą skintis pradėjo rungtynėms registruodamos dešimt žaidėjų. Į rikiuotę grįžo daug svarbių rungtynių praleidęs gynėjas Gediminas Ivoška, o už borto nebuvo paliktas nei vienas. Ši komanda turi 10 žaidėjų, visi jie buvo pasirengę rungtynėms – kautynėms. „TG Sokol“ panaudojo aštuonis žaidėjus, tarp tų kurie nežaidė, sunku būtų rasti tokį kuris radikaliai būtų pakeitęs šios įtemptos dvikovos eigą. Užmetus akį į protokolą akivaizdu, kad karui komandos buvo paruošę visą savo lengvąją ir sunkiąją artileriją. Visgi abiem naudotis bandė tik „Ginio Pajėgos“.

Kieta gynyba, agresyvi kova po lenta ir lėtai augantis rezultatas, taip susiklostė pirmosios keturios susitikimo minutės po kurių 8:4 pirmavo daug mikro dvikovų baudos aikštelėje laimėję „Ginio Pajėgų“ vyrai. Prasidėjus priešpaskutinei pirmojo kėlinio minutei „TG Sokol“ į priekį individualiais veiksmais trūktelėjo Nerijus Pigaga. Gynėjas neturėjo didelės veiksmų laisvės, tačiau vos tik radęs mažiausią progą atakavo bei pelnė net 5 taškus kas prie taip lėtai į viršų kylančio rezultato atrodė tikrai solidžiai (11:10).

Valdemar Lodziato baudos metimais „Ginio Pajėgoms“ spėjo grąžinti minimalę persvarą 12:11, tačiau Karol Ruselevič pasinaudojo erdve kurią jam po krepšiu paliko akimirkai užmigęs varžovų gynėjas ir sulaukęs Nerijaus Pigagos perdavimo kėlinį baigė taikliu dvitaškiu su sirena (13:12).

Antrojo kėlinio pradžioje Valdemar Lodziato dar kartą išvedė „Ginio Pajėgas“ į priekį 14:13, tačiau Edgar Kolendo perdavimo laiku sulaukęs Nerijus Pigaga pelnė savo 8-tąjį tašką taip grąžindamas „TG Sokol“ atgal 16:14. Po beveik tris minutes užsitęsusių grumtynių po abiem krepšiais rezultatas nepakito, o kaip paaiškėjo vėliau „TG Sokol“ gynėjo taškai buvo vieninteliai jo komandos pelnyti per antrą ketvirtį. Prasidėjus 15-tai susitikimo minutei Domantas Žičkus rezultatą išlygino 16:16. Net 9:0 spurtavę „Ginio Pajėgų“ krepšininkai į didžiąją pertrauką ėjo jau turėdami 7 taškų persvarą (23:16). Pastarieji uždarė varžovams kelius į baudos aikštelę bei vertė mesti dažniau iš toliau, tolimi metimai nekrito ir „TG Sokol“ iškart neteko vieno pavojingiausių savo ginklų, o tai ir lėmė pokyčius švieslentėje.

Trečio ketvirčio pradžioje „TG Sokol“ gynybą terorizuoti ėmesi du kėlinius praktiškai pratylėjęs Lukas Poniškaitis. Po to kai Artur Tyševič realizavo abu baudos metimus ir „sakalų“ deficitą sumažino iki 5 taškų (18:23) „Ginio Pajėgų“ vienas pats pelnė 8 taškus ir padidino atotrūkį iki rekordinio 13-kos taškų (31:18).

Prasidėjus 26 susitikimo minutei aikštelėje pamatėmę trumpą atkarpą kuomet taškus sėkmingai vienu metu rinko abu kolektyvai. Kai Domantas Žičkus tritaškiu už tritaškį atkeršijo Nerijui Pigagai „Ginio Pajėgos“ vis dar pirmavo gana užtikrintai 34:23. Visgi didžiąją rungtynių dalį pirmavusiai komandai į kėlinio galą pritrūko kantrybės, neparuošti metimai, koncentracijos stoka gynyboje lėmė, kad „TG Sokol“ po Karol Ruselevič tritaškio priartėjo per 6 taškus (28:34). „Ginio Pajėgų“ situacija galėjo pasikeisti radikaliai, tačiau po baudos aikštelėje dominavęs ilgą laiką Valdemar Lodziato tiksint paskutinei ketvirčio minutei pelnė dar du taškus (viso jau buvo surinkęs 12-ka), o „sakalų“ bandymai iš toli tikslo nepasiekė (28:36).

Sužaidus pusantros minutės lemiamo ketvirčio metu „Ginio Pajėgos“ į aikštelę grąžino kelias minutes poilsio gavusius savo puolimo lyderius Domantą Žičkų bei Luką Poniškaitį. Pastarasis ilgai netruko ir dvitaškiu grąžino savo komandai dviženklį pranašumą 38:30.

Įpusėjus ketvirčiui, „TG Sokol“ nepaisant tokių faktorių kaip keturios Nerijaus Pigagos asmeninės pražangos, stengėsi būti labai agresyvūs. Po spurto 5:0 (38:33) pastarosios komandos šansai išplėšti persvarą šiose grumtynėse darėsi vis didesni.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Domantas Žičkus realizavo vieną baudos metimą ir padidino „Ginio Pajėgų“ pranašumą iki 8 taškų (41:33). „TG Sokol“ nesutriko vėl, dvi greitos atakos leido atrėžti lygiai pusę turėto deficito 37:41.

Dvikovos gale „TG Sokol“ dar bandė kabintis į pergalę, o „Ginio Pajėgos“ kaip reikalas atleido vadžias gynyboje ir skubotais metimais tarytum bandė susigrąžinti kas jiems jau nepriklausė. Tokie įvykių posūkiai lėmė gana chaotišką paskutinę susitikimo minutę. Išpradžių Lukas Poniškaitis truktelėjo į priekį „Ginio Pajėgas“ 43:37, o vėliau pats spėjo nutraukti gana pavojingą „sakalų“ greitą išpuolį. Varžovai nebuvo susirinkę penkių komandinių pražangų, todėl „TG Sokol“ tęsė ataką išsimesdami kamuolį už iš šoninės linijos. Kai kamuolis pateko į Nerijaus Pigagos rankas jis pasinaudojo Edgar Kolendo gera užtvara ir pelnė dar tris taškus 40:43. Vienu rungtynių momentu (+13) turėję „Ginio Pajėgų“ krepšininkai į antras rungtynes rinksis turėdami tik (+3). Tokią persvarą varžovai gali panaikinti jau pirmosios atakos metu.

Pirmą pergalę ketvirtfinalyje pasiekę „Ginio Pajėgų“ vyrai velniškai prastai metė tolimus metimus (3/23) bei nepataikė prametė net 11 baudos metimų (8/19). Prie to pridėkime vaikišką klaidą vos teisėjams išmetus ginčo kamuolį kai jį Valdemar Lodziato numušė tiesiai Karol Ruselevič į rankas, o šiam beliko nesulaukus varžovų gynyboje pataikyti iš po krepšio ir galimai turėtume visai kitą skirtumą.

„TG Sokol“ varžovams labiausiai nusileido baudos aikštelėje. Kovą dėl atšokusių kamuolių jų varžovai laimėjo 45-33. Iš 18-kos puolime atkovotų kamuolių „Ginio Pajėgos“ uždirbo 16 taškų (5 pelnė susikurdami antruosius šansus „TG Sokol“ krepšininkai). Nugalėtojai geriau išnaudojo varžovų klaidas bei patikimiau didžiąją rungtynių dalį dirbo gynyboje. Radikaliai skyrėsi ir aukštaūgių indėlis renkant taškus (13-2). Būtent „Ginio Pajėgų“ priekinė linija ir buvo akcentuojama dažniausiai kaip vienas iš pranašumų kurio ji ir naudosis žaisdama su „TG Sokol“.

Susidūręs su kibia varžovų gynyba, gana prastai „TG Sokol“ puolimą organizavo, vienintelis nominalus ekipos įžaidėjas, Nerijus Pigaga. Gynėjas svarbiais momentais realizavo sudėtingus metimus (7/16 iš žaidimo), per daug neklydo (2 kld.), tačiau sukūrė per mažai progų komandos draugų metimams. Daug ką pasako vos 3 rezultatyvūs jo perdavimai kai reguliaraus sezono rungtynėse su ta pačia komanda Nerijus Pigaga fiksavo net 8,50 vidurkį.

Agresyvumas renkant taškus ir likusių keturių žaidėjų esančių aikštelėje geresnis įtraukimas į atakas gali priversti „Ginio Pajėgas“ keisti gynybos planą. „TG Sokol“ šio sezono didžiąją dalį išsiskyrė jiems nebūdingu geru kamuolio judėjimu, kai atakose dalyvauja visi penki aikštelėje esantys žaidėjai, tačiau atėjus lemiamoms kovoms komanda pasikeitė ir jos puolimas tapo labai statiškas. Kai yra progų bėgti viskas būna gerai, tačiau kai varžovai verčia pulti poziciškai „sakalai“ stringa juodai.

Nekaip rungtynės klostėsi Justui Aršauskui bei Artūrui Jankovskiui iš priešingos stovyklos. Abu šie žaidėjai buvo svarbiausi savo komandų žmonės tarpusavio rungtynėse reguliaraus sezono metu, o dabar komandoms susitikus trečiąjį kartą tapo visiškai nepastebimi bei abu kaip susitarę surinko po (-2) efektyvumo balus.

Rezultato prasme, „TG Sokol“, pralaimėdami pirmąjį susitikimą (-3), nieko per daug neprarado, tačiau psichologiškai pakiliau dabar turėtų jaustis jų varžovai. Jie laimėjo susitikimą, turi bent jau trapią persvarą, o tai, kad ji labai trapi būtent ir neleis šiai komandai atsipalaiduoti. Visi čia laukia atkaklaus tęsinio, tačiau kaip nekartą yra pasitaikę panašiose situacijose viskas gali baigtis ir vienos iš komandų totaliniu dominavimu.

Į tokią pat situaciją „TG Sokol“ buvo patekę ir patys. Jie 2013/2014 metų sezono pirmas aštuntfinalio rungtynes prieš „Negerų“ komandą pralaimėjo tik 58:60, o antras net 46:76. Reikia tikėtis, kad tokio scenarijaus neišvysime ir matysime dar vieną įtemptą trilerį pavadinimu „nenoriu mirti aš dar ketvirtfinalyje“.

„TG Sokol“: Nerijus Pigaga 18 (4/8 tritaškiai), Karol Ruselevič 11 / „Ginio Pajėgos“: Lukas Poniškaitis 14, Valdemar Lodziato 12 (12 atk. kam.), Domantas Žičkus 11;

MAŽOJI TAURĖ

 

 


„Šaras sugriovė Marčėlą“ – „O.P.A.“ 55:72


Didelį žingsnį MAŽOSIOS taurės turnyro finalo ketverto link žengė „O.P.A.“ senukai. Jie labai azartiškose rungtynėse susikrovė net 17-kos taškų pranašumą. Pažiūrėti buvusių savo auklėtinių dvikovos atvyko treneris Gintaras Pocius. Šio krepšinio specialisto ne vienus metus ugdančio jaunuosius Lietuvos krepšinio talentus buvimas sporto salėje „Šaras sugriovė Marčėlą“ komandai virto papildomos motyvacijos užtaisu. Visgi be daugelio savo priekinės linijos žaidėjų į kovą stojęs jaunimas vyresniems varžovams pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (32-53) ir daug mikro dvikovų baudos aikštelėje. „O.P.A.“ čia turėjo daugiau jėgos ir tuo labai protingai pasinaudojo. Galutinis dvikovos rezultatas šį kartą visiškai neatspindi to kas aikštelėje vyko keturis labai skirtingus kėlinius.

Rungtynes geriau pradėjo 4:0 jau susitikimo pradžioje atitrūkusi „O.P.A.“. Sužaidus daugiau nei tris minutes pastaroji komanda pabėgo 11:4, o pirmąjį ketvirtį susitvarkę su varžovais baudos aikštelėje 22:14.

Antrojo kėlinio pradžioje viskas ėmė suktis 180 laipsnių kampu. Ketvirčio pradžioje tritaškį pataikė Žygimantas Čėnas, o 7:0 spurtavusi „Šaras sugriovė Marčėlą“ 12-tą minutę priartėjo 21:22.

Įpusėjus ketvirčiui aikštelėje šeimininkavo jaunimas. „O.P.A.“ kai Mantas Pigaga smeigė tritaškį ir išlygino rungtynių rezultatą (26:26) buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės.

Trumpas pasitarimas „senukų“ žaidimui jokių pokyčių nedavė. Jaunesni varžovai buvo greitesni bei agresyvumu gynyboje sėkmingai kompensavo ūgio deficitą baudos aikštelėje. Įsibėgėję lygos debiutantai likus žaisti iki didžiosios pertraukos daugiau nei tris minutes dar pirmavo 31:26, tačiau „O.P.A.“ surengę dar vieną pasitarimą susikaupė bei kėlinį baigė būdama priekyje 36:34. Pirmoji rungtynių dalis galėjo baigtis taikiai (34:34), tačiau pastaruoju metu puikią sportinę formą demonstruojantis Donatas Strakšys paskutinę sekundę prie kamuolio vėl pridėjo savo auksinę rankelę. Puolėjas puikiai jaučia kur reikia atsidurti paskutinėmis rungtynių, kėlinių ar atakų sekundėmis!

Antrojo ketvirčio metu „Šaras sugriovė Marčėlą“ oponentus pranoko greičiu, tačiau kaip paaiškėjo vėliau nuvaryti nuo kojų jų nesugebėjo.

„O.P.A.“ trečią kėlinį pradėjo tarytum radusi naują, paslaptingąjį jėgų šaltinį. „Šaras sugriovė Marčėlą“ komandoje žaidžia 20-21 amžiaus vaikinai, tuo tarpu jų varžovų atvykusių į dvikovą bendras amžiaus vidurkis beveik 32 metai. Šį vidurkį žemyn kažkiek traukė, komandos jaunuolis, nesulaukęs net 19-kos Artur Biriulin (be jo vidurkis 34 metai).

Po Pauliaus Bodindorfo tritaškio vyresni pirmavo 43:34, o netrukus įgijo ir rekordinę šiai rungtynių atkarpai 12-kos taškų persvarą. Ją dar spėjo apkarpyti laiku tritaškį realizavęs Mantas Pigaga (41:50). Šį kartą „O.P.A.“ dažnai palikdavo rezultatyviausią varžovą laisvą tose vietose kur jis labai pavojingas, tačiau jam fatališkai nekrito jo standartiniai metimai (4/19 tritaškiai per rungtynes).

Trečio kėlinio gale puikią atkarpą sužaidė „O.P.A.“ gynėjas Evaldas Pieslys, po jo tritaškio ir poros baudos metimų „O.P.A.“ pirmavo 57:41. Petras Jasiūnas besibaigiant kėlinio laikui atakavo iš toli ir „prigavo“ varžovą. Du iš trijų gynėjo baudos metimai leido „Šaras sugriovė Marčėlą“ prieš lemiamą kėlinį priartėti 43:57.

Fantastiškas „O.P.A.“ kėlinys kurį ji laimėjo 21:9 neprivertė EX Marčiulioniukųkapituliuoti, o ketvirtas kėlinys kaip ir trys prieš tai vyko labai permainingai. Išpradžių „O.P.A.“ pasileidusi į kontratakas įgijo 16-kos taškų pranašumą, vėliau „Šaras sugriovė Marčėlą“ daug fizinių jėgų pareikalavusios atkarpos metu sumažino skirtumą net iki 6, o galiausiai ketvirčio gale vyresni netik susigrąžino rungtynių kontrolę į savo rankas, tačiau ir pirmą ketvirtfinalio dvikovą laimėjo 17-kos taškų persvara.

Jeigu antrosiose rungtynėse prie „Šaras sugriovė Marčėlą“ kolektyvo prisijungs tokie žaidėjai kaip Danielius Kopūstas, Dovydas Sakalnikas, Paulius Tebeliškis ar Edgaras Alechnovič „O.P.A.“ praverstų šį sustikimę praleidęs šio sezono lyderis Ramūnas Jozonis. Atsakomosios šios poros rungtynės turėtų būti panašesnės į reguliaraus sezono tarpusavio rungtynes kuriose „O.P.A.“ pralaimėjo 64:69. Turint 17-kos taškų pranašumą nevisada lengva nusiteikti įtemptai kovai, o tuo jaunuoliai bandantys sezoną baigti garbingai gali pasinaudoti. Laukia įdomus dviejų rungtynių sesijos tęsinys.

„Šaras sugriovė Marčėlą“ :Petras Jasiūnas 23, Mantas Pigaga 14 / „O.P.A.“ :Artūras Pūkys 19, Evaldas Pieslys 18, Donatas Strakšys 12 (19 atk. kam.);


„RRKK&Bendorėliai“ – „KK Alkani“ 50:80


Sezono rungtynes sužaidusio Deimanto Pavlovskio nesutramdę Bendorėlių atstovai „KK Alkanų“ komandai priešinosi vos 5 minutes. Ne vieną gerą komandą prieš mėnesį „atostogų“ pasiuntę Raimundo Umbraso į „RRKK&Bendorėlių“ komandą suburti vyrai dvikovą pralaimėjo net 30-ties taškų skirtumu. Geriausią sezoną per tris metus žaidžianti komanda balandžio 15 dieną gali trenkti durimis ir pasirodyti geriau, tačiau akivaizdu, kad po šios poros pirmojo susitikimo jau turime ir antrąją MAŽOSIOS taurės finalo ketverto dalyvę (pirmoji „BC Kibirai“ jau antrą savaitę laukia ten savo varžovų).

„RRKK&Bendorėliai“ šį sezoną laimėjo penkis kartus (dabar 5-12). Bendra suma kuria ši komanda įveikėvaržovus vos tašku didesnė (+31), nei po pirmų ketvirtfinalio rungtynių įgytas deficitas (-30).

Rungtynės kurios baigėsi akivaizdžiu labiau patyrusios „KK Alkanų“ komandos dominavimu prasidėjo apylygiai. Sužaidus 4 minutes po Mindaugo Zalatorio dvitaškio rezultatas tapo lygus 4:4. Bendorėlių atstovai neleido varžovams bėgti, vertė žaisti klampų krepšinį ir tai kurį laiką pasiteisino.

Penkias minutes atsilaikę pirmą kartą per tris metus atkrintamąsias pasiekę Bendorėlių vyrai antrą ketvirčio pusę pralaimėjo rezultatu 3:11 ir varžovus po pirmojo kėlinio paleido į priekį 15:7. Įdomu tai, kad vėliau aikštelelėje dominuoti pradėjęs Deimantas Pavlovskis (42 taškai) per pirmą kėlinį pelnė viso labo tik 4 taškus, o „KK Alkanų“ vežimą tempti teko iki tol nedaug dvikovų žaidusiam Mindaugui Zalatoriui bei TOP16 etapo kovas praleidusiam Romuald Zemlianskij.

Antrą kėlinį Valdas Vyniauskis pradėjo taikliu dvitaškiu (9:15), tačiau tada sekė „KK Alkanų“ spurtas 8:0 (23:9) kurį pradėjo ne kas kitas, o ryškiausia MAŽOSIOS taurės turnyro žvaigždė – Deimantas Pavlovskis. Per du kėlinius 19-ka taškų pelniusio savo lyderio vedama „KK Alkanų“ komanda po 2 kėlinių pirmavo 35:24. Skirtumas dvikovai įpusėjus galėjo būti didesnis, tačiau Šarūnas Jankauskas išsivadavęs iš varžovų gynybos realizavo kelis kaip oras jo ekipai reikalingus metimus.

Per 20 minučių „KK Alkani“ buvo pranašesni, tačiau (+11) nebuvo tas rezultatas kuris tenkino šią patyrusią ir lygos šalutinių turnyrų finalinėse kovose ne kartą dalyvavusią komandą.

Jeigu po dviejų kėlinių „RRKK&Bendorėlių“ žaidėjai dar gyveno viltimis, kad viskas gali pasikeisti į gerą, tai po varžovų spurto 17:0 (50:24) trečio kėlinio pradžioje užgęso ir jos. Trijų minučių atkarpą kėlinio gale 13:11 laimėjusi pastaroji komanda po trijų kėlinių atsiliko 37:61.

Jei tai būtų eilinės reguliaraus sezono rungtynės „KK Alkani“ greičiausiai būtų ketvirtajame kėlinyje atsipalaidavę, tačiau dabar galvodami apie ateitį jie pasistengė įgyti dar didesnį pranašumą kuris iki susitikimo pabaigos vienu metu siekė ir 32 taškų ribą (80:48).

Abi komandos šiose rungtynėse iš toli atakavo praščiau nei jų sezono vidurkiai, tačiau „KK Alkani“ geriau įžaidė (24 rez. perd.) kamuolį bei pelnė daug pigių taškų greitų atakų metu (37 taškai). Abi komandos šiose rungtynėse prarado po 20 kamuolių, tačiau „KK Alkani“ nuo varžovų klaidų kilusiose atakose jautėsi vėl žymiai užtikrinčiau.

„RRKK&Bendorėliai“: Valdas Vyšniauskis ir Laurynas Bakutis po 15, Šarūnas Jankauskas 12 / „KK Alkani“: Deimantas Pavlovskis 42 (16/20 dvitaškiai, 11 atk. kam., 9 rez. perd.), Romuald Zemlianskij 13, Mindaugas Zalatoris 12;


„Zarasai“ – „Juoda-Balta“ 58:52


Po pirmosios dvikovos tarp antro iš eilės kelialapio į MAŽOSIOS taurės turnyro finalo ketvertą siekiančių „Zarasų“ bei lygos debiutantų „Juoda-Balta“ liko daug neatsakytų klausimų. Poros favoritai įgijo 6 taškų persvara, tačiau ji nėra tokia didelė, kad „Juoda-Balta“ jau galėtų planuotis „atostogas“.

Kova kuri tarp šių kartą jau susirėmusiu reguliaraus sezono metu (49:45 laimėjo „Zarasai“) kolektyvų vyko balandžio 8 dieną neturėjo palikti abejingų. Abi komandos į rungtynes atvyko turėdamos visus svarbiausios savo narius ir aikštelėje negailėjo jėgų. Rungtynės savo įtampa ir atkaklumu buvo vertos mažų, mažiausiai pusfinalio.

Dvikovą geriau pradėjo labiau patyrusi „Zarasų“ gvardija. Įpusėjus ketvirčiui ji pirmavo 11:7, tačiau vėliau gynyboje nesusitvarkė su Pauliaus Valiulio ir Aivaro Aleksiejaus duetu bei leido „Juoda-Balta“ įsiveržti į priekį 13:11. Pirmasis kėlinys kaip ir buvo galima tikėtis buvo labai nerezultatyvus.

Antrojo kėlinio pradžioje ir toliau komandos sunkiai rinko taškus, todėl vienas kitas tikslus metimas iškart būdavo palydimas didelėmis atsarginių žaidėjų ovacijomis. Po labai gerai dvikovą pradėjusio Pauliaus Valiulio tritaškio „Juoda-Balta“ pabėgo 18:13, o sužaidus dar kelias minutes įgijo ir rekordinę šioms rungtynėms 8 taškų persvarą (24:16). Įdomu tai, kad kibius gynėjus ir mobilę priekinę liniją turinti „Zarasų“ komanda su kovingais varžovais ilgą laiką negalėjo susitvarkyti prie po savuoju krepšiu.

Gerą kėlinį sužaidę lygos naujokai iki didžiosios pertraukos likus 2 minutėms prametė kelis tritaškius, o tuo pasinaudoję varžovai jų turėtą 8 taškų persvarą kirpo pusiau 20:24.

Prasidėjus trečiojo kėlinio laikui „Juoda-Balta“ rado vis daugiau žaidėjų galinčių rinkti taškus, tačiau „Zarasai“ vis geriau organizavo puolimą bei stengėsi išnaudoti savo privalumus. Evaldas Mackevičius pataikė svarbų metimą, Eimantas Leipus nuolat kėlė įtampą po varžovų krepšiu, o nepastebimai 14 taškų spėjęs surinkti Kęstutis Bagdanavičius tritaškiu sumažino pastarosios komandos atsilikimą iki 3 taškų (32:35).

Varžovų pražangas sėkmingai provokavę „Zarasai“ kėliniui einant į pabaigą baudos metimais išlygino rezultatą 35:35. „Juoda-Balta“ varžovams vis kiečiau dirbant gynyboje ėmė klysti. Po tuščio abiems ekipoms minutės Evaldas Mackevičius išnaudojo likusias 3 sekundes ir įsūdė tritaškį su sirena kuris lėmė, kad jo komanda atlaikiusi varžovų aktyvų pasipriešinimą į lemiamą kėlinį nešasi (+3).

Lemiamo ketvirčio pradžioje į aikštelę grįžo trumpai atsikvėpęs „Zarasų“ komandos vedlys Kęstutis Bagdanavičius, tačiau dabar rezultatyviausiam rungtynių žaidėjui (17 tšk.) trumpam teko šlovės pakylą užleisti komandos draugui Evaldui Mackevičiui. Trečią kėlinį baigęs sudėtingu tritaškiu jis ketvirtą pradėjo dviem iš eilės ir „Zarasų“ komandos traukinys pradėjo važiuoti vis greičiau ir greičiau 44:35.

Varžovams 15-ka taškų be atsako leidę pelnyti „Juoda-Balta“ žaidėjai pradėjo skubėti ir puolime rinktis ne pačius geriausius atakų tęsinius. Šios komandos bėdos tuo nesibaigė. Likus žaisti vos kiek daugiau nei dvi minutes dar vieną savo tritaškį pataikę Kęstutis Bagdanavičius, o Andrius Predkelis ilgą laiką tik organizavęs komandos atakas primėnė apie save. Netik kurti, tačiau ir pats rinkti taškus galintis gynėjas pelnė 5 taškus ir „Zarasai“ po jo metimų įgijo rekordinę 12-kos taškų persvarą (58:46).

Kas vyko per likusią minutę „Zarasai“ norės kuo greičiau pamiršti ir tokių klaidų nekartoti balandžio 15-tą dieną. Eimantas Leipus lygioje vietoje užsidirbo nereikalingą nesportinę pražangą. Aivaras Aleksiejus šią situaciją išnaudojo maksimaliai, pataikė abu baudos metimus ir ekstrą ataką baigė dvitaškiu iš po krepšio 50:58. Po Eimanto Leipaus klaidos tas pats „Juoda-Balta“ galiūnas atsidūrė greitos atakos smaigalyje. Po „centro“ 16-tojo taško „Zarasams“ per nepilną minutę iš (+12) liko viso labo (+6).

„Juoda-Balta“ taikliau metė baudos metimus (66,67% - 47,06%) bei dvitaškius (51,43% - 40,63%), tačiau kaip ir sezono pradžioje strigo prie tritaškių linijos (2/17). Čia „Zarasai“ pasirodė kur kas geriau (8/18). Pagal kitus statistikos rodiklius nei viena komanda ryškaus pranašumo neįgijo. „Juoda-Balta“ produktyviau išnaudojo nuo suolo į kovą įsitraukusius vyrus. Jie pelnė 20 taškų, kai varžovų rezervo žaidėjai pelnė viso labo 7.

Prisiminus kaip lygos naujokai sezoną išgelbėjo 70:41 įveikdami dabar DIDŽIOSIOS taurės turnyrę didelį triukšmą keliančią „MF“ (paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse) galime daryti išvadarą, kad „Zarasai“ balandžio 15-tą dieną turi būti pasirengę „karui“. Kas ten žino gal jis truks ne 40, o 50 minučių...

„Zarasai“: Kęstutis Bagdanavičius 17, Evaldas Mackevičius (3/3 tritaškiai) 16 /„Juoda-Balta“: Aivaras Aleksiejus 16, Paulius Valiulis 10;

 

Komentarai 

 
2129 Guestoxify 2018-09-24 23:03
is cialis professional really cialis - is cialis professional really cialis
cialis professional samples, cialis professional samples
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2128 teeniodiemy 2018-09-24 23:01
belterra casino free online casino slots caesars casino rivers casino schenectady | https://playonlinecasino.icu/ - free slots games https://playonlinecasino.icu/ - play free vegas casino games
Cituoti
 
 
2127 Guestoxify 2018-09-24 23:00
cialis professional 20 mg reviews - cialis professional online
cialis vs cialis professional, cialis professional samples
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2126 emenbrent 2018-09-24 23:00
bigfish casino online games downstream casino empire city casino play free vegas casino games | https://usacasino.ooo/ - morongo casino https://usacasino.ooo/ - casinos in iowa
Cituoti
 
 
2125 Suitacouctruicy 2018-09-24 22:58
free penny slots slots online vegas world slots free slots vegas world | https://onlinecasinoslots.icu/ - brian christopher slots https://onlinecasinoslots.icu/ - free buffalo slots
Cituoti
 
 
2124 oceakenue 2018-09-24 22:57
borgata online casino cafe casino online borgata hotel casino codeshareonline doubledown casino | https://playcasinoslots.ooo/ - usa online casino https://playcasinoslots.ooo/ - tropicana online casino
Cituoti
 
 
2123 eruntyoventee 2018-09-24 22:57
four winds casino betfair casino online nj casino play virgin casino online nj | https://playcasinogames.icu/ - viejas casino https://playcasinogames.icu/ - three rivers casino
Cituoti
 
 
2122 Guestoxify 2018-09-24 22:55
cialis professional reviews - what is cialis professional
cialis professional samples, cialis professional samples
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2121 Bloomflarf 2018-09-24 22:53
jackpot party casino facebook fortune bay casino royal river casino hard rock casino atlantic city | https://casinoplay.icu/ - zone online casino games https://casinoplay.icu/ - seneca allegany casino
Cituoti
 
 
2120 emenbrent 2018-09-24 22:51
casino games slots free free online casino slots charlestown races and slots free video slots | https://vegascasinoslots.icu/ - heart of vegas slots https://vegascasinoslots.icu/ - free slots slotomania
Cituoti
 
 
2119 teenJelitielf 2018-09-24 22:49
casino slots golden nugget online casino doubledown casino facebook winstar casino oklahoma | https://casinorealmoney.icu/ - san manuel casino https://casinorealmoney.icu/ - mountaineer casino
Cituoti
 
 
2118 rotszerse 2018-09-24 22:48
hard rock casino tampa bovada blackjack virgin online casino twin river casino | https://onlinecasinoo.icu/ - chinook winds casino https://onlinecasinoo.icu/ - fortune bay casino
Cituoti
 
 
2117 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 22:48
online slots real money free slots games slots games online slots | https://casinoslotsplay.icu/ - slots free games https://casinoslotsplay.icu/ - free slot games online
Cituoti
 
 
2116 Tokunfalanarrug 2018-09-24 22:45
viejas casino hard rock casino atlantic city rivers casino online casino reviews | https://realmoneycasino.icu/ - mystic lake casino https://realmoneycasino.icu/ - mgm online casino
Cituoti
 
 
2115 prayeskCreamp 2018-09-24 22:44
free casino games sun moon chumba casino online casino gambling gsn casino slots | https://onlinecasinoplay.us.org/ - real casino https://onlinecasinoplay.us.org/ - casino bonus
Cituoti
 
 
2114 SHASPSCOULP 2018-09-24 22:42
treasure island casino minnesota potawatomi casino blue chip casino bovada casino | https://slotsgames.ooo/ - casino games https://slotsgames.ooo/ - playmgm nj casino online
Cituoti
 
 
2113 dausneddy 2018-09-24 22:40
online casino bonus usa online casino river spirit casino tulsa posh casino | https://playslots.ooo/ - prairie meadows casino https://playslots.ooo/ - doubledown casino
Cituoti
 
 
2112 premealpasecy 2018-09-24 22:39
usa online casino playmgm nj casino online blue chip casino seneca allegany casino | https://casinoo.ooo/ - bovada blackjack https://casinoo.ooo/ - online casino reviews
Cituoti
 
 
2111 Uttenebeettix 2018-09-24 22:37
plainridge casino online casino slots play online casino huuuge casino | https://freeonlineslots.ooo/ - borgata hotel casino https://freeonlineslots.ooo/ - rivers casino schenectady
Cituoti
 
 
2110 dausneddy 2018-09-24 22:37
slots free da vinci diamonds free online slots brian christopher slots play free slots for fun | https://playslotsonline.icu/ - hollywood casino online slots https://playslotsonline.icu/ - slots free online
Cituoti
 
 
2109 Rickfienike 2018-09-24 22:33
myvegas slots celebrity slots casino slots free turning stone online slots | https://slotonline.icu/ - pch slots tournament https://slotonline.icu/ - freeslots.com slots
Cituoti
 
 
2108 Uttenebeettix 2018-09-24 22:28
slots of vegas slots of vegas casino free slot machine games hollywood slots | https://casinoslotsonline.icu/ - free slot play https://casinoslotsonline.icu/ - free slots casino games
Cituoti
 
 
2107 Guestoxify 2018-09-24 22:28
cialis professional samples, what is cialis professional
cialis professional 20mg - online cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2106 NamytumsFum 2018-09-24 22:24
cell phone spying without installing software phone tracker free with just phone number spy on cell phone without touching it | https://phonespytracker.us.com/ - google mobile tracker
Cituoti
 
 
2105 Guestoxify 2018-09-24 22:23
buy cheap cialis professional, is cialis professional really cialis
cialis vs cialis professional - cialis professional 20 mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2104 premealpasecy 2018-09-24 22:21
hollywood casino free slots online slots real money slots free online caesars free slots | https://realmoneyslots.icu/ - las vegas free slots https://realmoneyslots.icu/ - freeslots.com slots
Cituoti
 
 
2103 Guestoxify 2018-09-24 22:20
cialis professional reviews, cialis professional 20 mg reviews
what is cialis professional, cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2102 AcouptVot 2018-09-24 22:17
casino games free hollywood casino online slots free casino slot games free vegas slots online casino | https://casinovegas.ooo/ - online casino reviews https://casinovegas.ooo/ - free casino slot games
Cituoti
 
 
2101 isolypenips 2018-09-24 22:16
free slot games with no download free slots games free slots no download no registration old vegas slots | https://slotsrealmoney.icu/ - house of fun free slots https://slotsrealmoney.icu/ - free slot machine games
Cituoti
 
 
2100 Guestoxify 2018-09-24 22:16
cialis professional 40 mg - is cialis professional really cialis
cialis professional 40 mg - is cialis professional really cialis
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2099 SHASPSCOULP 2018-09-24 22:15
celebrity slots ruby slots infinity slots online casino slots no download | https://freeslots24.icu/ - heart of vegas free slots https://freeslots24.icu/ - vegas slots online
Cituoti
 
 
2098 oceakenue 2018-09-24 22:11
hollywood casino free casino casino online slots gsn casino games | https://onlinecasino2018.us.org/ - casino games online https://onlinecasino2018.us.org/ - winstar world casino
Cituoti
 
 
2097 isolypenips 2018-09-24 22:09
borgata hotel casino belterra casino huuuge casino casino bonus | https://realmoneycasino.ooo/ - high 5 casino https://realmoneycasino.ooo/ - casino blackjack
Cituoti
 
 
2096 flouritetouborp 2018-09-24 22:08
gsn casino treasure island casino minnesota big fish casino slots golden nugget online casino | https://vegascasino.icu/ - online gambling casino https://vegascasino.icu/ - northern quest casino
Cituoti
 
 
2095 Uttenebeettix 2018-09-24 22:08
gsn casino free vegas casino games parx online casino online casinos for us players | https://trstonlinecasino.com/ - hypercasinos https://trstonlinecasino.com/ - free casino games sun moon
Cituoti
 
 
2094 AcouptVot 2018-09-24 22:05
hollywood casino online slots free casino slots no download slot machine games free hollywood casino free slot play | https://freecasinoslots.icu/ - free slots online https://freecasinoslots.icu/ - free buffalo slots
Cituoti
 
 
2093 Rickfienike 2018-09-24 22:05
casino real money bovada blackjack belterra casino bovada blackjack | https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - blue chip casino https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - harrah online casino
Cituoti
 
 
2092 Guestoxify 2018-09-24 22:00
buy cheap cialis professional, cialis professional reviews
cialis vs cialis professional - cialis professional 20mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2091 Guestoxify 2018-09-24 22:00
cialis vs cialis professional - buy cialis professional
cialis professional online - buy cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2090 Guestoxify 2018-09-24 21:59
buy cialis professional - cheap cialis professional
what is cialis professional, cialis professional 20 mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2089 prayeskCreamp 2018-09-24 21:56
free slots online no download hot shot casino slots infinity slots old vegas slots | https://vegasslotsonline.icu/ - pch slots tournament https://vegasslotsonline.icu/ - slotomania on facebook
Cituoti
 
 
2088 SHASPSCOULP 2018-09-24 21:56
casino blackjack free casino games vegas world free casino online casinos | https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - online casino real money https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - free casino games no download
Cituoti
 
 
2087 Guestoxify 2018-09-24 21:54
cialis professional online - cialis professional samples
online cialis professional - buy cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2086 Togemums 2018-09-24 21:52
rivers casino schenectady gsn casino games tropicana online casino online casino gambling | https://freeonlinecasino.icu/ - online casino https://freeonlinecasino.icu/ - mystic lake casino
Cituoti
 
 
2085 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 21:51
online casino real money empire city casino spirit mountain casino hollywood casino | https://onlinecasinoslots.ooo/ - clearwater casino https://onlinecasinoslots.ooo/ - free casino games
Cituoti
 
 
2084 Guestoxify 2018-09-24 21:50
online cialis professional, cialis professional reviews
cialis vs cialis professional - cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2083 Pseusahub 2018-09-24 21:48
san manuel casino casino bonus codes casino online slots seneca niagara casino | https://onlinecasinoplay.icu/ - free vegas casino games https://onlinecasinoplay.icu/ - winstar casino oklahoma
Cituoti
 
 
2082 Orermakek 2018-09-24 21:46
casinos online sugarhouse casino doubleu casino on facebook gun lake casino | https://onlinecasinox.icu/ - best online casinos https://onlinecasinox.icu/ - doubledown casino facebook
Cituoti
 
 
2081 dausneddy 2018-09-24 21:41
free online slots online casino bonus casino online slots for real money | https://onlinecasino888.us.org/ - parx online casino https://onlinecasino888.us.org/ - doubledown casino
Cituoti
 
 
2080 prayeskCreamp 2018-09-24 21:39
island view casino grand falls casino hollywood casino online big fish casino | https://slotsonline.ooo/ - hypercasinos https://slotsonline.ooo/ - casinos in iowa
Cituoti
 
 
2079 Suitacouctruicy 2018-09-24 21:37
play free vegas casino games online casinos for us players winstar casino pala casino | https://casinorealmoney.ooo/ - golden nugget online casino https://casinorealmoney.ooo/ - sugarhouse casino
Cituoti
 
 
2078 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 21:35
free online slots hollywood casino free online casino borgata online casino | https://onlinecasinoplay24.us.org/ - gsn casino games https://onlinecasinoplay24.us.org/ - online casino real money
Cituoti
 
 
2077 Guestoxify 2018-09-24 21:35
is cialis professional really cialis, cialis vs cialis professional
buy cheap cialis professional, cialis professional 20mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2076 emenbrent 2018-09-24 21:34
maryland live casino online treasure island casino minnesota gambling sites free vegas slots online casino | https://usacasino.ooo/ - online casino real money https://usacasino.ooo/ - doubledown casino
Cituoti
 
 
2075 oceakenue 2018-09-24 21:33
konami free slots brian christopher slots freeslots.com slots penny slots free | https://slotgames.icu/ - infinity slots https://slotgames.icu/ - free penny slots online
Cituoti
 
 
2074 Guestoxify 2018-09-24 21:31
online cialis professional - cialis professional samples
buy cialis professional - cialis vs cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2073 teeniodiemy 2018-09-24 21:31
hollywood online casino borgata hotel casino las vegas casinos vegas world casino games | https://playonlinecasino.icu/ - real money casino https://playonlinecasino.icu/ - casino near me
Cituoti
 
 
2072 oceakenue 2018-09-24 21:27
downstream casino 888 casino twin river casino red rock casino | https://playcasinoslots.ooo/ - free casino https://playcasinoslots.ooo/ - sandia casino
Cituoti
 
 
2071 Suitacouctruicy 2018-09-24 21:26
liberty slots free slot play no download casino slots free free online slots | https://onlinecasinoslots.icu/ - hollywood slots https://onlinecasinoslots.icu/ - cleopatra slots
Cituoti
 
 
2070 Guestoxify 2018-09-24 21:26
cialis professional 20 mg reviews - what is cialis professional
is cialis professional really cialis, cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2069 eruntyoventee 2018-09-24 21:26
fortune bay casino doubledown casino facebook vegas casino online big fish casino slots | https://playcasinogames.icu/ - free online casino games https://playcasinogames.icu/ - casino games free
Cituoti
 
 
2068 emenbrent 2018-09-24 21:24
vegas world free slots jackpot magic slots hollywood casino free slots penny slots free | https://vegascasinoslots.icu/ - penny slots free online https://vegascasinoslots.icu/ - free slots casino games
Cituoti
 
 
2067 Guestoxify 2018-09-24 21:24
cialis vs cialis professional - cialis professional 40 mg
cialis professional 40 mg - cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2066 Bloomflarf 2018-09-24 21:24
pechanga casino winstar world casino online casino online casino games | https://casinoplay.icu/ - clearwater casino https://casinoplay.icu/ - free vegas casino games
Cituoti
 
 
2065 rotszerse 2018-09-24 21:19
free casino slot games casino games free prairie meadows casino free casino games online | https://onlinecasinoo.icu/ - gsn casino slots https://onlinecasinoo.icu/ - free online slots
Cituoti
 
 
2064 teenJelitielf 2018-09-24 21:19
posh casino spirit mountain casino turning stone casino winstar casino | https://casinorealmoney.icu/ - free online casino games https://casinorealmoney.icu/ - free online casino games
Cituoti
 
 
2063 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 21:18
penny slots free online caesars free slots online vegas slots online free games for casino slots hollywood | https://casinoslotsplay.icu/ - free slots online no download https://casinoslotsplay.icu/ - free vegas slots online
Cituoti
 
 
2062 Tokunfalanarrug 2018-09-24 21:18
hypercasinos free casino games vegas world mohegan sun casino mgm online casino | https://realmoneycasino.icu/ - thunder valley casino https://realmoneycasino.icu/ - online casinos for us players
Cituoti
 
 
2061 Guestoxify 2018-09-24 21:17
cialis professional samples, online cialis professional
cialis professional 20 mg - buy cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2060 premealpasecy 2018-09-24 21:14
fortune bay casino borgata online casino borgata hotel casino rivers casino schenectady | https://casinoo.ooo/ - free casino games slot machines https://casinoo.ooo/ - mystic lake casino
Cituoti
 
 
2059 prayeskCreamp 2018-09-24 21:14
chumba casino play casino online casino slots mgm online casino | https://onlinecasinoplay.us.org/ - hypercasinos https://onlinecasinoplay.us.org/ - free slots games
Cituoti
 
 
2058 dausneddy 2018-09-24 21:07
slot games real casino slots free slots hearts of vegas free slots | https://playslotsonline.icu/ - penny slots free online https://playslotsonline.icu/ - free games online slots
Cituoti
 
 
2057 Rickfienike 2018-09-24 21:04
liberty slots online casino slots free vegas slots penny slots free online | https://slotonline.icu/ - free video slots https://slotonline.icu/ - gamepoint slots
Cituoti
 
 
2056 Uttenebeettix 2018-09-24 21:01
slots lounge casino slots free slots free online free penny slots no download | https://casinoslotsonline.icu/ - free online casino slots https://casinoslotsonline.icu/ - free slots vegas
Cituoti
 
 
2055 Guestoxify 2018-09-24 21:01
what is cialis professional - cialis professional
cialis professional 20 mg, online cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2054 Guestoxify 2018-09-24 20:57
cialis professional samples, cialis professional samples
buy cialis professional - cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2053 Lotalonia 2018-09-24 20:52
borgata hotel casino del lago casino casino bonus codes foxwoods casino | https://freecasinogames.icu/ - del lago casino https://freecasinogames.icu/ - play online casino
Cituoti
 
 
2052 Guestoxify 2018-09-24 20:51
cialis professional samples, cialis professional 20mg
cialis professional samples - cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2051 premealpasecy 2018-09-24 20:51
vegas slots online free free games online slots house of fun free slots free penny slots no download | https://realmoneyslots.icu/ - liberty slots https://realmoneyslots.icu/ - vegas casino slots
Cituoti
 
 
2050 Guestoxify 2018-09-24 20:47
cialis professional samples, online cialis professional
cialis professional 40 mg, cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2049 SHASPSCOULP 2018-09-24 20:45
slot machine games free casino slots free free penny slots no download free slot play | https://freeslots24.icu/ - free penny slots https://freeslots24.icu/ - play slots online
Cituoti
 
 
2048 oceakenue 2018-09-24 20:44
casino bonus codes casino blackjack real casino free casino games no download | https://onlinecasino2018.us.org/ - free casino games slot machines https://onlinecasino2018.us.org/ - play free vegas casino games
Cituoti
 
 
2047 isolypenips 2018-09-24 20:44
online casino slots online casino games gambling sites cherokee casino | https://realmoneycasino.ooo/ - free online casino https://realmoneycasino.ooo/ - doubleu casino
Cituoti
 
 
2046 flouritetouborp 2018-09-24 20:42
casinos near me bovada blackjack san manuel casino northern quest casino | https://vegascasino.icu/ - jackpot party casino facebook https://vegascasino.icu/ - usa online casino
Cituoti
 
 
2045 Uttenebeettix 2018-09-24 20:40
lady luck online casino online gambling borgata online casino casino games slots free | https://trstonlinecasino.com/ - free casino games vegas world https://trstonlinecasino.com/ - parx online casino
Cituoti
 
 
2044 Guestoxify 2018-09-24 20:40
is cialis professional really cialis - online cialis professional
cialis professional online, cialis vs cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2043 AcouptVot 2018-09-24 20:39
penny slots free caesars free slots slots free free slot play | https://freecasinoslots.icu/ - vegas world free slots https://freecasinoslots.icu/ - wheel of fortune slots
Cituoti
 
 
2042 Rickfienike 2018-09-24 20:36
rivers casino schenectady hollywood casino play4fun online casino gambling penny slots | https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - free online casino games https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - snoqualmie casino
Cituoti
 
 
2041 Guestoxify 2018-09-24 20:31
is cialis professional really cialis, cialis professional reviews
buy cialis professional, cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2040 Guestoxify 2018-09-24 20:30
cialis professional 20mg - cialis professional 20 mg
cialis professional reviews - buy cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2039 Guestoxify 2018-09-24 20:29
cialis professional samples - cialis professional 20mg
cialis professional 20mg - cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2038 prayeskCreamp 2018-09-24 20:26
slots for free cashman casino slots free igt free slots buffalo gold slots | https://vegasslotsonline.icu/ - hot shot casino slots https://vegasslotsonline.icu/ - free casino slots
Cituoti
 
 
2037 SHASPSCOULP 2018-09-24 20:24
play casino online casino hypercasinos firekeepers casino | https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - online gambling https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - online casino bonus
Cituoti
 
 
2036 NamytumsFum 2018-09-24 20:24
cell phone tracking software free mobile tracker spy on any cell phone free | https://phonespytracker.us.com/ - spy software
Cituoti
 
 
2035 Togemums 2018-09-24 20:23
posh casino online casino games online free online casino empire city online casino | https://freeonlinecasino.icu/ - river spirit casino tulsa https://freeonlinecasino.icu/ - hollywood casino play4fun
Cituoti
 
 
2034 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 20:23
casino blackjack belterra casino virgin casino online nj playmgm nj casino online | https://onlinecasinoslots.ooo/ - online casino games free https://onlinecasinoslots.ooo/ - free online casino slots
Cituoti
 
 
2033 Guestoxify 2018-09-24 20:21
cialis professional reviews - cialis professional samples
cialis professional reviews - cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2032 AcouptVot 2018-09-24 20:19
free casino games double u casino parx online casino downstream casino | https://casinovegas.ooo/ - foxwoods casino online slots https://casinovegas.ooo/ - pechanga casino
Cituoti
 
 
2031 Pseusahub 2018-09-24 20:18
best online casino virgin casino online nj big fish casino three rivers casino | https://onlinecasinoplay.icu/ - doubledown casino promo codes https://onlinecasinoplay.icu/ - vegas casino online
Cituoti
 
 
2030 Orermakek 2018-09-24 20:18
mohegan sun casino online casino real money turning stone online casino borgata hotel casino | https://onlinecasinox.icu/ - hard rock casino tampa https://onlinecasinox.icu/ - thunder valley casino
Cituoti
 
 
2029 Guestoxify 2018-09-24 20:13
cialis professional 40 mg, is cialis professional really cialis
buy cheap cialis professional, cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2028 Guestoxify 2018-09-24 20:11
cialis professional reviews - cheap cialis professional
cheap cialis professional, cialis professional 20mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2027 prayeskCreamp 2018-09-24 20:10
zone online casino games caesar casino online slot games bovada casino free casino | https://slotsonline.ooo/ - hollywood online casino https://slotsonline.ooo/ - no deposit casino
Cituoti
 
 
2026 dausneddy 2018-09-24 20:09
online gambling casino free slots games free casino games no download online casino slots | https://onlinecasino888.us.org/ - hypercasinos https://onlinecasino888.us.org/ - free casino games
Cituoti
 
 
2025 oceakenue 2018-09-24 20:09
free penny slots online casino games slots free buffalo slots vegas free slots online | https://slotgames.icu/ - free slot games online https://slotgames.icu/ - vegas world free games online slots
Cituoti
 
 
2024 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 20:07
play free vegas casino games online casino real money doubledown casino empire city online casino | https://onlinecasinoplay24.us.org/ - casino games online https://onlinecasinoplay24.us.org/ - free online casino games
Cituoti
 
 
2023 teeniodiemy 2018-09-24 20:04
hyper casinos stn play online casino chinook winds casino paradise casino | https://playonlinecasino.icu/ - jackpot party casino facebook https://playonlinecasino.icu/ - online casino games free
Cituoti
 
 
2022 oceakenue 2018-09-24 20:00
mgm online casino nj chinook winds casino muckleshoot casino cherokee casino | https://playcasinoslots.ooo/ - winstar casino https://playcasinoslots.ooo/ - san manuel online casino
Cituoti
 
 
2021 Suitacouctruicy 2018-09-24 19:58
free slots games online free games for casino slots hollywood hot shot casino slots real casino slots | https://onlinecasinoslots.icu/ - caesars slots https://onlinecasinoslots.icu/ - casino slots
Cituoti
 
 
2020 eruntyoventee 2018-09-24 19:57
free online slots free online casino hollywood casino paradise casino | https://playcasinogames.icu/ - fortune bay casino https://playcasinogames.icu/ - bonus casino
Cituoti
 
 
2019 Guestoxify 2018-09-24 19:56
cialis professional 20 mg, cialis professional online
what is cialis professional, cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2018 rotszerse 2018-09-24 19:53
casino blackjack pechanga casino free slots casino games mountaineer casino | https://onlinecasinoo.icu/ - hard rock casino atlantic city https://onlinecasinoo.icu/ - doubleu casino on facebook
Cituoti
 
 
2017 glorgofrolile 2018-09-24 19:50
pala casino online free casino play casino casino game | https://casino-bonus.icu/ - rivers casino https://casino-bonus.icu/ - rivers casino
Cituoti
 
 
2016 prayeskCreamp 2018-09-24 19:43
free online casino games casino games slots free free casino games slotomania las vegas casinos | https://onlinecasinoplay.us.org/ - firekeepers casino https://onlinecasinoplay.us.org/ - free casino games slots
Cituoti
 
 
2015 Guestoxify 2018-09-24 19:43
online cialis professional, buy cialis professional
cialis professional 20mg - is cialis professional really cialis
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2014 dausneddy 2018-09-24 19:42
online slot games cashman casino slots free caesars slots free casino free slots no download | https://playslotsonline.icu/ - vegas free slots https://playslotsonline.icu/ - slot machines
Cituoti
 
 
2013 Guestoxify 2018-09-24 19:41
cialis professional, cheap cialis professional
online cialis professional - buy cheap cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2012 Uttenebeettix 2018-09-24 19:39
gsn casino games san manuel casino doubledown casino promo codes lady luck online casino | https://freeonlineslots.ooo/ - free online casino https://freeonlineslots.ooo/ - chinook winds casino
Cituoti
 
 
2011 SHASPSCOULP 2018-09-24 19:38
bovada casino free casino games sun moon slots for real money foxwoods casino online slots | https://slotsgames.ooo/ - casino games online https://slotsgames.ooo/ - seneca niagara casino
Cituoti
 
 
2010 Guestoxify 2018-09-24 19:37
cialis professional 20mg, cialis professional 20 mg
buy cialis professional - cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2009 Rickfienike 2018-09-24 19:36
free slots vegas caesars free slots online jackpot party casino slots ruby slots | https://slotonline.icu/ - goldfish casino slots free https://slotonline.icu/ - free slot machine games
Cituoti
 
 
2008 isolypenips 2018-09-24 19:25
free buffalo slots free slots games online free buffalo slots slot machine games free | https://slotsrealmoney.icu/ - slots games https://slotsrealmoney.icu/ - play slots
Cituoti
 
 
2007 Lotalonia 2018-09-24 19:24
play online casino hyper casinos zone online casino sandia casino | https://freecasinogames.icu/ - posh casino https://freecasinogames.icu/ - free casino games slot machines
Cituoti
 
 
2006 premealpasecy 2018-09-24 19:23
free slot games online simslots free slots quick hits free slots old vegas slots | https://realmoneyslots.icu/ - free online slots no download no registration https://realmoneyslots.icu/ - free vegas slots online
Cituoti
 
 
2005 SHASPSCOULP 2018-09-24 19:20
pop slots liberty slots casino jackpot party casino slots caesars slots | https://freeslots24.icu/ - play free slots for fun https://freeslots24.icu/ - heart of vegas free slots
Cituoti
 
 
2004 Guestoxify 2018-09-24 19:19
cialis professional online - is cialis professional really cialis
is cialis professional really cialis - cialis vs cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
2003 oceakenue 2018-09-24 19:17
firekeepers casino gsn casino slots free online slots mgm online casino | https://onlinecasino2018.us.org/ - casino play https://onlinecasino2018.us.org/ - free online casino
Cituoti
 
 
2002 isolypenips 2018-09-24 19:16
red rock casino usa online casino lady luck online casino las vegas casinos | https://realmoneycasino.ooo/ - free online casino games https://realmoneycasino.ooo/ - foxwoods online casino
Cituoti
 
 
2001 flouritetouborp 2018-09-24 19:15
free online casino borgata online casino online casino bonus hard rock casino atlantic city | https://vegascasino.icu/ - snoqualmie casino https://vegascasino.icu/ - free casino games vegas world
Cituoti
 
 
2000 Uttenebeettix 2018-09-24 19:13
casino games free free casino games no download best online casino parx online casino | https://trstonlinecasino.com/ - online casino real money https://trstonlinecasino.com/ - online casinos for us players
Cituoti
 
 
1999 AcouptVot 2018-09-24 19:12
casino slots slotomania free slots gamepoint slots free vegas world slots | https://freecasinoslots.icu/ - pompeii slots https://freecasinoslots.icu/ - free video slots
Cituoti
 
 
1998 Rickfienike 2018-09-24 19:06
river spirit casino tulsa maryland live casino online harrah online casino free casino games sun moon | https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - choctaw casino https://onlinecasinorealmoney.ooo/ - big fish casino slots
Cituoti
 
 
1997 Guestoxify 2018-09-24 19:05
cialis professional 20 mg - cialis professional 20 mg
buy cheap cialis professional - cialis professional 20mg
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
1996 Guestoxify 2018-09-24 19:04
cialis professional 20mg - cialis professional 20mg
cialis professional 20mg - cialis professional reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
1995 Guestoxify 2018-09-24 19:03
cialis professional 20 mg - cheap cialis professional
buy cheap cialis professional - online cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
1994 Uttenebeettix 2018-09-24 19:03
free slots with no download or registration best online slots gamepoint slots best online slots | https://casinoslotsonline.icu/ - cashman casino slots https://casinoslotsonline.icu/ - free vegas slots online
Cituoti
 
 
1993 Guestoxify 2018-09-24 19:01
online cialis professional, cialis professional online
cialis professional 20mg, online cialis professional
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
1992 prayeskCreamp 2018-09-24 18:58
pop slots caesars slots free casino vegas slots online real casino slots | https://vegasslotsonline.icu/ - free slots online https://vegasslotsonline.icu/ - play slots online
Cituoti
 
 
1991 MeemeIrraliaRor 2018-09-24 18:55
empire city casino online sandia casino spirit mountain casino slots for real money | https://onlinecasinoslots.ooo/ - free online casino slots https://onlinecasinoslots.ooo/ - huuuge casino
Cituoti
 
 
1990 SHASPSCOULP 2018-09-24 18:54
free slots games las vegas casinos online casino games zone online casino games | https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - caesars online casino https://onlinecasinoslotsmaxx.com/ - online gambling
Cituoti
 
 
1989 Guestoxify 2018-09-24 18:54
cialis professional 40 mg, cialis professional
cheap cialis professional - cialis professional 20 mg reviews
https://cialisprofessional.icu/
Cituoti
 
 
1988 AcouptVot 2018-09-24 18:53
real money casino caesars casino thunder valley casino maryland live casino online | https://casinovegas.ooo/ - casino games https://casinovegas.ooo/ - double u casino
Cituoti
 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.