Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
Finišavo pirmas etapas (reitingas)

SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE gruodžio 17 dieną buvo sužaisti paskutiniai 2017-2018 metų sezono pirmojo etapo susitikimai. Pristatome komandų reitingą (po pirmojo etapo) bei pateikiame svarbiausią informaciją apie antrojo etapo kovas.

KOMANDŲ REITINGAS

INFORMACIJA

Po šventinės pertraukos komandos SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOJE toliau kovas tęs nuo 2018 metų sausio 7 dienos.

23 komandos antrajame etape varžysis „D“, „E“ ir „F“ grupėse. Į TOP16 etapą pateks visos „D“ grupės komandos bei po 4 geriausias iš „E“ ir „F“ grupių. Grupėse komandos žais vieno rato sistema kaip ir pirmajame etape, taškų iš pirmojo etapo jos neatsineša.

Komandos „D“ grupėje pasidalins 1-8 reguliaraus sezono vietas, „E“ ir „F“ grupėse 1 vietas užėmusios komandos dalinsis 9-10, 2 vietas užėmusios 11-12, 3 vietas užėmusios 13-14, o 4 vietas užėmusios 15-16 vietas. Reitinguojant 9-16 komandas nebus įskaičiuojami rezultatai kuriuos komandos užfiksuos žaisdamos su „F“ grupėje 8 vietoje likusia komanda.

Iki sausio 25 dienos (imtinai) naujų žaidėjų registracija yra nemokama. Nuo sausio 26 dienos naujų žaidėjų registracija apmokestinama 10 eurų mokesčiu.

TOP16 etape galės žaisti tik tie žaidėjai kurie įskaičiavus 1 ir 2 etapo rungtynes bus dalyvavę bent 5 dvikovose. 

{jcomments on}

 

 krepsinio_saliu_nuoma

2018/2019 m. SEZONAS

Rėmėjai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.