Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Registruotis
SPALDING: Specialus pasiūlymas varžybų kamuoliui!!!

Spalding TF 1000 UNITE – oficialus Eurolygos ir SEKMADIENIO KREPŠINIO LYGOS kamuolys. Lygos komandoms siūlome iki 2016 metų gruodžio 31 dienos įsigyti Spalding TF 1000 UNITE kamuolį už specialia kaina – 56,94€ (įprastinė kaina – 84,99€).

Užsakymai ir informacija:

Telefonu: +370 613 56806

El. paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Parduotuvė Vilniuje, Žygio g. 90-160

www.spalding-baltic.com

SPALDING istorija prasidėjo 1878 metais, kai beisbolo entuziastas ir verslininkas Albert Goodwill Spalding atidarė pirmąją sporto prekių parduotuvę Čikagoje. Nuo 1891 metų, kai krepšinio išradėjas James Naismith Springfilde (Springfield/Massachusetts, JAV) kartu su studentais pradėjo žaisti krepšinį, SPALDING ir krepšinis yra neatsiejami. Aukšta kompetencija, siekis būti geriausiais, kokybė ir pastovus tobulėjimas išlaikė SPALDING aukščiausiame lygyje jau daugiau negu 125 metus.

Atnaujintas krepšinio kamuolys Spalding TF 1000 UNITE – tai naujas Europos krepšinio standartas. Naujas dizainas, unikalus juostelių išdėstymas, juodos ir oranžinės spalvos suteikia žaidimui dinamiškumo ir greičio. Sidabrinės juostelės atskleidžia elitinį Europos krepšininkų talentą bei profesionalumą.

 

Pridėti komentarą

Apsaugos kodas
Atnaujinti