Krepšinio lyga Vilniuje - krepsinistau.lt
Bendraukime skype    facebook zaideju_birza
Prisijungti
Taisyklės/Narysčių kainos

Krepšinio žaidimai vyksta skirtingu metu, skirtingose Vilniaus miesto salėse. Galima pasirinkti datą arba salę kurioje norite žaisti, puslapyje esančiame žaidimų kalendoriuje. Vienu kartu žaidžiami du žaidimai po 4 kėlinukus (10 min. nestabdant laiko). Vieno vakaro žaidimų sesija trunka apie 1,5val. Žaidimuose tvarką prižiūri ir statistiką veda mūsų statistai. Sekančią dieną kiekvienas žaidęs narys gali pažiūrėti savo asmeninę statistiką puslapyje. Žaidžia (žaidimuose dalyvauja) įvairaus amžiaus ir lygio krepšinio mėgėjai. Po registracijos į kiekvieną žaidimą galima ateiti tik gavus SMS pakvietimą. Kiekvieną kartą patenka ne daugiau kaip 12 žmonių. Į žaidimus reikia atsinešti šviesią ir tamsią maikutes (arba reversinę), kadangi kiekvieną kartą skirstomės į skirtingas komandas (tamsūs/šviesūs). 


Užsiregistravus į žaidimus reikia pasirinkti kokiu nariu norėsite būti:

1. BRONZINIS, SIDABRINIS, AUKSINIS (visi vadinami bendrai- Pastoviaisiais nariais). Tai aukščiausią reitingą turintis narys, mokantis nustatytą nario mėnesinį mokestį (žiūrėkite apačioje). Pastovūs nariai turi pirmenybę patekti į žaidimus prieš kitus. Narystės statusą patvirtina sistemos administratorius. Maksimalus pastovių narių skaičius vieną žaidimo dieną gali būti 10 narių (žaidėjų).

2. NEPASTOVUSIS. Moka vienkartinius nario mokesčius (žiūrėkite apačioje). Patenka tik tuomet, kai yra vietų tarp aukštesnį reitingą turinčių narių (bronzinių, sidabrinių, auksinių). Reitingą pasikelti galima mokant į priekį.

3. NEMOKAMAS. Nepastovusis narys, kuris kviečiamas dėl skaičiaus, nemokamai, kai nesusirenka pakankamai mokamų narių. Narystės statusą patvirtina sistemos administratorius.


NARYSTĖS MOKESTĮ GALIMA SUMOKĖTI ŠIAIS BŪDAIS:

Per mokėjimų sistemą mūsų svetainėje

Prisijunkite prie svetainės, paspauskite nuorodą „Mano sąskaita“, pasirinkite norimą apmokėjimo sumą ir vadovaukitės  nuorodomis. Apie Jūsų atliktą mokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo.

Mokant šiuo būdu prisideda administravimo mokestis. 

Mokėjimas tiesioginiu pavedimu (mokėjimas įskaitomas per 2 d.d.)

Galite apmokėti tiesioginiu bankiniu pavedimu iš savo sąskaitos pagal žemiau pateiktą informaciją:

Gavėjas: VšĮ „e-komanda“

Gavėjo kodas: 302527132

Sąskaita: LT767300010123464944

Mokėjimo paskirtis: nario mokestis (vardas pavardė)

Atlikus mokėjimą tiesioginiu pavedimu prašome apie tai informuoti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba SMS žinute numeriu +370-60594778

 

Krepšinis tau žaidimų klubo narystės kainos:
Netrinti

28€

mėnesis

1 kartas per savaitę

Netrinti

52€

mėnesis

2 kartai per savaitę

Netrinti

 

66€

mėnesis

3 kartai per savaitę

 

Netrinti

8€

kartas


Kviečiame registruotis naujus narius.

 

Narystės kainos

Bronzinis narys

28€ / mėn. 1 žaidimas per savaitę

Sidabrinis narys

52€ / mėn. 2 žaidimai per savaitę

Auksinis narys

66€ / mėn. 3 žaidimai per savaitę

Nepastovus narys

8€ / vienas apsilankymas 
Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. „cookies“). Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius.
Plačiau apie tai: privatumo politika.